Malo ko zna da jedna od naših najlepših voditeljki Sanja Kužet iza sebe ima jedan neuspeli brak, kao i da je svoju prvu ljubav srela na poslu.
Sanja je, sada u srećnom braku sa Nemanjom Živojinovićem sa kojim ima sina Strahinju, ali malo ko zna da je pre desetak godina bila udata, za člana obezbeđenja vlasnika TV "Pink".
Njen bivši muž je Zoran Piper, sa kojim Sanja ima takođe, jednog sina, Andriju.
Foto: printscreen
- To je bila ljubav na prvi pogled. Sanja je tada važila za jednu od najatraktivnijih voditeljki, a on je bio veoma uporan jer mu se Sanja jako dopala. Posle nekoliko meseci zabavljanja, njih dvoje su rešili da se venčaju - izneo je tada blizak voditeljki tada, a svadba je napravljena u luksznom restoranu.
Foto: Printscreen You Tube
Ipak, ljubav nije potrajala pa su se razveli nakon godinu dana kako je ispričala Sanja Kužet.
- Družili smo se dve godine, a onda se i zaljubili, pa venčali, dobili dete, razveli, ali i dalje ostali u istoj firmi. Zoran i ja smo se posle godinu dana braka lepo, ljudski razišli. Možda će nekom to delovati i smešno, ali kod nas sve besprekorno funkcioniše, samo što nismo u zajednici. Andrija i on se viđaju, imaju normalan kontakt, mi moramo da funkcionišemo zbog deteta i želimo da ta komunikacija bude što bolja. Nije bilo ljubomornih scena, nije bilo sujete.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute upozorio je da će Rusija dugoročno ostati ozbiljna pretnja za Alijansu, dok ruska vojska, prema njegovoj oceni, ubrzano stiče borbeno iskustvo kroz rat u Ukrajini.
Premijer Hrvatske Andrej Plenković je u petak komentarisao mogućnost da hrvatski predsednik Zoran Milanović zabrani bataljonu počasne garde da prisustvuje vojnoj paradi u Parizu, rekavši da bi bilo najbolje da predloži da se "sledeće godine u Moskvu na paradu pošalje malo jači kontingent Hrvatske vojske".
Nova srpska demokratija (NSD) saopštila je juče da je njenom potpredsedniku i predsedniku Opštine Nikšić Marku Kovačeviću zabranjen ulazak na teritoriju Kosova i Metohije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa poslanikom i liderom Demokratske narodne partije Milanom Kneževićem, koji mu je doneo na poklon sliku Cetinjski manastir.
Veliki javni skup pod sloganom "Srbija jedna porodica", na koji je pozvao predsednik Aleksandar Vučić, održaće se u sutra, 27. juna, na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Očekuje se da ovog leta brojni turisti iz Srbije i sveta otputuju u Rim, a zbog primene EES sistema predviđa se totalni kolaps na aerodromima u prestonici Italije.
Odabir prvog automobila za vozača početnika predstavlja veliki izazov, a stručnjaci najčešće preporučuju modele proizvođača "Fiat", "Opel" ili "Reno", koji su pouzdani i povoljni za održavanje.
Muzičar i putnik iz Danske Frederik Kornelius posetio je Srbiju, a Niš ga je toliko oduševio, da mu je dao titulu najboljeg grada u Srbiji i jednim od najneverovatnijih na Balkanu.
Papir na koji mnogi vozači zaboravljaju, a zakonska je obaveza imati ga u automobilu jeste Evropski izveštaj o saobraćajnoj nezgodi. Ukoliko se ispostavi da ga ne posedujete, platićete kaznu u iznosu od 10.000 do 50.000 dinara.
Predsednik Sindikata policije i policijskih starešina, Blažo Marković otkriva za Informer.rs da rutina koja se javlja u kretanju kriminalaca u kućnom pritvoru, čini ih lakšim metama, pa je u seriji takvih zločina ubijen i Darko Vesković.
Reke, jezera i bazeni mesto su gde provodimo najlepše letnje dane. Međutim, da bi nam ovi dani ostali u najlepšem sećanju, bezbednost nikada ne smemo prepuštati slučaju.
Samo u prvih pet meseci ove godine vozači pod dejstvom droga izazvali 70 saobraćajnih nezgoda u kojima su tri osobe izgubile život, a 27 je teško povređeno.
Policija u Novom Pazaru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Pazaru, uhapsila je M. D. (36) iz Novog Pazara i M. S. (55), državljanina Turske, zbog sumnje da su izvršili krivična dela teška dela protiv opšte sigurnosti i falsifikovanje isprave.
Ruski ekonomista Mihail Hazin ocenjuje da se globalni finansijski sistem približava tački preokreta i da se iza zvaničnih brojki krije mnogo dublja kriza Zapada.
U parlamentu Gruzije izbila je tuča između poslanika opozicione stranke "Za Gruziju" i vladajućeg "Gruzijskog sna", a u fizičkom obračunu učestvovali su i muškarci i žene.
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute upozorio je da će Rusija dugoročno ostati ozbiljna pretnja za Alijansu, dok ruska vojska, prema njegovoj oceni, ubrzano stiče borbeno iskustvo kroz rat u Ukrajini.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Uz ovaj način pakovanja više neće biti gnjavaže oko izgubljenog prtljaga, a ponećete sasvim dovoljno garderobe da vam ništa ne nedostaje. Saznajte što je 5-4-3-2-1 metoda.
Šampita sa čokoladnom glazurom pravo je zadovoljstvo za ljubitelje domaćih kolača. Spoj mekane kore, laganog šnea i bogate čokolade osvaja već na prvi zalogaj.
Zendaja je na predstavljanju novog filma o Spajdermenu u Londonu zablistala u izazovnoj haljini koja je istakla njenu vitku figuru. Međutim, kada se okrenula i pokazala gola leđa ukrašena srebrnom paukovom mrežom, svi pogledi bili su uprti u nju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.