• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Telegraf/Informer/A.S.

01.05.2023

21:20

OGLASIO SE ADVOKAT STEFANA KARIĆA: Verujem da će odmah otići u policiju

Printscreen You Tube/Hit Informer

Estrada

OGLASIO SE ADVOKAT STEFANA KARIĆA: Verujem da će odmah otići u policiju

Podeli vest

Nakon što se pojavila u medijima informacija kako je Karić pretukao Natašu Šaviju, bivši zadrugar se nije oglašavao na tu temu, a sada je njegov advokat otkrio da će Stefan zajedno sa njim otići u policiju kako bi dao izjavu.

Nataša Šavija trenutno se nalazi u KC Vojvodina nakon što ju je navodno pretukao bivši rijaliti učesnik Stefan Karić

Stefanov advokat se sada oglasio za Telegraf, rekavši kako će Karić, zajedno sa njim u pratnji, otići u policiju radi davanja izjave u vezi celokupne situacije. 

Foto: printscreen/Instagram, Zoran Sinko

Stefan Karić i Nataša Šavija

- Nalazim se na godišnjem odmoru zbog praznika. U kontaktu sam sa inspektorom iz PU Sremska Mitrovica i verujem da će Stefan odmah prvi radni dan otići u PU Sremska Mitrovica sa mnom kao svojim izabranim braniocem radi davanja izjave. Iz medija smo saznali da se on pominje kao mogući osumnjičeni zbog čega smo i pozvali nadležne organe da proverimo informacije. Kao i uvek, molim medije da pažljivo izveštavaju javnost o ovom događaju i da se ne iznose neproverene informacije - rekao je Karićev advokat.

Foto: printscreen/Instagram, Zoran Sinko

Stefan Karić i Nataša Šavija

Podsetimo, u medijima se spekulisalo da je osumnjičeni za prebijanje starlete Stefan Karić, ali Šavija to nije potvrdila niti demantovala uz obrazloženje da ne želi da remeti istragu.

Ona je u KC Vojvodina primljena sa višestrukim povredama glave i lica u vidu fraktura, hematoma i ogrebotina, koje je dobila na svadbi na kojoj je navodno bila sa Karićem.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Opasna zaraza hara: Na udaru mališani do 4 godine
Društvo

Opasna zaraza hara: Na udaru mališani do 4 godine

Prvi ovogodišnji izveštaj o gripu Instututa za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" ukazuje da je aktivnost virusa i dalje iznad epidemijskog praga, iako je trend opadajući u odnosu na prethodni izveštaj.

15.01.2026

20:15

Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)
Hronika

Pohapšeni saradnici "balkanskog kartela" u Španiji: Koristili tehniku "majmuna" (VIDEO)

Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.

15.01.2026

18:59

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin