Pevačica Ceca Ražnatović se rasplakala zbog emotivne priče takmičara "Zvezde Granda" Bojana Ilievskog iz Severne Makedonije.
06.05.2023
12:10
Uspaničila se
Lidija otkriva da se Ceca pred koncert toliko uspaničila da je malo falilo da ne izađe na binu!
Prepoznala hit
Cecini saradnici nisu bili za to da snimi pesmu "Beograd", ali sam je ja ubedila
- Na dan koncerta svi smo bili kod kuće i spremali se za spektakl. Ceca je otišla do terase i 'bacila' pogled na 'Marakanu'. Ubrzo je dotrčala sva zbunjena i vikala: "Ljudi, nema naroda! Ko je onda kupio sve te karte ako je koncert rasprodat?!" Pitala sam je: "Kako to misliš?" Odgovorila mi je da nešto nije u redu jer sa terase nije videla nijednog čoveka kako ulazi na stadion - priča Lidija.
Foto: Foto: Blic TV
Lidija Ocokoljić
Lidija je rekla da je njena sestra odmah zvala čuvenog producenta Raku Marića, koji je organizovao koncert.
- U panici je rekla Raki: "Ako je jedan čovek kupio sve karte, neću izaći da pevam! Neću tako da nastupam!" Raka je odmah počeo da zove sve agencije koje su prodavale karte i proveri da li ih je sve kupio jedan čovek. Saznao je da se to nije desilo. Kad je rekao Ceci da ne brine i da je sve u redu, jedva je čekala da izađe na binu. Nešto kasnije smo ugledali masu ljudi, a zatim i osetili tu atmosferu. To ćemo da pamtimo ceo život!
Roditeljima se sve sviđa
Za razliku od sestre Lidije, koja je često kritikuje, Ceca kaže da se njenim roditeljima, majci Miri i ocu Slobodanu Veličkoviću, dopada svaki njen nastup:
- Tati nikad ništa ne smeta, njemu je sve fenomenalno i super. Majci isto! Uvek mi posle nastupa čestita i kaže da je to nešto o čemu se mašta i sanja i da sam jedna od retkih koja je predodređena za velike uspehe.
Lidija kaže da su i oba Cecina koncerta na beogradskom Ušću, koja su održana 2006. i 2013. godine, bila veoma emotivna. Naročito poslednji, kom je prisustvovalo čak 150.000 ljudi.
Foto: Foto: Blic TV
Ceca Ražnatović
- Sećam se svih momenata sa oba koncerta. Bili su veoma emotivni. Takve koncerte bi svaki pevač trebalo da doživi u karijeri - priča Ocokoljićeva.
Ceca: Lidija me stalno kritikuje
Ceca Ražnatović kaže da joj je sestra najveća podrška, ali i kritičar.
- Uvek komentariše moje pevanje i energiju i često smatra da mogu bolje i lepše. Sećam se, posle koncerta na Ušću 2013, na kom sam pevala tri i po sata, prišla mi je i rekla: 'Bilo je fenomenalno, ovo treba svako da doživi, ali uopšte mi se nisu dopali tvoja energija i pevanje." Ne slažem se uvek s njom, ali znam da od mene želi da izvuče maksimum - kaže pevačica.
Foto: printscreen instagram/cecaraznatovic
Ceca i Lidija
Ona dodaje da je ubedila Cecu da snimi neke od najvećih hitova.
- Često sam bila sa njom u studiju i podržala je da snimi neke pesme koje su postale evergrin. Na primer, mnogi njeni saradnici bili su skeptični kad je reč o hitu "Beograd". Nisu bili za to da snimi pesmu. Imala sam suprotno mišljenje i rekla sam Ceci da je uvrsti u album, što je i uradila. Isti je slučaj i sa numerom "Votka sa utehom" - priča Lidija, a šta je još rekla, možete da pogledate večeras od 20.15 u emisiji "Ceca šou" na Blic televiziji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Prof. dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) otkrio je detalje o prošlosti izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju, osvedočenom ustaši Toninu Piculi.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je trn u oku blokaderima jer raskrinkava njihove laži i na duhovit način ih postavlja na mesto, najnovijom objavom im je zadao još jednu "šamarčinu" i dirnuo ih u bolnu ranu.
Javnost je ogorčena nakon što je na društvenim mrežama osvanuo snimak na kom se vidi kako se predstavnici Socijaldemokratske partije Srbije (SDPS) Rasima Ljajića i Stranka demokratske akcije (SDA) Sandžaka Sulejmana Ugljanina zajedno provode u Turskoj i pevaju da im je “Bosna majka junačka”!?!
Lažna ekološkinja i blokaderka Ljiljana Bralović, poznata po skandaloznim, uvredljivim izjavama na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prisustvovala je današnjem sramnom mini-skupu u Čačku, odakle je zapretila članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke (SNS).
Snimak koji prikazuje svu bruku i sramotu u režiji blokadera zgubidana i tajkunske, antisrpske televizije N1 nije za ljude sa slabim želucem, budući da je svakom normalnom čoveku mučno da gleda naizgled ozbiljne ljude i ljude u "ozbiljnim" godinama kako se na najstrašniji način rugaju pevačici Ani Bekuti.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Kapiten Plavih u Exatlonu Nemanja Radovanović istakao je da mu je izletela uvreda koju je uputio Neveni Petrović, ali i da ga je zabolelo što je neko iz Crvenog tima uputio uvredu njegovog saigračici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U Opštu bolnicu Novi Pazar primljen je A. I. (52) iz Tutina sa teškim povredama šake, pri čemu su mu amputirana dva prsta, nezvanično saznaje Informer.
Nekoliko iranskih državnih televizijskih kanala koji se emituju preko satelita Badr hakovano je danas, tokom čega su u program puštani snimci protesta i pozivi prognanog Reze Pahlavija građanima da se pridruže demonstracijama.
Startap za korišćenje galaktičkih resursa GRU otvorio je internet stranicu za onlajn rezervacije smeštaja u hotelu na Mesecu, koji bi prve goste trebalo da primi tokom 2030-ih godina, prenose Ars Technica i Futurism.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski od 2021. godine menja ministre odbrane gotovo na svake dve godine, a uzrok nije neuspeh u sukobu sa Rusijom, već sistemska korupcija unutar ministarstva i upravljanje ogromnim stranim sredstvima.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar