• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: S.S.

18.02.2023

12:00

SMRT STARLETE SVE JE ŠOKIRALA! Nađena je mrtva u kanalu, uzrok nesreće je misterija!

printscreen

Estrada

SMRT STARLETE SVE JE ŠOKIRALA! Nađena je mrtva u kanalu, uzrok nesreće je misterija!

Podeli vest

Slađane Guduraš (27) pronađena mrtva u slupanom automobilu, 2014. godine, javnost je potresla vest o njenoj smrti.

Njen automobil sleteo je sa puta, a do danas je uzrok te nesreće ostao obavijen velom tajne i večita misterija koja intrigira javnost.

Slađana je od 10. decembra bila nedostupna na svim telefonima, kada je oko 18 časova prešla granicu na putu ka Bijeljini i od tada joj se gubi svaki trag, te se smatrala nestaom. 

Policija je 2014. pronašla slupani ''Golf'' u kanalu pored puta Sremska Rača - Kuzmin, a šest dana nakon što je pronađen auto prijavljen je starletin nestanak.

Niko do sada nije ispričao šta se tačno dogodilo, a u javnosti su se mogle čuti razne priče i spekulacije.

Foto: Printscreen

 

Jedna od njih je da je Slađa ubijena, jer je volela opasne momke, a pričalo se i da zna mnogo toga o elitnoj prostutuciji u koju su bili upleteni neki moćni ljudi, pa su je navodno iz tih razloga "sklonili" sa ulice. 

Ovi navodu nikada nisu dokazani, a obdukcija je pokazala da su uzrok smrti višestruke povrede koje su nastale nakon sletanja njenih kola sa puta.

Pevač Miki Mećava je nakon vesti da je Slađa pronađena mrtva ispričao za medije da mu se dve nedelje ranije požalila da je neko prati i da strahuje da će je ubiti.

Slađa Guduraš je bila bliska prijateljica rijaliti učesnice i starlete Dalile Dragojević, koja se u vreme njihogog druženja predstavljala prezimenom Moreno u domaćim medijima.

Foto: printscreen

 

Pojavila se u jednoj epizodi serije "Lud, zbunjen, normalan", a snimila je i duet sa reperom Ivanom Ivanovićem Đusom "Silikoni i kubici".

Nekoliko godina nakon njene smrti, prema pisanju medija, njena majka je pokušala samoubistvo.

Gudurašova je sahranjena na gradskom groblju u Srpcu. Na večni počinak ju je ispratilo oko 200 ljudi. Imala je 27 godina

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin