NEOTESANI MAJMUNE, SAGNI MI SE! Seka Aleksić brani Srbiju od austrijskog ekonomiste, zaratili na mrežama
Podeli vest
Seka Aleksić zaratila je sa NATO lobistom Ginterom Felingerom, koji iznosi antisrpske stavove na Tviteru i tom prilikom poziva na uklanjanje spomenika Milici Rakić, kao i priznanje lažne države Kosovo i izolaciju Srbije.
Seka Aleksić poručila je Ginteru Felingeru, austrijskom ekonomisti i NATO lobisti, da je "neotesana majmučina koja može samo da joj se sagne"! Pevačica je besna zato što Ginter na Tviteru redovno iznosi antisrpske stavove i zahteva od Srba da priznaju lažnu državu Kosovo!
Pevačica Maja Nikolić, koja je nedavno dospela u centar pažnje zbog izjava o srpskom predstavniku na "Pesmi Evrovizije", objavila je snimak na društvenim mrežama koji je iznenadio njene pratioce.
23.04.2023
19:04
Foto: Marko Suvić, Printscreen/Twitter
Seka Aleksić i Ginter Felinger
Mrzi Srbe
Sekin i Ginterov rat na ovoj društvenoj mreži počeo je kad je Austrijanac tražio da se ukloni spomenik Milici Rakić i ostalim mališanima stradalim u NATO agresiji 1999. godine. Njegova bolesna ideja izazvala je gnev kod ljudi u Srbiji, ali i kod pevačice, koja mu je odbrusila: "Majmučina neotesana!"
Ali Seka se tu nije zaustavila, već je na njegov komentar "da će Kosovo uskoro postati deo Evropske unije" odbrusila: "Kad je tačno počela tvoja trauma?! Ne šalim se, samo želim da ti pomognem da postaneš normalan!"
Iznervirana
Kad je tačno počela tvoja trauma?! Želim da ti pomognem da postaneš normalan!
Zbog ovakvih stavova, mrzitelj Srba osvanuo je nedavno na plakatima po banderama u Beogradu uz natpis: "Je*eš Gintera Felingera, austrijsko nacističko đubre." Povodom toga Ginter se odmah oglasio na Tviteru: "Vidim da sam na plakatima po ulicama Beograda, grada kojem sam ponudio metro za priznanje Kosova." Ovo je dodatno iznerviralo pevačicu, pa mu je kratko i jasno poručila: "Sagni se, majmune!", a zatim nastavila da ga proziva:
"Da li mi se probudio onaj slatkiš Ginter Felinger? Želim da mu serviram punu šolju za 'dobro jutro'?"
NATO lobista i zaštitnik lažne države Kosovo provocirao je Srbe i na Vaskrs!
Foto: printscreen
Seka Aleksić
"Srbija je bliska sa Rusijom? Zbog toga moramo odmah da izolujemo Srbiju", napisao je Felinger, a Aleksićeva mu je i ovog puta dvosmisleno odgovorila: "Hristos voskrese - radost donese! Hajde probaj moja jaja, imam domaća i ukusna su."
Prolupao
Srbiju moramo da izolujemo jer je bliska s Rusijom. Kosovo uskoro ulazi u EU
I pored žestokih prozivki koje je Seka iznela na njegov račun, austrijski ekonomista je zapratio srpsku pevačicu na Tviteru. Kad je to videla, folk zvezda je ovaj njegov gest kratko prokomentarisala: "Prijatelje drži blizu, neprijatelje još bliže!"
Ima podršku
Popularna pevačica je zbog svog obračuna sa Ginterom naišla na veliku podršku tviteraša. "Obožavam ovu ženu", "To, Seko, gazi malog crva", "Volim te, Svetlana, ko da si mi rod rođeni!", "Svaka ti čast kako braniš Srbiju", samo su neki od komentara pevačicinih pratilaca na ovoj društvenoj mreži.
Seka: U osnovnoj školi su me
gurali, pljuvali i cepali mi majicu
Seka je nedavno ispričala da je u osnovnoj školi doživela vršnjačko nasilje i da se zbog toga uvek bori za pravdu!
- Deca su bila brutalna prema meni. Ismevala su me zbog ijekavice, pocepane obuće i odeće... Gurala su me, pljuvala, cepala mi majicu. Plakala sam danima, ali nisam želela ništa da kažem majci da joj ne pogoršavam već tešku situaciju. Sve što sam preživela pomoglo mi je u životu. Zahvaljujem se svima što su bili takvi prema meni, jer danas ne bih bila ovo što jesam - rekla je Aleksićeva.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
micko
pre 2 godine
I đe je tu država i da se taj neki dripac proćera iz Srbije u ... đe god više
austrijanci da platre odštetu Srbima i za prvi logor u jevropi koji je bio u doboju u oči 1. sv rata i za iživljavanje i progon nad Srbima širom bivše države ...
kako niko od naših zvaničnika nema hrabrosti za tako nešto ...
A danas si niko i nista!Nada,osobe kao ti znaju nisko da padnu i nije pametno da se rasipas okolo i hvalises jer to je promenljivo kao vreme.A to sto bi htela da se neko da se sagne,to pokazuje ko si i sta si,najobicnija prostakusa i kafanska pevaljka.
Pevačica Maja Nikolić, koja je nedavno dospela u centar pažnje zbog izjava o srpskom predstavniku na "Pesmi Evrovizije", objavila je snimak na društvenim mrežama koji je iznenadio njene pratioce.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se telefonskim putem za Informer TV, gde je govorio o najnovijim dešavanjima i neredima u režiji blokadera ispred Rektorata.
Ruske snage pokušavaju da preseku ukrajinski front na dva dela, a takav razvoj događaja mogao bi da pokaže da Moskva računa na dug rat tokom cele 2026. godine, ocenio je penzionisani pukovnik Službe bezbednosti Ukrajine i vojni analitičar Oleg Starikov.
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, Tonino Picula, komentarisao je za RTL Danas odluku predsednika Zorana Milanovića da otkaže samit Brdo-Brioni.
Blokaderski rektor Vladan Đokić obratio se večeras sa terase Rektorata svojim nasilnim pristalicama. Između ostalog, u huškačkom govoru koji je čitao s papira, rektor je slao političke poruke, jasno ukazujući da mu je politička karijera iznad funkcije koju bi trebao da obavlja.
Bivša funkcionerka u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Crne Gore Mirjana Pajković, koja se proslavila porno skandalom, tokom gostovanja kod Ognjena Amidžića otkrila je da osniva svoju stranku.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je u telefonskom razgovoru za Informer, komentarišući nasilje blokadera ispred zgrade Rektorata, da izbori možda budu i do Vidovdana, 28. juna.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se sastaje sa potpredsednikom Saveta ministara i ministrom spoljnih poslova i međunarodne saradnje Republike Italije Antonijom Tajanijem
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Na severu Srbije i u Timočkoj Krajini danas će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda. Temperature će se kretati od 2 do 15 stepeni Celzijusove skale.
Svetski dan šale, 1. april obeležava se već decenijama uz neizbežno “Aprililili”, a Informer vam donosi nekoliko zanimljivih ideja koje možete danas iskoristiti.
U vremenu kada su savremene mašine potisnule ručni rad u poljima i voćnjacima, u Polimskoj dolini još uvek se može čuti zvuk udarca čekića o užareno gvožđe.
Beograđanka K.T. (47) nalazi se u teškom stanju nakon napada koji se dogodio preksinoć na Savskom vencu, dok je osumnjičeni B. A. (44) ubrzo uhapšen i nalazi se u pritvoru.
Tokom protekle noći na reci Savi, između Štitara i Babine Grede u Hrvatskoj, pokrenuta je velika spasilačka akcija nakon dojave da se u vodi nalazi više osoba.
Suđenje pripadnicima takozvanog vračarskog klana, na čelu sa Nikolom Vušovićem, zvanim Džoni sa Vračara nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu izvođenjem dokaza sa Skaj aplikacije.
Prosečne berzanske cene gasa u Evropi porasle su za 59 procenata u martu u poređenju sa februarom usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku, premašivši 600 dolara prvi put od februara 2023. godine, proizlazi iz analize podataka sa londonske berze ICE koju je uradio Sputnjik.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će SAD napustiti Iran za "dve ili tri nedelje" i da će cene nafte pasti čim se to bude dogodilo.
Ruske snage pokušavaju da preseku ukrajinski front na dva dela, a takav razvoj događaja mogao bi da pokaže da Moskva računa na dug rat tokom cele 2026. godine, ocenio je penzionisani pukovnik Službe bezbednosti Ukrajine i vojni analitičar Oleg Starikov.
Kina je uspešno izvela prvi let potpuno domaće razvijenog teretnog drona „Norinko luka”, teškog sedam tona, čime je predstavila, kako se navodi, najveću logističku bespilotnu letelicu na svetu za transport na malim visinama.
Serija "Katarina Velika" na Informer TV prikovala je gledaoce za ekrane, a jedan od likova o kojem će se najviše pričati u narednim epizodama je prva supruga cara Pavla Petroviča, Natalija Aleksejevna.
Dr Karan Rajan je otkrio da sočivo ima veće zdravstvene koristi od skupih dodataka ishrani, jer blagotvorno deluje na zdravlje srca i krvnih sudova, kao i poboljšanje funkcije creva.
Novi sigurnosni propust u MediaTek procesorima izazvao je uzbunu među korisnicima Android telefona širom sveta. Hakeri sada mogu za manje od minut pristupiti osetljivim podacima.
Ove kifle su izuzetno mekane, prijatnog mirisa i savršeno se uklapaju u posnu ishranu, ali su podjednako ukusne i u svakodnevnim prilikama kada želite lagano pecivo bez mlečnih sastojaka.
Iako su Google Maps i Apple Maps već godinama slični po funkcijama, Apple je do sada izbegavao jednu stvar koju korisnici često zameraju konkurenciji oglase. Međutim, to bi uskoro moglo da se promeni.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar