TAJNA VENČANJA CECINE SESTRE! Tri žene u istoj haljini, čudna simbolika: Pogledajte jedinu fotografiju, porodica pokušala da sakrije detalje!
Podeli vest
Lidija Ocokoljić javni život prepustila je starijoj sestri Svetlani Ceci Ražnatović, i nikada nije volela da se eksponira.
Iako je bila Cecina najveća podrška tokom čitave njene karijere, Lidija se klonila kamera i retko kada se pojavljivala na javnim događajima, a njen privatni život bio je pod velom misterije, što je samo budilo interesovanje za nju.
U Netfliksovom dokumentarcu po imenu "Arnolod" proslavljeni holivudski as Arnold Švarceneger je progovorio o brutalnosti koju je preživljavao kao dete, kao i kako je uspeo u karijeri.
08.06.2023
10:00
Nije bilo ništa drugačije ni kada se udavala za bivšeg fudbalera Peđu Ocokoljića, a posebno se prepričavao prizor Lidije u venčanici koji je iznenadio sve.
Lidija i Peđa su dve decenije u braku u kom su dobili četvoro dece, od kojih je najstarija, Helena, skoro napunila 18. godina. Iako su se trudili da čuvaju svoju privatnost sve ove godine, njihovo venčanje je tada bilo predmet interesovanja javnosti o kome se i danas rado priča.
Foto: printscreen
Ono što je i tada šokiralo javnost jeste kada se Lidija pojavila u venčanici, jer niko nije očekivao da će izabrati baš tu haljinu za svoj najlepši dan. Naime, Lidija je ponela Cecinu venčanicu, koju je pevačica nosila kada je sklapala brak sa Željkom Ražnatovićem Arkanom.
Ocokoljići su imali prelepu svadbu na kojoj su sestre Lidija i Ceca u jednom trenutku nosile narodne nošnje. Cecina deca bili su zvezde večeri, Anastasija je oduševila slatkom haljinicom, a Veljko je potpuno ukrao šou jer je odlučio da zapeva na tetkinoj svadbi.
Foto: Foto: ATA images
Podsetimo, supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana, takođe je odlučila da nosi Cecinu venčanicu za svoju ceremoniju, a tada su se svi pitali kako je moguće da je haljina toliko dobro očuvana sve ove godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Netfliksovom dokumentarcu po imenu "Arnolod" proslavljeni holivudski as Arnold Švarceneger je progovorio o brutalnosti koju je preživljavao kao dete, kao i kako je uspeo u karijeri.
Blokaderski glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić otrčao je u Hrvatsku da se dodvorava i pokupi pare za to, istovremeno plasirajući ozbiljne laži o svom radu u Srbiji.
Isplivala je šokantna fotografija na kojoj se pored štićenika odreženih istitucija Nebojše Bojovića i bivšeg ministra Tomislava Momirovića, nalazi prepoznatljiva njuška - rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić.
Predsednik Udruženja prognanih Srba iz Hrvatske Mile Bosnić ocenio je danas da je odluka hrvatskih vlasti da Tompson nastupi na dočeku rukometne reprezentacije Hrvatske pokazatelj da iza svih ustaških događanja u toj zemlji stoji Vlada Hrvatske.
Analitičar Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV. Bokan je tom prilikom govorio o ustaškom pevaču Marku Perkoviću Tompsonu, mržnji prema Srbima i srpskom autošovinizmu.
Rabin jevrejske zajednice u Srbiji Isak Asiel kaže da su još stari Jevreji govorili da je otimanje Kosova opasan presedan koji će se jednog dana vratiti kao bumerang onima koji su to odlučili da rade.
U večerašnjoj 22. epizodi Exatlona Srbija pobedu je odneo Crveni tim, rezultatom 8:5 kojim su sačuvali jednog člana svog tima od ispadanja na kraju nedelje.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Američki proizvođač automobila Ford nedavno je vodio razgovore sa kineskim proizvođačem električnih vozila Xiaomi o mogućem partnerstvu koje bi kineskim kompanijama omogućilo ulazak na tržište SAD.
Treneru džudo kluba "Partizan" iz Beograda produžena je mera kućnog pritvora i protiv njega je pokrenuta optužnica zbog saobraćajne nesreće u kojoj je stradao mladi sportista Lazar P.
Na poslednjem ročištu koje se održalo pred Osnovnim udom u Beranama zbog brutalnog prebijanja Dejane Ć. (22), saslušano je nekoliko svedoka, a prikazan je i snimak jezivog nasilja koje je pretplata Srpkinja od osumnjičenog Vasa R.
Kako je Informer prvi pisao, u velikoj akciji UKP danas je u poznatom beogradskom restoranu uhapšeno nekoliko osoba zbog reketiranja, a među njima i Aleksandar A. pripadnik ''vračarskog klana".
Deceniju nakon pada Gadafijevog režima, Libija je talac dubokih podela, dok stabilnost prestonice Tripolija direktno zavisi od moćnih, autonomnih milicija poput Brigade 444, čiji su sukobi sa rivalima i povratak Saifa el-Islama Gadafija u političku arenu komplikovali nade za ujedinjenje zemlje.
Saif el-Islam Gadafi, najistaknutiji sin pokojnog libijskog lidera Muamera Gadafija, ubijen je u utorak, potvrdili su izvori bliski porodici, njegov advokat Halid el-Zajdi i vodeći libijski mediji.
Sastanak delegacija Sjedinjenih Američkih Država i Irana i biće održan prema planu kasnije ove nedelje, čak i nakon što je američki vojni avion oborio iranski dron, izjavila je danas portparolka Bele kuće Kerolajn Livit.
Glumac Nikola Kojo (58) nije želeo da prošeta crvenim tepihom na premijeri filma "Povratak Žikine dinastije" u Beogradu, ali je to bez problema učinio na premijeri u Beču.
Američka reperka Niki Minaž objavila je šokantan status na društvenoj mreži Iks u kojem se osvrnula na imena mnogih holivudskih zvezda koja se spominju u kontroverznim dokumentima Džefrija Epstina.
Oca našeg poznatog novinara i scenariste Novaka Novakovića, streljali su komunisti i ta tragedija mu je obeležila život. Uprkos teškom detinjstvu, Novak je napisao scenario za seriju "Pozorište u kući" koja se smatra za jednu od najboljih domaćih komedija.
Arapski parfemi su prepoznatljivi po izuzetnoj dugotrajnosti, snažnom intenzitetu i raskošnom bogatstvu mirisnih nota, a evo kojih pet važe za najlepše.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar