• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Telegraf/Informer/D. I.

28.03.2023

14:22

SRPSKA VODITELJKA OBJAVILA OPERACIJU TUMORA DOJKE!  Katarina Bajec se suočila sa sa ozbiljnom bolešću!

Instagram/printscreen

Estrada

SRPSKA VODITELJKA OBJAVILA OPERACIJU TUMORA DOJKE! Katarina Bajec se suočila sa sa ozbiljnom bolešću!

Doktorka Katarina Bajec i autorka emisije "Zdravo misli", operisana je zbog tumora dojke, a ceo proces hiruškog zahvata snimila je i delove objavila.

Katarina, koja poslednjih godina vodi emisiju o zdravlju, sada je odlučila da bude primer i da objavi snimak svoje operacije dojke.

Foto: Instagram/printscreen

Katarina Bajec

Ona neretko poziva u goste poznate ličnosti, deli veoma praktične i zlata vredne savete, a ovog puta iznenadila je mnoge i odvažila se na korak da kamerama bude zabeležena i javno prikazana operacija Katarine Bajec, piše Story.

Foto: Instagram/printscreen

Snimila celu svoju operaciju... Katarina Bajec

Kao jedno od omiljenih lica iz sveta medicine i žena koja je velikim delom zaslužna za popularizaciju iste u Srbiji, doktorka je svoju publiku odvela u jednu novu avanturu gde je kao lekar, ona sama postala pacijent i sa svima nesebično podelila svoj zdravstveni problem.

Naime, reč je o fibroadenomu, benignom tumoru dojke koji se najčešće javlja kod žena od 30. do 40. godine, a kako se i sama doktorka susrela sa ovim problemom, ona je o tome rešila javno da progovori i otkrije kako je nakon više od 20 godina isti uspela da reši.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin