CRNI LUK NIJE UBO TON, NIKO GA SE NEĆE SEĆATI! Karleuša prozvala LGBT zajednicu i "beli žiri": Ono je bila BRUTALNA diskriminacija!
Podeli vest
Pevačica Jelena Karleuša je na društvenoj mreži Instagram izrazila svoje nezadovoljstvo pobednikom i pesmom koja će Srbiju predstavljati na "Evrovizija".
Karleuša je juče, pre početka takmičenja, priznala da joj je Zejna jedan od favorita, a mnoge je začudilo što nastup Luk Bleka nije ni pomenula.
Pevač Luk Blek koji će predstavljati Srbiju na "Evroviziji", pre nekoliko godina je izjavio da mu je taj festival "treš" (smeće), a sada se prijavio kako bi ga osvojio!
05.03.2023
13:21
Foto: instagram/Jelena Karleuša
Jelena Karleuša, pevačica
Sada, kada je Luk pobedio, dok su Zejna i Džipsi ostvarili mnogo lošiji rezultat, Jelena se oglasila i bez dlake na jeziku oplela po pobedniku, pesmi, LGBT zajednici, rasnoj diskriminaciji i favorizovanju belih pevača od strane "belog žirija".
- Zejna je sinoć morala da pobedi! Zašto? Pa kako "zašto"? Za početak je bila najbolji pevač na takmičenju.
Crni Luk koji je pobedio nije ubo ton u du*e. (Fini dečko, nije kriv, ali ga se niko neće sećati za dva meseca. Tačka. Sorry, not sorry. Ovo je surov posao, ne bajka za osetljivu decu, pa da mora da se pazi na njihova osećanja. Ko je razmišljao o Zejni i Džipsiju i njihovim osećanjima diskriminacije, nepravde, nemoći? Niko.).
Dalje, jedina prava evrovizijska pesma je bila upravo od Zejne, jer ulazi u kategoriju "world music". Crni Luk je na silu pokušao da bude trip art i da strancima proda njihovu foru, a sve ukupno je bilo samo jeftini krindž pokušaj. Mi ne možemo da prodajemo tu vrstu muzike i tripa strancima, jer će oni uvek biti bolji u tome od nas, jer su u toj muzici prirodni i bolji. Sem ako nisi talentovan kao Džipsi, a Crni Luk nije. Da se razumemo, ja volim crni luk, ali ne u voćnom miksu.
Jedna poruka i za LGBT zajednicu koja je hajpovala Crnog Luka sinoć... Tako ste hajpovali i Harikejn pretprošle godine, pa je bilo šta.
Za kraj, neću da dolivam ulje na vatru, ali ipak hoću. White supremacy mora da prestane. Džipsi i Zejna imaju sva prava da kažu da je ono sinoć bila brutalna diskriminacija od strane belog žirija. I jeste. Jeste i tačka!
Ali ako im je za utehu, pred Zejnom i Džipsijem je velika karijera. Dečko je sebe nazvao Džipsi. Bum! U glavu! Hrabro! Otvoreno! Zejna je Zejna bre! Usred Beograda. Osoba koja konačno u ime svih Roma diže glas i kaže da su je maltretirali u školi, u poslu i životu i da neće da trpi. I zašto bi? - napisala je Jelena u svojoj objavi na Instagramu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Amadeus
pre 2 godine
1. Gledali smo apsolutno najgori izbor u predhodnih, 20 godina...
2. SLušali smo u čudu potpuno bezvezne pesme koje pored harmonskog, melodijskog, stilskog, konceptualnog i vizuelnog besmisla krasi nerazumevanje teksta i ogromnim broj skaradnih falševa u izvođenju
3. :"Sklepani" voditelji su se predali improvizaciji "ondfejsondplejs" tako da su ovaj istorijski blam sveli na "prenemaganje tj.mučenje" sa razdraganim amaterima....
4. Žiri?!? (ko, zašto, čemu) je bio neodvojivi deo sveukupno viđenog jada.
5. Sve zasluge za ovu nestvarnu bruku koja obiluje AMATERIZMOM tj. DILETANTIZMOM pripadaju ljudima iz "vragolasnskog" RTS-a,koji su bili zaduženi za kampanju i konačni izbor izvođača, na čelu sa gl.urednicom, producentom i čitavom redakcijom zabavnog??? programa (bio je podvig nafatati tj. okupiti ovoliki broj čudaka, pedera, travestita, netalentovanih amatera na jednom mestu)...
Bravo kreteni za otaljavanje i brukanje!!!Za bolje i nismo.
Pevač Luk Blek koji će predstavljati Srbiju na "Evroviziji", pre nekoliko godina je izjavio da mu je taj festival "treš" (smeće), a sada se prijavio kako bi ga osvojio!
Ruski predsednik Vladimir Putin obratio se javnosti danas u Moskvi u okviru velike godišnje konferencije sa pitanjima građana i medija. Govorio je o ratu u Ukrajini, odnosima sa Zapadom i ključnim unutrašnjim pitanjima.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić obratila se danas javnosti Srbije nakon što su 4 člana Regulatornog tela za elektronske medije (REM) podneli ostavke.
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije najoštrije osuđuje odluku Komonvelta Bahama da prizna jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova, kojom je grubo i svesno narušen međunarodnopravni poredak utemeljen na Povelji Ujedinjenih nacija, upravo u godini u kojoj se obeležava 80 godina od njenog usvajanja.
Provokatorka sa N1, tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, pokušala je danas da na konferenciji za novinare posvećenoj situaciji u REM-u sramno isprovocira predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić, međutim, nije očekivala ono što je usledilo.
Danas pola Srbije slavi, a pola ide na slavu, pa su se mnogi dosetili kako da zarade na današnji dan i olakašaju roditeljima koji imaju malu decu. Verovali ili ne, napravili su specijalne slavske pakete u takozvanim čuvaonicima.
HL je retka vrsta raka koja pogađa bele krvne ćelije - limfocite. U Srbiji svake godine oboli oko 200 osoba, a više od polovine obolelih je starosti između 15 i 40 godina.
Na društvenim mrežama pojavilo se upozorenje građanima o mogućoj prevari prilikom kupovine peleta, nakon što je jedna korisnica podelila svoje iskustvo sa dogovorenom, ali nikada realizovanom isporukom.
U mestu Crkvine, na regionalnom putu Tutin – Novi Pazar, oko 18,45 sati dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je došlo do prevrtanja putničkog automobila.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, u saradnji sa UKP, pod nadzorom Osnovnog javnog tužilaštva, uhapsili su dve osobe koje su osumnjičene da su prodavale prerađeno svinjsko meso zaraženo parazitom "Trichinela spiralis suis", a za obojucu je večeras određen pritvor do 30 dana.
Poruke sa kriptovane aplikacije Skaj ukazuju na to da je Radoje Zvicer tvrdio da zna ko je naručio ubistvo Jevrema Brkovića, koji je u napadu brutalno pretučen, a njegov pratilac Srđan Vojičić ubijen.
Uprava policije Crne Gore saopštila je da su sproveli pojačane aktivnosti na kontroli pripadnika organizovanih kriminalnih grupa i operativno interesantnih osoba, kao i da su ovom akcijom sprečili ubistvo za koje se sumnja da su pripadnici kriminalne grupe pripremali.
Gotovo 13 kilograma kokaina zaplenjeno je u sredu, 17. decembra, na graničnom prelazu Karasovići, a uhapšen je 56-godišnji albanski državljanin koji je drogu pokušao da prokrijumčari iz Republike Hrvatske ka Albaniji, piše Večernji.
Nemački kancelar Fridrih Merc poslao je danas svog izaslanika za Ukrajinu Gintera Zautera u Sjedinjene Američke Države, uoči razgovora Vašingtona i Moskve planiranih za vikend o mogućem mirovnom rešenju za Ukrajinu, saznaju nemački mediji od izvora iz vlade.
Ukrajina ima saznanja o tačnim lokacijama na teritoriji Belorusije na kojima će biti raspoređen ruski raketni sistem "Orešnik" i te informacije prosleđuje svojim partnerima, izjavio je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski
Američki predsednik Donald Tramp potpisao je danas zakon kojim se ukida poslednji paket teških ekonomskih sankcija Siriji, nakon što je prethodno istu odluku izglasao američki Senat, što su Sirija, Turska i Saudijska Arabija pozdravile.
Direktor FBI-ja Kaš Patel objavio je da je postdoktorski kineski istraživač u SAD sa vizom optužen za navodno krijumčarenje ešerihije koli (E. coli) u zemlju i davanje lažnih izjava o tome.
Novinar "Četvrtog kanala" iz Jekaterinburga Kiril Bažanov zaprosio je svoju devojku tokom "Direktne linije" sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom i pozvao šefa države na venčanje.
Muzej afričke umetnosti u Beogradu poziva ljubitelje avanture i putopisne literature na razgovor o knjizi "U srcu Afrike - Ekspedicija Kragujevac-Kilimandžaro 1975", autora Milana Rakočevića. Događaj će se održati u ponedeljak, 22. decembra u 18 časova.
Ako ste u braku sa Lavom, zvezde vas guraju u najintenzivniji emotivni period do sada – ali uz pravi pristup, kriza može postati snažnija strast umesto razlaza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar