• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/A.S.

10.04.2023

20:35

IDU MI MALO OZBILJNIJE GODINE! Goca Tržan planira da se podvrgne estetskoj korekciji, ovo joj predstavlja najveći problem

Informer

Estrada

IDU MI MALO OZBILJNIJE GODINE! Goca Tržan planira da se podvrgne estetskoj korekciji, ovo joj predstavlja najveći problem

Podeli vest

Goca Tržan otkrila je kako je zadovoljna svojim telom i da se trudi da svaki višak kilograma sredi prirodnim putem, treningom i ishranom, ali je takođe istakla da joj neće biti problem da se podvrgne liposukciji stomaka u budućnosti, ako bude osetila potrebu za tim.

Pevačica Goca Tržan važi za nekog ko se nikada nije libio da iznese svoje mišljenje i komentariše razne situacije, kao i da prikaže svakodnevna realna dešavanja iz svog života, zbog čega se često nalazi i na meti osuda. 

Goca je svojevremo na svom Instagram profilu objavila kako izgleda jedan njen tretman podmlađivanja kože i tom prilikom je otkrila da je na sebi radila samo botoks između obrva, kao i radio talse pomoću kojih povećava tonus kože lica. 

Foto: Printscreen Informer

Goca Tržan

Ta njena objava je podigla buru u javnosti, te su pevačicu osudili što se podvrgla estetskim korekcijama, a ona je iskreno progovorila o svim osudama koje je dobila zbog toga. 

- Ja ne znam šta sam ja estetski korigovala što ne rade sve žene, a i mnogi muškarci, samo što se ja ne krijem, ne lažem i vrlo sam transparentna upravo zbog toga što smatram da žene i svi ljudi koje to interesuje zaslužuju da znaju šta je to, kao i procedure koje rade - rekla je pevačica.

Goca je takođe istakla da ne planira u skorije vreme da se podvrgne nikakvoj estetskoj korekciji jer je zadovoljna svojim izgledom i smatra da još uvek može sve da se koriguje prirodnim putem, a kad više ne bude moglo, ići će "pod nož". 

Foto: Youtube printscreeen/Blic TV

Goca Tržan

- Nema potrebe, još uvek mogu treningom da sredim, kao i kada vodim računa šta jedem. Mogu tako dosta toga da sredim, ali mi idu neke malo ozbiljnije godine pa ću razmisliti. Nervira me moj stomak. Stomačić me nervira i onda stalno moram da ga uvlačim. Ja učim sebe da prihvatam svoje telo i da ga volim takvo kakvo jeste, a ono se menja sa godinama, što je potpuno prirodno, ali ima stvari koje me užasno nerviraju i uradila bih možda liposukciju stomaka - rekla je Goca. 

Ceo intervju možete pogledati u videu ispod.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin