• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

13.08.2023

10:10

(FOTO) Vesna Zmijanac se osušila! Pevačica održala nastup posle operacije srca, sve spada sa nje!

Informer

Estrada

(FOTO) Vesna Zmijanac se osušila! Pevačica održala nastup posle operacije srca, sve spada sa nje!

Podeli vest

Vesna Zmijanac nedavno je imala operaciju srca i sve je prošlo u najboljem redu, te je usledio opravak pevačice.

Pevačica se nakon zahvata prilikom kog su joj ugrađeni bajpasevi uputila na Bukulju gde ima svoje imanje i gde očito najviše uživa. Tamo joj je sve potaman i u potpunosti se posvetila sebi, a u javnosti se, očekivano, nije pojavljivala, niti se oglašavala za medije.

Fanovi su, prvobitno bili zabrinuti za njeno zdravstveno stanje, pa im se na tu temu putem "Instagrama" obratila njena ćerka Nikolija koja je objasnila da se pevačica oseća dobro, a da je oporavak Vesne Zmijanac zaista protekao kako su se svi nadali, jasno je od pre nekoliko dana kada se ona u velikom stilu vratila na scenu.

Foto: printscreen instagram

 

 

Muzička zvezda u četvrtak je nastupila pred prepunim Gradskim trgom u Rumi, u sklopu manifestacije "Rumsko kulturno leto", a kada su je videli na sceni građani Rume i drugih opština nisu mogli sakriti oduševljenje.

Koncert je počeo pesmom "Nevera moja", zatim su se celo veče nizali dobro poznati hitovi koje su sa Vesnom prisutni pevali u glas, a ono što nije moglo proći nezapaženo jeste pevačicin izgled koji se sada naširoko komentariše.

Jedna od najvećih muzičkih zvezda osamdesetih i devedesetih godina, poznata po tome što je postavila nove standarde po ugledu na svetski show business u domenu javnog nastupa, spotova i scenskog izgleda i ovog puta opravdala je titulu koju decenijama nosi i potrudila se da na bini zablista.

 

 

Za ovu priliku odabrala je dugačku crnu toaletu sa providnim rukavima koju je upotpunila glomaznom ogrlicom, a nije moglo proći nezapaženo da je ona znatno smršala, te su svi komentarisali da je oporavak Vesne Zmijanac na Bukulji bio pun pogodak i da pevačica sada izgleda zaista fantastično.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin