Pevačica Ksenija Pajčin i njen dečko, maneken Filip Kapisoda nađeni su mrtvi, 16. marta 2010. godine u stanu u kome je ona živela sa majkom, u Nikšićkoj ulici u beogradskom naselju Voždovac, a pevačica Maja Nikolić za Informer rekla je da nije slutila da će tako tragično završiti.
16.03.2023
09:40
Ona se dotakla i toga koliko su joj porodične obaveze uticale na ostale segmente u životu, ali i da li se u nekom momentu pokajala što je postala pevačica.
Koliko je teško uklopiti poslovne obaveze i privatan život?
- Mislim da je sve stvar dobre organizacije, nije lako. Što se tiče kućnih poslova, odavno sve znam sama da napravim, skuvam, očistim, i mogu vam reći da u tome uživam i da me to opušta i rasterećuje. Što se tiče Katje, moram priznati da mi pomažu i Markovi i moji roditelji, ali imam i divnu dadilju koja uskoči svaki put kada je neophodno, kada putujem zbog posla ili imam gostovanja po tv emisijama. Za sada sve ide glatko.
Često nastupaš, da li sve stižeš da završiš i na koji način?
- Nastupi i druženje s mojom publikom su moj život. Na to nikad nisam gledala kao na posao ili moranje, već isključivo kao uživanje. Ja se njima dajem bezrezervno, ali isto toliko od njih i dobijem za uzvrat. Ima dana kada bolesna i bez snage izađem na binu, ali kada siđem s nje, ja sam izlečena.
Foto: Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Šta voliš da pripremiš suprugu i detetu, da li znaš da kuvaš?
- Znam i obožavam. Od bake sam naučila najbolja naša nacionalna jela, kuvam ih sa uživanjem. Ništa manje nisam uspešna ni u pravljenju modernijih recepata, ali Marko najviše voli sarmu, pa mu to najčešce i spremam.
Da li ti prija titutula da najzgodnija žene fudbalera?
- Ima puno zgodnih žena fudbalera, ali ako vi kazete da sam ja najzgodnija, hvala vam na toj laskavoj tituli. Ipak pre mislim da je to pitanje za Marka, da li njemu laska?
Na koji način si jako brzo nakon porođaja uspela da povratiš svoju liniju?
Foto: Foto: Aleksandar Jovanović Cile
- Isključivo ishranom i napornim treninzima. Laž je da rezultat dolazi tek tako, kao i priče o genetici. Može ona da vam bude naklonjena, ali bez rada i truda, džaba.
Treniraš li, vodiš li računa o ishrani?
- Da, mada mi to nekada teško pada zbog mog životnog tempa, nočnih nastupa, putovanja.Ponavljam, sve je stvar dobre organizacije, čelične želje.
Da li bi volela da imaš još dece, jesi li maštala o velikoj porodici?
-Maštala sam i maštam, radim na tome i želim da Marku podarim bar još dvoje dece, a Katji sestru i brata.
Jesi li se nekada pokajala što se baviš muzikom, da li je nekada bilo teško?
Foto: Video produkcija Aleksić
-I kada bude teško, nikada se nisam pokajala. Da se opet rodim, uvek bih izabrala isti put. Muzika je moj život i moja ljubav. Moja publika to oseća i zato trajem.
Šta misliš da je tajna uspeha i na koji način ćeš se potruditi da što duže traješ?
- Tajna je uvek i u svemu što radite u iskrenosti. Dosta je laži oko nas, a ako želite da se izdvojite u masi, budite iskreni u svemu što radite. Ja svoju publiku ne lažem, dajem im se srcem i dušom i mislim da je to rezultat.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Ksenija Pajčin i njen dečko, maneken Filip Kapisoda nađeni su mrtvi, 16. marta 2010. godine u stanu u kome je ona živela sa majkom, u Nikšićkoj ulici u beogradskom naselju Voždovac, a pevačica Maja Nikolić za Informer rekla je da nije slutila da će tako tragično završiti.
Milovan Đilas (1911-1995) jugoslovenski komunista iz Crne Gore, kasnije disident, i jedan od ključnih ljudi bliskih Josipu Brozu Titu, svojevremeno je učestvovao u iscrtavanju granica nakon Drugog svetskog rata u okviru stvaranja komunističke Jugoslavije i propalog projekta pod nazivom Balkanska federacija.
Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije, narodni poslanik i predsednik Skupštine grada Jagodina obišao je Drugu Gulašijadu u Kočinom Selu , u poznatom jagodinskom izletištu Kočin Hrast
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić istakao je danas da su pojedini medijski navodi o problemima na izgradnji brze pruge Beograd – Budimpešta – manipulacije, ističući da se projekat u Srbiji, na deonici Novi Sad – Subotica odvija i brže od planirane dinamike, pa nikakvih kašnjenja neće biti, kao i da nisu tačne informacije da pruga nema evropske bezbednosne sertifikate
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu u saradnji sa PS Zemun danas je izdalo nalog da se osumnjičeni S.L. sprovede na pregled u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" zbog sumnje da je juče napao majku i brata.
Dvojica mladića, D. P. (25) i A. P. (25) iz okoline Kruševca, uhapšeni su noćas u ovom gradu zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Strašna nesreća desila se danas u Ustaničkoj ulici, gde je na pešačkom prelazu starija žena za volanom (78) na pešačkom prelazu pregazila ženu J.G. (34), koja je u rukama nosila dvogodišnje dete i pokušala da pobegne s mesta nesreće.
Crvena zvezda večeras igra prvu takmičarsku utakmicu u ovoj godini i to gostovanjem Igokei u Laktašima. Posao treneru Dušku Ivanoviću otežava činjenica da neće moći da računa na Šabaza Nejpira, Nemanju Bjelicu, Dejana Davidovca i Adama Hangu.
Rusija će osloboditi još pet regiona u Ukrajini, rekao je bivši obaveštajni oficir američke vojske Skot Riter u intervjuu za Jutjub kanal Ask The Inspector .
Ukrajinski nacista Jaroslav Hunka oglasio se nakon svetskog skandala kada se pojavio u kanadskom parlamentu na poziv premijera te zemlje, Džastina Trudoa u kom je prisustvovao i predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski.
Rumunska vojska jača svoje prisustvo u regionu koji se graniči sa Ukrajinom. Razlog je nesposobnosti ukrajinske PVO da se bori protiv ruskih bespilotnih letelica, prenosi „Ukraina.ru“.
Ukrajina je osuđena da izgubi veliki deo teritorije jer nastavlja da u svemu slepo sluša Zapad, rekao je bivši američki obaveštajac Skot Riter u intervjuu za Jutjub kanal „Midvestern Marks“.
Jedan vozač je svojim automobilom probio zid policijske stanice u američkoj državi Nju Džersi, zbog čega se sada suočava sa nizom optužbi, uključujući i onu za terorizam.
Aplikacija Photos jedna je u nizu onih koje će dobiti funkcionalna poboljšanja u novim izdanjima Windowsa. Na kanalima za testiranje već je dostupna verzija koja može da prepozna i zamagli pozadinu.
Profesor istorije decu učio da promišljaju i rade na sebi, istorijski događaji i likovi uvek bili u drugom planu, dokazao da je istorija učiteljica života
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.