Kako su domaći mediji danas preneli, skandalozni reper Dragomir Despić Desingerica je priveden zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivne supstance.
Reper je u BMW X6 zaustavljen u Beogradu, a utvrđeno je da je pozitivan na psihoahtivnu supstancu kanabis.
Foto: Masha Bandjur/Kristijana Ćaćić
Kako se navelo, određeno mu je zadržavanje. Novinari su pokušali da stupe u kontakt sa njim kako bi objasnio šta se dogodilo, a on je kratko prokomentarisao:
- Ne mogu - rekao je Desingerica za Republiku, a zatim spustio slušalicu.
Podsetimo, kontroverzni reper je u Informerovom podkastu tvrdio da se ne drogira, ali se čini da ipak nije pričao istinu.
Delić emisije u kojem negira da koristi narkotike možete pogledati u videu ispod.
Voditelj Ognjen Amidžić koji sa devojkom Minom Naumović čeka dete, veoma je voljen među susedima, koji su otkrili da ne pamte kada su ga videli da “leti" od sreće kao sada nakon lepih vesti.
U bivšoj firmi oca Filipa Đorđevića, Dušana, radniku Milanu Brkoviću mašina je otkinula ruku! Nesrećni događaj se desio pre 26 godina, a fudbalerov otac do danas nije isplatio povređenom čoveku 50.000 evra, koliko je određeno pravosnažnom presudom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Uoči velikog narodnog skupa "Srbija, jedna porodica", koji će danas biti održan ispred Narodne skupštine u Beogradu, roboti su tokom generalne probe izašli na binu i zaigrali moravac, najavljujući spektakl koji očekuje posetioce.
Blokaderski profesor Milo Lompar izazvao je pažnju izjavom o velikoj srpskoj zastavi koja će biti predstavljena na skupu "Srbija, jedna porodica", ocenivši da ona predstavlja "karikaturu", a ne autentičan izraz patriotizma.
Blokaderi su doživeli potpuni šok, a zatim pobesneli i zakukali na sav glas kada su videli rezultate najnovijeg istraživanja političkog rejtinga i koliku podršku građana Srbije posle 14 godina na vlasti uživa predsednik Aleksandar Vučić.
Pukla je istina na blokadersko-tajkunskoj televiziji N1 - ni blokaderi više ne veruju u priče o navodnoj upotrebi zvučnog topa na skupu 15. marta 2025. u Beogradu.
Premijer Hrvatske Andrej Plenković je u petak komentarisao mogućnost da hrvatski predsednik Zoran Milanović zabrani bataljonu počasne garde da prisustvuje vojnoj paradi u Parizu, rekavši da bi bilo najbolje da predloži da se "sledeće godine u Moskvu na paradu pošalje malo jači kontingent Hrvatske vojske".
Uprava Fudbalskog kluba “Orlovac” iz Mrčajevaca je putem društvenih mreža pozvala kradljivca da vrati orden koji je nestao iz njihovih prostorija u ovom mestu.
U Srbiji će biti sunčano i toplo, a posle podne, uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom očekuju se tek ponegde u brdsko-planinskim predelima južne i istočne Srbije.
Tokom jučerašnjeg dana došlo je do teške saobraćajne nezgode u Ulici vojvode Stepe u Čačku kada je žena koja je upravljala putničkim automobilom izgubila kontrolu, sletela sa puta i udarila u ugostiteljski objekat.
Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv M.M, osumnjičenog za krivična jela trgovina ljudima i nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Muškarac star oko 40 godina uboden je nožem jutros u 4.38 časova kod Studentskog grada i sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Viši sud u Podgorici potvrdio je optužnicu protiv Srđana Popovića kojeg Specijalno državno tužilaštvo tereti da je 22. septembra 2016. godine iz snajperske puške ubio pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića u krugu zidina spuškog zatvora dok je trenirao u poluotvorenom odeljenju.
Samo u prvih pet meseci ove godine vozači pod dejstvom droga izazvali 70 saobraćajnih nezgoda u kojima su tri osobe izgubile život, a 27 je teško povređeno.
Predsednik SAD Donald Tramp može da pritiska Damask koliko hoće, ali ideja da Sirija može da „reši“ Hezbolah u Libanu je, prema oceni ratnog dopisnika i političkog analitičara Elajdže Dž. Magnijea, „velika fantazija koja nema nikakve veze sa realnošću“.
Novi zemljotres pogodio je severnu obalu Venecuele samo dva dana nakon što su dva razorna potresa sravnila zgrade sa zemljom, usmrtila najmanje 920 ljudi i ostavila desetine hiljada nestalih.
Ukrajina će morati da vraća svoje građane iz inostranstva i da dovodi migrante kako bi nadoknadila ogroman manjak ljudi, poručio je šef Kancelarije predsednika Ukrajine Kirilo Budanov.
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Sunce pozitivno utiče na organizam, ali prekomerno izlaganje bez odgovarajuće zaštite može ubrzati starenje kože i povećati rizik od ozbiljnih oboljenja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.