Sloba je putem svog Instagram profila javno pokazao nezadovoljstvo i bes jer je policajac koji je ranio srpskog dečaka, pušten da se brani sa slobode.
Pevač Sloba Radanović oglasio se vidno besan na svom Instagram profilu zbog toga što je policajac koji je 6. januara ranio srpskog dečaka Stefana na Kosovu i Metohiji, pušten da se brani sa slobode.
Naime, Sloba je objavio članak na francuskom u kojem piše da je policajac pušten da se brani sa slobode.
Foto: Instagram printscreen
- Gospodin "policajac" iz sluzbe "Kosovske policije" koji je upucao dete oslobođen je i pušten na slobodu. Tačnije nije ni bio zatvoren, nego u kao nekom kućnom pritvoru. Tako prođu na Kosovu i Metohiji oni koji pucaju na srpsku decu - napisao je Sloba na svom Instagramu.
Podsetimo, Sloba Radanović je jedan od malobrojnih zvezda s domaće scene koji se gotovo nakon svakog nemira na Kosovu i Metohiji oglašavao putem mreža i apelovao za pomoć Srbima.
Petra Divac, ćerka legendarnog košarkaškog asa Vlada Divca i njegove supruge Ane, prvi put je stala pred kamere u Informer podkastu i progovorila o detinjstvu, odrastanju, porodici i činjenici koja je obeležila njen život - da je usvojeno dete.
Pevač Nemanja Nikolić doživeo je pre sedam godina infarkt dok je vozio, a sa njim u kolima su bili deca i supruga. Pevača su odmah odvezli u bolnicu gde mu je ukazana prva pomoć, a na svu sreću prošao je bez većih komplikacija.
Maluma održao koncert u Vašingtonu koji je u jednom trenutku prekinuo i svojim vernim fanovima je prikazao spot za njegovu novu pesmu. Publika je na osnovu kadrova iz spota saznala da će Maluna uskoro postati otac devojčice, jer je njegova izabranica trudna.
Rukovodilac odeljenja za komunalnu inspekciju opštine Voždovac istakao je da je stigla prijava protiv Mileta Kitića, zbog čega je odmah pokrenut postupak.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda, ne prestaje da šokira svojim učešćem u rijalitiju, ali ni van njega i sada je sve šokirao audio snimak u kojem se čuje kako uzdiše i govori nekadašnjem vereniku šta bi mu radila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Petra Divac, ćerka legendarnog košarkaškog asa Vlada Divca i njegove supruge Ane, prvi put je stala pred kamere u Informer podkastu i progovorila o detinjstvu, odrastanju, porodici i činjenici koja je obeležila njen život - da je usvojeno dete.
Vesna Petrović, predsednica stranke "Novo lice Srbije" u Priboju, na čijem čelu je Miloš Parandilović, priznala je da policajac Vasilije Lalović nije bio na blokaderskom protestu u Valjevu 2025. godine, nakon čega je krenuo linč koji je rezultirao njegovim samoubistvom.
Da je blokaderska lista zapravo poligon za delovanje stranih eksponenata, potvrđuje i primer Miloša Jevtića, "profesora" koji zauzima visoko osmo mesto na njihovoj listi.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Građani koji su podneli zahtev za upis prava svojine nad objektima u narednim mesecima mogu da očekuju ubrzanu obradu predmeta, a do početka jeseni planirano je da se reši oko 320.000 zahteva.
Devojčica iz naselja Obrada Lučića na periferiji Leskovca doživela je pre dva dana stravičnu traumu u blizini svoje kuće, kada ju je stariji komšija (60) kidnapovao odmah po izlasku iz lokalne prodavnice.
Srbiju je u samo nekoliko dana pogodio niz nezapamćenih tragedija u kojima su život izgubila deca. Od utapanja, preko nesreća na putu, do kobnih trenutaka koji su zauvek promenili živote čitavih porodica, svaki od ovih slučajeva potresao je javnost.
Državljanin Severne Makedonije, koji je upravljao kamionom kada je pokosio vozača saniteta iz Vranja, na zaustavnoj traci kod Grdelice, pronađen je i priveden.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da se u utorak sastao sa bivšim ministrom odbrane Mihailom Fedorovim i da mu je ponudio poziciju u vladi.
Svi oni koji imaju mačke za ljubimce navikli su na razne neobične ulove, ali dve narandžaste mačke prešle su sve granice kada su u kuću unele živu i zdravu vevericu.
Tražite biljku koja će ulepšati balkon ili dvorište, a ne zahteva mnogo nege? Kadifica je poznata po tome što odlično podnosi sunce, sušu i visoke temperature.
Pred polazak na odmor većina nas misli šta da spakuje u kofer, da li će to biti dovoljno i da li su putna dokumenta na mestu. U žurbi vrlo često zaboravljamo i šta ostavljamo za sobom u kući, a ovaj mali podsetnik poslužiće vam da ne napravite neku grešku koja može skupo da vas košta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.