Pevačica Milica Pavlović progovorila je o svojoj glumačkoj karijeri i seriji "Pevačica" u kojoj je tumačila glavnu ulogu, a potom je objasnila zbog čega je istu i napustila što je njene fanove rastužilo.
Milica se nije libila da otkrije koji je glavni razlog prekida saradnje sa rediteljima serije, a tom prilikom se dotakla i scena sa Milošem Timotijevićem koje su joj teško pale.
Foto: E-Stock
Milica progovorila o razlozima za napuštanje serije...
- Ja sam kastingovana za tu ulogu. Nisam samo dobila poziv jer sam popularna, pa sam potrebna reditelju kao takva u nekom projektu. Uvek je zanimljivo kad se neko iz muzičkih voda prebaci u tu kategoriju, Dva dana sam išla na kasting i onda su mu pozvali i rekli da sam primljena za ulogu. Da nije bilo kovid stanje, ne bih stigla da se oprobavam u tome, jer ne bih imala vremena. Sve je to lepo kad mi mislimo da smo za nešto, ali hajde da vidimo kako je kad se uhvatimo u koštac sa tim - rekla je Milica i dodala:
Foto: Mina Dishlenkovich
Milica i Miloš
- Kad je opet krenula moja mašina i moje prvo zvanje ja sam morala da budem iskrena prema svima njima, iako su oni zaista insistirali i daće Bog da im se ponovi taj rejting. Bili smo fenomenalna ekipa, nisam želela da budem nečovek i rekla sam im da ne mogu da nastavim - kaže pevačica i otkriva šta joj je najteže palo tokom snimanja serije:
- Jedna je ta što je moj lik bio takav da je Milica pospana sve vreme, mene smiriti na dnevnom nivou u doba kovida, da sam ja smirena, da razvlačim reči, pije neke lekiće, to mi je teško palo. Ja sam neko ko pored kafe stalno mora pored sebe da ima kesicu badema, lešnika, indijskog oraha. Mene kad pitaju šta da mi kupe za rođendan ja kažem da mi kupe lešnik ili omiljenu olovku za usne. Ne znam da li će mi Miloš Timotijević zameriti ako ovo kažem, ali moram. On je alergičan na bademe, lešnike i te stvari i meni je zbog poljupca sa njim bilo zabranjeno da jedem te stvari. Poljubac mi je bila najteža scena. Da crknem, ljudi! Jedva smo i ta dva poljupca izveli, neverovatno! Mi koji minut pre toga pričamo o nekim životnim temama, o nekim emotivnim vezama i to i posle treba da se poljubimo... Ne shvatate! - ispričala je Milica u emisiji "Premijera - Vikend Specijal".
Milica Pavlović se oglasila s povodom zabrane održavanja koncerta u Puli, na kojem je trebalo da nastupe Duško Kuliš, Ana Bekuta, Dragan Kojić Keba i Zorana Mićanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milica Pavlović se oglasila s povodom zabrane održavanja koncerta u Puli, na kojem je trebalo da nastupe Duško Kuliš, Ana Bekuta, Dragan Kojić Keba i Zorana Mićanović.
Informer televizija postavila je nove medijske standarde za tri godine svog postojanja, a povodom našeg trećeg rođendana čestitke su nam poslali ministri, državni funkcioneri, analitičari.
Dan Ministarstva unutrašnjih poslova i Dan policije obeleženi su danas svečanom akademijom u Palati Srbije koja je počela u 11 časova, a svečanosti je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom.
Lider socijalističke partije Srbije Ivica Dačić poručio je da neće pobeći sa megdana i da je spreman da ostane na čelu socijalista ukoliko uživa njihovu podršku.
Dan Ministarstva unutrašnjih poslova i Dan policije obeleženi su danas svečanom akademijom u Palati Srbije koja je počela u 11 časova, a svečanosti je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Potražnja za domaćim pasuljem svake godine je sve veća! Na pijacama i u direktnoj prodaji cena se najčešće kreće od 350 do 650 dinara po kilogramu, što znači da uzgajanjem zarada može dostići više od 400.000 dinara po hektaru.
Od praznika Vaznesenja Gospodnjeg do današnjeg velikog praznika Silaska Svetog Duha na apostole, vernom narodu podeljeno je više od 400.000 tračica osveštanih na Pojasu Presvete Bogorodice.
Na međunarodnoj naučno-poslovnoj konferenciji "POLAR 2026" u Sankt Peterburgu objavljeno je da bi Srbija do 2033. godine mogla dobiti sopstvenu polarnu stanicu na Antarktiku, koja bi nosila ime Milutin Milanković.
Dragan Stojiljković iz Vranja odležaće 20 godina zatvora zbog teškog ubistva svoje supruge D.S. počinjenog 29. septembra 2023. godine jer je Vrhovni sud odbio zahtev za zaštitu zakonitosti njegovog branioca advokata Danijele Tomić.
Sramotna pljačka kuće majke srpskog fudbalskog velemajstora Siniše Mihajlovića dogodila se u utorak između dva i tri ujutru, a o tome su u jutarnjem programu na Pinku govorili predsednik sindikata policije i policijskih starešina Blažo Marković. novinar Mladen Mijatovi i predsednik Srpske asocijacije telohranitelja Predrag Balcacanović.
Povodom obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova, slave Ministarstva i Dana policije, potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić jutros je, u pratnji direktora policije Dragana Vasiljevića, položio lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu, u znak sećanja na policijske službenike koji su dali svoje živote čuvajući mir i bezbednost građana Srbije.
Policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad četvoro uhapšenih, 23-godišnjakinjom, 21-godišnjakom, 19-godišnjakom i 23-godišnjakom, zbog sumnje da su počinili pokušaj iznude na štetu 63-godišnjaka te izazvali požar kojim je prouzrokovana velika materijalna šteta i dovedeni u opasnost životi stanara u Velikoj Gorici.
Iran je, prema oceni norveškog politikologa Glena Dizena, pokazao Moskvi model koji bi Rusija mogla da primeni prema NATO-u i baltičkim državama: ne čekati udar u pasivnoj poziciji, već unapred staviti do znanja da će svaki napad izazvati brz i proporcionalan odgovor.
Oko 35 ceremonijalnih konja pojurilo je ulicama Rima nakon što je saobraćajni policajac, bez dozvole, zapalio vatromet tokom noćne probe za paradu povodom Dana Republike Italije.
Snažan prasak zatresao je delove Masačusetsa i Nove Engleske pošto se meteor raspao visoko u atmosferi, a NASA je saopštila da je eksplozija oslobodila energiju ravnu detonaciji oko 300 tona TNT-a.
Izraelski vojnici zauzeli su srednjovekovnu tvrđavu Bofor i strateški greben iznad južnog Libana, prešli reku Litani i podigli zastavu na mestu koje dominira velikim delom teritorije prema Nabatiji i izraelskoj granici.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar