• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

25.08.2023

12:51

Moldavska policija tvrdi da Bregović ne govori istinu! Oglasili se s novim informacijama

ATAIMAGES

Estrada

Moldavska policija tvrdi da Bregović ne govori istinu! Oglasili se s novim informacijama

Podeli vest

Goran Bregović nedavno je trebalo da nastupi u Moldaviji, ali je onda otkrio da mu je ova država zabranila ulazak i njegov koncert je otkazan. Sada se oglasila moldavska policija s novim informacijama.

Organizatori "Guitar Music Festival", koji se održava u Moldaviji, pre nekoliko dana saopštili su da je Goranu Bregoviću zabranjen ulazak u njihovu zemlju. On je tad već sleteo na aerodrom u Kišinjevu. Četiri dana kasnije oglasila se policija ove zemlje sa novim informacijama.

Foto: ATAIMAGES

 

Kako su naveli, muzičar nije vraćen sa graničnog prelaza na aerodromu.

- Dana 20. avgusta 2023. godine, u protoku putnika sa Međunarodnog aerodroma Kišinjev, inostrani izvođač nije bio prisutan, već samo članovi benda - saopštila je Granična policija za moldavski servis Radija Slobodne Evrope 24. avgusta.

Podsetimo, Bregovićev menadžerski tim se nakon zabrane ulaska u Moldaviju oglasio sledećim saopštenjem:

Foto: informer.rs

 

- Bregovićev koncert je morao da bude odložen jer organizatori festivala iz Moldavije nisu pripremili potrebnu dokumentaciju u skladu sa novim uslovima ulaska državljana Srbije u tu zemlju. Goran nije ni krenuo put Kišnjeva pošto je išao sa druge destinacije. Za njega ne bi ni bilo problema jer on poseduje francuski pasoš, ali za članove orkestra organizatori nisu "odradili" potrebnu dokumentaciju. Zbog toga su se svi uredno vratili preko Istanbula i već u sredu Goran nastavlja ugovorenu turneju. Očekuju ga nastupi u Portugalu, Austriji Turskoj, Grčkoj i Rumuniji po najprestižnijim muzičkim festivalima koji se održavaju krajem leta i početkom jeseni - rekli su iz njrgovog tima. 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu
Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu

Bivši predsednik i nekadašnji premijer Crne Gore Milo Đukanović saslušan je u Specijalnom državnom tužilaštvu u okviru istrage koja je protiv njega pokrenuta jer Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK), navodno, nije prijavio ručne satove vredne do 225 hiljada evra, saznaje portal Adria.

26.02.2026

19:33

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin