KARIĆEV OTAC PRIZNAO DA JE STEFAN PREBIO ŠAVIJU: Mislio je da se potukao s njom, nije znao da ga je prijavila!
Podeli vest
Stefan Karić u pritvoru je zbog sumnje da je u noći između 30. aprila i 1. maja pretukao starletu Natašu Šaviju koja je nakon toga završila u KC Vojvodina gde je i operisana zbog stravičnih povreda lica koje je tom prilikom zadobila.
Stefanov otac, Osman Karić sada je javno ispričao šta se dogodilo te noći i priznao da je njegov sin naneo teške telesne povrede Šaviji.
Nataša Šavija pretučena je u noći između nedelje i ponedeljka kada je primljena u KC Vojvodina sa prelomima kostiju lica, a za nasilje nad njom osumnjičen je Stefan Karić. I dok Šavija čeka operaciju, sada su se pojavile spekulacije o razlozima sukoba između Karića i nje kao i da je razlog njeno dopisivanje s drugim muškarcem.
03.05.2023
08:53
Foto: printscreen
Osman potvrio da je Stefan imao sukob sa Šavijom
Osman je najpre istakao da je zabrinut za Stefana jer zna da u zatvoru može doći do problema:
- Dobro sam onoliko koliko mogu da budem. Gledam da ne razmišljam o tome i da uvek u dvorištu nađem neke zanimacije. A razmišljam o njemu, da li ima problema? Znate već kakvi su zatvorenici, nikada se ne zna do kakvih problema može doći. Iako je on rekao da su mu uslovi super tamo - rekao je Karić.
S obzirom da je posetio sina, Osman karić opisao je kako je izgledao njihov susret:
- Trudio sam se da ne pokazujem zabrinutost, da mu ne bih pravio probleme iako je tamo već u problemima. Trudio sam se da budem veseo i da pričamo o drugim temama. Pričali smo najviše o tome kako je majka, njegovi drugovi i kako je napolju - istakao je.
Foto: Zoran Sinko/ Printscreen
Pretučena... Nataša Šavija i Stefan Karić
Otac rijaliti učesnika priznao je da nije mogao ni da zamisli da bi se njegovom sinu dogodila ovakva stvar.
- Nisam verovao da će se ovo desiti. Mada ja sam svašta prošao u životu u ono tamo vreme. Opet kažeš možda su geni u pitanju, ali nikada mi nije davao takav utisak. Stefan je vaspitavan i kulturan je da bi tako nešto uradio. Nikada nije ispoljavao, niti sam ga video da ima neke sklonosti prema tome. Poštuje žene i moju sadašnju suprugu Kristinu, voli svoju majku, pa samim tim mora da poštuje i druge ljude i žene naravno - rekao je.
Stefanov otac, potom je, priznao da je njegov sin imao fizički obračun s Natašom, ali da nije imao pojma da ju je toliko povredio:
- Tu noć kada se to desilo. On nije ni spavao kod kuće, već je čekao advokata da se vrati sa odmora da bi se prijavio u policiju. Čak nije ni znao da ima poternicu, mi smo to saznali preko portala. On je verovatno mislio da se potukao sa njom i da ju je samo malo jače udario i nije ni najmanje sumnjao da se tako nešto desilo i da ga je ona prijavila. Ja sam ga pitao što, on mi je rekao da su drugovi već godinama i da se ponekad viđaju i izlaze. Nisu u vezi, ali su drugovi. Te večeri on je bio sa drugom na svadbi. U međuvremenu su se oni dopisivali i ona mu ga je pitala da dođe i eto, on ju je pozvao da dođe. Koji je razlog svega nakon toga nije mi jasno. Verovatno je i bio u alkoholisanom stanju, ne mogu da tvrdim da je bio mrtav pijan, ali je sigurno popio - rekao je.
Foto: printscreen
Operisana nakon batina... Nataša
Karić je potom i objasnio koja su njegova očekivanja od ovog nemilog slučaja.
- Sud će videti ko je kriv. Ako je on udario, ja to ne opravdavam i treba da bude kažnjen. Ne znam. Devojku lično ne poznajem. Mene jesu pogodile fotografije. Pozvao bi devojku da vidim šta se desilo, ali dešavaju se razne stvari i ne bih želeo da me neko pogrešno shvati. Žao mi je te devojke i želim joj da što pre ozdravi - naveo je.
Prijavite nasilje
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na građane da svaki vid nasilja u porodici prijave policiji besplatnim pozivom na broj telefona 0800 100 600 ili 192 koji su sve vreme dostupni.
Savetovalište protiv nasilja u porodici - SOS telefon i sigurna kuća 0800-011-011 besplatan poziv radnim danima 10-19 časova, 011 2769-466, radnim danima 10-19 časova, 062 304-560 noću 19-10 časova
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nataša Šavija pretučena je u noći između nedelje i ponedeljka kada je primljena u KC Vojvodina sa prelomima kostiju lica, a za nasilje nad njom osumnjičen je Stefan Karić. I dok Šavija čeka operaciju, sada su se pojavile spekulacije o razlozima sukoba između Karića i nje kao i da je razlog njeno dopisivanje s drugim muškarcem.
Pobeda Petra Mađara dovešće do toga da Mađarska prestane da deluje kao suverena država i da se postepeno pretvori u vazala globalističkih struktura, ocenio je britanski analitičar Aleksandar Merkuris.
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj komentarisao je blokaderski dvojac - Dejana Bodirogu i Vladana Đokića, koji su pokazali svoje prave namere i da im je fotelja jedini cilj.
Predsednik Švajcarske Gi Parmelin dolazi u Beograd u okviru istorijske posete Srbiji, prve takve još od 2008. godine. Njegovi razgovori sa predsednikom Aleksandrom Vučićem biće fokusirani na odnose između Beograda i Berna, ekonomsku saradnju, ali i pitanje Kosova.
Narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić uputio je čestitku sudiji Vrhovnog suda Miroljubu Tomiću, povodom izbora na funkciju predsednika Vrhovnog suda Srbije.
Produžetak operativne licence za nastavak rada Naftne industrije Srbije trebalo bi da od OFAK-a stigne do kraja dana, rekao je prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali.
Sa više od 2,8 miliona prijavljenih E-građana, elektronska uprava u Srbiji jedan je od ključnih servisa za građane i privredu, a sada oni mogu i sami da predlože usluge koje bi želeli da im budu dostupne onlajn.
Kragujevačka "Energetika" završila je grejnu sezonu, ali iz ovog preduzeća poručuju da ostaju u pripravnosti i spremni su da, ukoliko to bude potrebno, ponovo nastave sa isporukom toplotne energije.
Tužilac Saša Ivanić izjavio je pred Specijalnim sudom u Beogradu da poruke sa Skaja koje su danas izvedene u sudnici dokazuju da su su pripadnici kriminalne grupe na čijem su čelu bili vođa kavačkog klana Radoje Zvicer, Veljko Belivuk i Darko Šarić 30. novembra 2019. došli do informacije da su škaljarci Igor Dedović i Stevan Stamatović u Grčkoj.
Portparol Ministarstva spoljnih poslova Ruske Federacije Marija Zaharova izjavila je da je Moskva otvorena za dijalog sa budućom vladom Petera Mađara o širokom spektru tema.
Španski premijer Pedro Sančez planira da tokom samita u Barseloni 17. i 18. aprila pokrene međunarodni progresivni front s ciljem suprotstavljanja kako je naveo - rastu krajnje desnice i politici američkog predsednika Donalda Trampa .
U organizaciji Konzulata Jamajke u prepunom Dorćol Platzu, a u prisustvu brojnih muzičara, medija i prijatelja benda, održana je promocija novog albuma, večitih mladića rok scene, YU Grupe, koji su na promociju stigli specijalnim “autobusom za raj”.
Svi ga pamte kao Burduša, romskog muzičara iz serije "Muzikanti". Malo ko zna da je Jovan diplomirao na Akademiji za pozorište, film, radio i televiziju. Još manje ljudi zna zašto su oči ovog glumca večito delovale tužne.
U Salonu Muzeja grada Beograda večeras u 19 časova je otvaranje izložbe Mirsada Begića, pod nazivom - Između skulpture i slike: Unutrašnja struktura Begićeve umetnosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar