• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Milan Dimitrijević

04.09.2023

15:20

Oglasila se Ana Radulović! Dok Srbija bruji da se razvodi, voditeljka poručila samo jedno

ATAIMAGES

Estrada

Oglasila se Ana Radulović! Dok Srbija bruji da se razvodi, voditeljka poručila samo jedno

Voditeljka Ana Radulović oglasila se povodom napisa u medijima da se razvodi od pevača Mirčeta Radulovića.

Poput bombe odjeknula je vest da se voditeljka "Elite", Ana Radulović, razvodi od svog supruga, folkera Mirčeta Radulovića.

Foto: Zoran Sinko

Ana Radulović

Kako je ova vest potresla čitavu javnost, Ana se oglasila i otkrila šta se to dešava u njenom braku:

- Sinoć sam vodila emisiju i duže sam spavala. Kada sam se probudila videla sam vest da se razvodim, a onda se okrenem, kad ono moj muž spava pored mene. Tako da, ipak se ne razvodim - rekla je Ana, pa je dodala:

Foto: Zoran Sinko

Ana Radulović

- Šalu na stranu, ono što je sigurno jeste da ovako nešto moje kolege novinari sigurno ne bi saznale od trećih izvora već od mene - zaključila je Ana za Pink.rs


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin