"Pune Arene sa dva albuma, to je nepravda" Šako Polumenta opleo po kolegama: Uzimaju novac za koji sam se ja namučio!
Podeli vest
Pevač Šako Polumenta našao se na otvaranju jedne kafane u Beogradu, a predstavnici medija su ga pitali da kaže svoj trenutni stav o estradi.
Naime, on se najpre osvrnuo na svoju dugogodišnju karijeru, pa prokomentarisao da danas svako može da napravi koncert u Areni, ali da to nisu pravi koncerti već zabavni šou.
Pevač Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa po treći put postali su baka i deka. Njihov sin Marko Trajković dobio je ćerku, a tim povodom bilo je organizovalo gala slavlje u jednom beogradskom restoranu.
Tokom prethodne noći, u "Eliti" je održana još jedna emisija "Pitanja novinara", kada su predstavnici sedme sile rešetali učesnike rijalitija pitanjima o svim aktuelnim događajima koji su se dešavali u Beloj kući, a jedna od glavnih tema razgovara bio je odnos Aneli Ahmić i Marka Janjuševića Janjuša, kada se otkrio i datum njihove svadbe.
Muzičar i edukator Majkl Ajbo Kuper preminuo je 12. oktobra, javljaju svetski mediji.
13.10.2023
14:57
- Početkom sledeće godine ću raditi na tome da izdam album, vredno radim na tome. Kad već ovako dobro ide moja karijera, fokusirao sam se na koncerte, već sam počeo da radim trgove... Vidite šta danas rade, prave solističke koncerte, Arene i neke druge prostorije na osnovu mojih pesama. Uzimaju novac za koji sam se ja namučio itekako. Neshvatljivo je da mogu da se prave solistički koncerti, a ljudi snime jedan ili dva albuma, a od toga su samo jedna, dve ili tri pesme hitovi. To je nepravda. A ja iza sebe imam 11 albuma i mnogo hitova i treba sad da gledam nekoga, to je baš ružno - rekao je Polumenta i otkrio zašto on do sada nije održao koncert u Areni.
- Treba da budeš umrežen u tim ljudi. Gledam koncerte koje se održavaju u Areni. To nisu solistički koncerti, to je nešto drugo, to je zabava. Zabava Beograda, milion pevača dođe. Pozdravljam pojedine pevače koji to zaslužuje. Ne bih da imenujem sada, ni oni mene ne podržavaju. Možda me zapravo i podržavaju, ali to ne govore javno, pa neću ni ja - istakao je Šako i otkrio da li on na svojim nastupima peva pesme svojih kolega:
- Zadnje četiri godine pevam samo svoje. Od 140 mojih pesama zašto bih pevao tuđe? Ponekad, ako me baš nešto dodirne ili ako odgovara atmosferi, ali uglavnom pevam samo svoje.
Pevačica Tea Tairović svojim energičnim nastupima i izgledom redovno ostavlja publiku bez teksta, a novom objavom jasno je pokazala zašto važi za jednu od najzgodnijih žena u regionu.
Aleksandra Prijović je danima u žiži interesovanja što zbog brojnih koncerata kako u prestonici tako i u dijaspori, a malo ko zna šta je najveći Prijovićkin porok, te da brdo para troši na njega.
Drugoplasirana učesnica šeste sezone rijalitija "Zadruga", Ana Ćurčić, večeras će gostovati u emisiji "Pitanja novinara" kod voditeljke Dušice Jakovljević. komentarisaće sve goruće teme iz rijalitija "Elita",
Juče je kao bomba odjeknula vest da je fudbaler Duško Tošić u vezi sa pevačicom Inom Gardijan, a njegova još uvek zakonita supruga Jelena Karleuša sada je prokomentarisala koleginicu koja uživa pored njenog muža.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevač Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa po treći put postali su baka i deka. Njihov sin Marko Trajković dobio je ćerku, a tim povodom bilo je organizovalo gala slavlje u jednom beogradskom restoranu.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Član Visokog saveta tužilaštva Miroslav Đorđević apelovao je na članove Izborne komisije tog Saveta da u najskorije vreme preduzmu sve što je moguće da se sprovede odluka Ustavnog suda i da se ponove izbori za nove članove Saveta iz reda javnih tužilaca na određenim biračkim mestima.
Plavi tim je u 24. epizodi Exatlona najpre pobedio u borbi za prednost, a zatim to odlično iskoristio i trijumfovao u borbi za eliminaciju ubedljivim rezultatom 8:3.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Ustavni sud Crne Gore prosledio je Službenom listu odluku o ukidanju odredbe Zakona o unutrašnjoj trgovini kojom je bila zabranjena trgovina nedeljom i praznicima.
Duško G. (56) koji je osumnjičen da je ubio Aleksandru Š. (44) u Nišu, uhapšen je u selu Nozrina kod Aleksinca, a očevidac hapšenja za Informer detaljno opisuje kako je izgledala akcija policije.
Ubistvo i samoubistvo dogodilo se danas u Malom Mihaljevecu u Međumurskoj županiji, a kako navode meštani, komšija je ubio prvog komšiju, a onda sebi oduzeo život automatskim oružjem.
Službenici Odeljenja za suzbijanje krijumčarenja Uprave carina, u saradnji sa pripadnicima policije, zaplenili su više od milion psihoaktivnih tableta tokom kontrole magacina jedne kurirske službe u Beogradu, saopšteno je danas.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Tatjane A. V. (55), koja je nesavesnim postupanjem kao rukovodica u Kovid bolnici Batajnica prourokovala pogoršanje zdravstvenog stanja pacijentkinje B.M., koja je kasnije preminula.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar