ANA NIKOLIĆ UPLAKANA NA GROBLJU! Pevačica skrhana od bola, njegovu smrt još uvek nije prebolela: Najteže je...
Podeli vest
Ana Nikolić objavila je na svom Instagram profilu sliku sa očevog groba, a u opisu je napisala emotivnu poruku u kojoj je naglasila koliku bol oseća i nakon 25 godina od njegove smrti.
Otac Ane Nikolić, Došan Nikolić, preminuo je 11. maja 1998. godine od posledica infarkta, u svojoj 43. godini.
Aca Lukas održao je koncert u Zagrebu pre dva dana, a iako je kao specijalni gost najavljivana Ana Nikolić, pevačica se nije pojavila.
17.05.2023
10:16
Poznata pevačica je imala svega 20 godina kada je doživela tragični gubitak, a kako je u više navrata isticala, smrt oca je teško podnela i sa tim bolom se i dan danas bori.
- To mi je najteži period u životu. Kada je doživeo infarkt, imao je 43 godine. Moja tetka, koja je zdravstveni radnik, reanimirala ga je i vratila mu funkcije srca. Bio je 23 dana u komi, iz koje se nikada nije probudio. Prespavala sam sve te dane. Nisam imala snage da ga gledam na aparatima. Do poslednjeg trenutka sam se nadala da će se probuditi. Ali i da se probudio, verovatno bi bio kao biljka jer mu je mozak ostao bez kiseonika. A to bi bilo još gore - rekla je svojevremeno Ana.
Ana je sada objavila sliku sa očevog groba uz emotivnu poruku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pavel Vasin (45), treći saučesnik u pokušaju atentata na ruskog general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva, priveden je, saopštio je Centar za odnose s javnošću FSB-a za RIA Novosti.
Blokader i propali košarkaš Vladimir Štimac više od godinu dana preti uredniku Informera i medijima, a sada, kada je u Palati pravde u Beogradu sreo Dragana J. Vučićevića, pobegao je glavom bez obzira.
Tužilac za Visokotehnološki kriminal (VTK) Boris Majlat danas je u Palati pravde glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću priznao da sprovodi obojenu revoluciju u Srbiji!
Smrt četvorogodišnje devojčice koja je umrla nakon operacije krajnika u Čačku potresla je Srbiju, a to, nažalost, blokaderi pokušavaju da pripišu aktuelnoj vlasti, poredeći smrt nesrećnog deteta sa smrću 16 stradalih u Novom Sadu, kada je pala nadstrešnica, sramno lažući da je dete operisao lekar - član SNS stranke.
Blokader i propali košarkaš Vladimir Štimac više od godinu dana preti uredniku Informera i medijima, a sada, kada je u Palati pravde u Beogradu sreo Dragana J. Vučićevića, pobegao je glavom bez obzira.
Takmičarke Plavog tima Sanja Kalinović i Anabela Zonai više ne mogu da sakriju međusobnu netrpeljivost, a Anabela tvrdi da je Kalinovićeva psihički maltretira.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Novi ChatGPT trend koji podrazumeva izradu karikature na temelju onoga što o korisniku zna, zaludeo je svet. Imuni nisu ostali ni zaposleni u Informeru.
Ruski stručnjaci najavili su početak izrade personalizovane vakcine protiv raka, koja bi mogla da donese novu nadu pacijentkinji iz Srbije oboleloj od melanoma.
Inspekcija ispituje sve detalje nemilog događaja u bolnici u Čačku, zbog smrti devojčice E.M. nakon operacije krajnika, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.
U teškoj saobraćajnoj nesreći kod Teslića poginula je petogodišnja devojčica, dok su njen samohrani otac i dve starije sestre povređeni nakon što je automobil sleteo sa puta.
Otac Damira Hodžića, Nusret, svedočio je protiv osumnjičenih za ubistvo svog sina, ističući da ima samo jedan zahtev – da se pronađu njegovi posmrtni ostaci.
Muškarac albanske nacionalnosti je na ambulanti u srpskom selu Dobrotin kod Lipljana ispisao grafite "UČK", a potom upao u vrtić gde su se nalazila deca i vikao, vređao i provocirao.
Policija u Crnog Gori je danas u potrazi za međunarodno traženim licima, sa fokusom na ''kavački klan'' i njihovog vođu Radoja Zvicera, pretresla velelepne komplekse na više lokacija u Kotoru i Tivtu i tom prilikom zaplenila vozilo vredno pola miliona evra, još tri automobila i 17 hiljada evra.
Ako Ukrajina ne želi nastavak sukoba, osim već izgubljenih teritorija moraće da ponudi Rusiji i dodatne ustupke, izjavio je penzionisani američki diplomata Čas Friman.
Satelitski snimci pokazuju da su svi ulazi u tunele nuklearnog postrojenja u Isfahanu u Iranu zatrpani zemljom, navodi se u izveštaju Instituta za nauku i međunarodnu bezbednost sa sedištem u Vašingtonu.
Američki potpredsednik Džej Di Vens izjavio je danas da će se pregovori o Grenlandu održati "u narednih nekoliko meseci", kako bi se postigao dogovor o nekoj vrsti rešenja.
Alnur Musajev, bivši kazahstanski obaveštajac, tvrdi da predsednik Rusije Vladimir Putin poseduje kompromitujući snimak američkog predsednika Donalda Trampa.
Glumac Nikola Pejaković je na panel-diskusiji na Zlatiboru rekao da Filmski centar Srbije zajedno sa producentima mora naći razlog zašto se dogodio problem da se 53 filma nisu snimila, a dat je novac za njihovo sufinansiranje.
Poznati srpski komičar i kuvar Miloš Nedeljkov, publici poznatiji kao Balkandad, nedavno je boravio u Australiji, gde je gostovao u popularnoj jutarnjoj emisiji "Sun rise on 7".
Mnogi se u kuhinji susreću sa istim pitanjem, da li je potrebno prati sirovu piletinu pre nego što se stavi da se kuva ili peče? Iako je ova navika veoma rasprostranjena, stručnjaci za bezbednost hrane upozoravaju da ona može doneti više štete nego koristi.
Kombinacija sastojaka koja daje izuzetno dobru marinadu koja je idealna za junetinu, piletinu, ali i divljač. Uz nju meso ostaje mekano, sočno i punog ukusa, bez obzira na način pripreme.
Štene zlatnog retrivera po imenu Frenki je osvojilo srca korisnika društvenih mreža preslatkim videom koji se poslednjih dana masovno deli na Instagramu.
Anđelina Džoli je zablistala na premijeri filma "Couture" u Paritu, a svima je privukla pažnju njena smela odevna kombinacija. Glumica je ponela provodnu haljinu o kojoj svi pričaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar