DANAS JE JEDNA OD NAJBOGATIJIH SRPKINJA! Bivšoj modelsci moćnik promenio život IZ KORENA, Ivana živi život iz BAJKE!
Podeli vest
Pevačica Ivana Berendika je rođena u Beogradu, ali je svoj život i karijeru izgradila u Americi, gde živi sa svojom porodicom.
Ivana Berendika bila je članica grupe "Models", 90-ih godina je bila veoma popularna u Srbiji. A onda je 2005. godine upoznala milionera i osnivača "Gugla" Tomasa Jermoluka, koji je od nje stariji 20 godina.
Zadrugarski par Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić započeli su vezu pred kamerama rijalitija "Zadruga" iako je on ušao kao zauzet muškarac, a s obzirom na to da su planirali porodicu, fanovi su rešili da im pomognu oko stana u kojem bi živeli.
04.03.2023
09:02
Zbog njega je spakovala kofere i zauvek napustila Srbiju. Pevačku karijeru je ostavila iza sebe i danas se bavi dizajniranjem nakita. Sa suprugom i decom živi u luksuznoj vili u Majamiju.
- Nisam bila od onih devojčica koje su maštale o princu na belom konju. Čini mi se da sam uvek bila racionalnija od drugih, pa mi se dogodilo da dobijem ono o čemu nisam ni razmišljala. Tomas je u svemu na neki način nadmoćniji od mene, što mom balkanskom mentalitetu veoma prija. Imala sam nešto više sreće nego drugi. Pored mene je muškarac slobodnog duha, avanturista koji vapi za izazovima - rekla je jednom prilikom Ivana i dodala:
- Tomas obožava egzotična putovanja i ekstremne sportove. Otvoren je i voli sve da proba, a to nas je i spojilo. Oboje smo radoznali, želimo da otkrivamo nove zemlje i kulture. Upoznala sam ga kada sam imala dvadeset pet i već tada prošla sam mnogo više od svojih vršnjakinja. On je bio sve ono što mi je u tom trenutku trebalo. Upravo njegove godine, znanje, mudrost i harizma učinili su da se istinski zaljubim.
Foto: Printscreen
Ivana Berendika
Iako je rođena u Beogradu, Ivana danas živi u luksuznoj vili u Majamiju, sa svojom porodicom. Nakon napuštanja grupe "Models", Ivana Berendika je upisala i završila studije na prestižnom dizajnerskom univerzitetu. Zahvaljujući tome, danas dizajnira nakit za najuticajnije dame iz javnog života poput Megan Markl, Rijane, Kajli Džener, Niki Minaž, Mirande Ker, Ališe Kiz i mnogih drugih.
Osim toga, nakit Ivane Berendike objavljivali su mnogi poznati modni magazini, a ni domaće zvezde nisu odolele njenom dizajnu.
Inače, davne 1995. godine Ivana Berendika bila je Druga pratilja na izboru za "Miss Jugoslavije".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugarski par Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić započeli su vezu pred kamerama rijalitija "Zadruga" iako je on ušao kao zauzet muškarac, a s obzirom na to da su planirali porodicu, fanovi su rešili da im pomognu oko stana u kojem bi živeli.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Ruska Federacija, kao garant Dejtonskog sporazuma i učesnik Kontakt grupe, polazi od značaja sprovođenja Firentinskog sporazuma o subregionalnoj kontroli naoružanja, zaključenog u skladu sa Članom IV Dejtonskog sporazuma, izjavila je nedavno rukovodilac Delegacije Ruske Federacije na pregovorima u Beču o pitanjima vojne bezbednosti i kontrole naoružanja Julija Ždanova.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Vlada Srbije produžila je zabranu izvoza nafte i naftnih derivata do 2. aprila 2026. godine. Uz to, država pušta i 40.000 tona dizela iz rezervi kao dodatnu meru za zaštitu tržišta.
Od 23. marta na portalu elektronske uprave počeće zakazivanje termina za testiranje i upis dece u prvi razred osnovne škole, najavio je direktor Kancelarije za IT i elektronsku upravu Mihailo Jovanović.
Cene mesa u Srbiji u narednim mesecima neće padati, a ponuda je trenutno stabilna, izjavio je sekretar Udruženja za stočarstvo Privredne komore Srbije (PKS) Nenad Budimović.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
M.L. (65) iz okoline Zrenjanina uhapšen je zbog sumnje da je ubio Ivana Vijoglavina (35), a prema nezvaničnim informacijama, Vijoglavin je ubijen tako što mu je prerezan grkljan.
Ivan Vijoglavin (36) nestao je 3. januara ove godine, a njegovo telo je nađeno 12. marta u Tisi. Dvojica muškarca uhapšeni su zbog sumnje da su ga ubili i telo bacili u reku, u nameri da prikriju tragove.
Ruska policija privela je danas osumnjičenog za izazivanje eksplozije u banci u ulici Menžinskog, saopštila je portparolka ruskog Ministarstva unutrašnjih poslova Irina Volk, a prema navodima izvora, reč je o 15-godišnjem tinejdžeru koji je postupao po nalogu "ukrajinskih prevaranata".
Američki lovac F-35 izvršio je prinudno sletanje na američku vazduhoplovnu bazu na Bliskom istoku nakon što je pogođen, kako se veruje, od strane Irana, javljaju američki mediji.
Velika Britanija u saradnji sa najvećim svetskim silama poput Francuske, Nemačke, Italije, Holandije i Japana, spremna je da pomogne u obezbeđivanju bezbednog prolaza brodova kroz Ormuski moreuz.
Evropska unija nije usvojila odluku o 20. paketu antiruskih sankcija, a takođe nije odobrena ni odluka o kreditu Kijevu od 90 milijardi evra tokom 2026-2027.g, proizlazi iz završnog dokumenta današnjeg Samita zemalja EU.
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Kupovina kvalitetne posteljine je ulaganje u udoban san, ali njeno pravilno pranje zna da zbuni. Temperatura i način održavanja ključni su za mekoću, dugovečnost i higijenu.
Epl savetuje korisnike da prilagode osnovna podešavanja svojih Wi-Fi rutera kako bi poboljšali bezbednost i brzinu interneta. Fabrička podešavanja često usporavaju mrežu i čine je ranjivom na napade.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar