• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

07.08.2023

23:00

Od jedne pesme zaradio za kola i stan! Šerif Konjević danas pliva u parama, ali uvek se seća svog početka

Printscreen You Tube/Aleksandar Jovanović Cile

Estrada

Od jedne pesme zaradio za kola i stan! Šerif Konjević danas pliva u parama, ali uvek se seća svog početka

Podeli vest

Poznati pevač Šerif Konjević ima raskošnu rezidenciju na Ilidži, no uprkos ogromnom uspehu koji je postigao svojom muzikom, uvek nosi sećanje na svoje korene i sačuvao je sećanje na svoje skromno poreklo.

On je svoju prvu nekretninu uspeo da kupi zahvaljujući svojoj čuvenoj pesmi "Bela venčanica".

- Ja sam ovo časno zaradio i za ovo sam se celog života borio. Ja sam čovek domaćin, volim da mi je lepo, čisto i prijatno. Puno radim i onda dom mora da mi bude takav – pričao je u jednoj emisiji pevač, prenose mediji, pa se zatim i prisetio te svoje prve zarađene nekretnine, iz perioda kad još nije bio stekao veliku popularnost.

 

 

- Zaradio sam mnogo novca zbog pesme „Bela venčanica” koja je prodata u oko 850 hiljada tiraža. To je meni bilo neshvatljivo. Ali eto, kroz taj uspeh sam dobio i finansije pa kupio stan i auto – otkrio je on, pa dodao kako je na zidu svoje vile oslikao mural koji oponaša njegovu porodičnu kuću u Sanici, u kojoj je, inače, odrastao.

Foto: printscreen

 

Upravo iz tog razloga, Šerif Konjević je na zidu svoje velelepne vile oslikao mural koji oponaša njegovu porodičnu kuću u Sanici u kojoj je odrastao.

- Ovo je ulaz moje rodne kuće i broj 12 u kom sam živeo. Nisam hteo da pišem ulicu ali ovo je dovoljno - objasnio je pevač.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Zelena agenda - kako radi u praksi?
Društvo

Zelena agenda - kako radi u praksi?

Sve češće slušamo o borbi protiv klimatskih promena i potrebi da se pridržavamo zelene agende. Brojne države i kompanije ulažu značajne napore da odgovore ovim izazovima. Ali, šta to konkretno znači u praksi?

17.03.2026

10:36

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin