"Delije ne zaboravljaju": Mirko Kodić prvi put u javnosti, navijači Crvene zvezde raširili transparent posvećen Aleksandru (FOTO)
Podeli vest
Navijači Crvene zvezde na sinoćnoj utakmici protiv Lajpciga raširili su transparent posvećen Aleksandru Kodiću, preminulom sinu harmonikaša Mirka Kodića.
Harmonikaš Mirko Kodić juče je prvi put viđen u javnosti nakon smrti sina Aleksandra (32).
Radiša Trajković Đani, jedan je od najnižih muškaraca na domaćoj estradi, pre nekoliko godina otkrio je koliko je tačno visok, kao i koji broj cipela nosi.
08.11.2023
12:30
Kodić se pojavio na stadionu "Rajko Mitić" da podrži Crvenu zvezdu na sinoćnoj utakmici protiv Lajpciga.
Crvena zvezda je, inače, velika ljubav pokojnog Aleksandra, a kako bi mu odali počast, navijači su mu posvetili transparent.
Voditeljka emisije "Pre večere", Kija Kockar, u intervjuu za Informer otkrila je da bi volela da se po motivima njenog života snimi film, ali i koga bi volela da vidi u ulozi sebe.
08.11.2023
11:45
Foto: printscreen
- "Aleksandar Kodić 1991 - 2023" - piše na transparentu koji su Delije držale tokom utakmice.
Ovaj prizor raznežio je i folkera Dragana Kojića Kebu, koji je sve objavio na Instagram storiju i poručio:
- Delije nikad ne zaboravljaju - poručio je Keba i stavio emotikon slomljenog srca.
Podsetimo, Aleksandar Kodić iznenada je preminuo u porodičnom stanu na Karaburmi, 28. oktobra u 32. godini. Kako se navodi, on je došao sa posla i legao da odmori, dok se prethodno žalio na bolove u stomaku.
Pevačica SIlvia Đogani odbila je da odgovori na pitanje vezano za svoj odnos sa sestrama Lunom i Ninom, ali je nesuđenog zeta Slobu Radanovića odlučila da digne u nebesa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineska vojska priprema preventivne udare na američke baze u Japanu u kojima su lovci F-22 i F-35 u slučaju rata sa Tajvanom, javlja ruska TV Carigrad.
Voditelji blokaderske Nova S Marko Stepanović i Srđan Jovanović brutalno su ismevali osmogodišnjeg dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte koji boluje od Mojamoja bolesti, a da skandal bude još veći, oni sada tvrde i da "nisu pogrešili ništa".
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Tonino Picula i osvedočeni srbomrzac još jednom je udario na Srbiju i uputio niz neosnovanih kritika na njen račun.
Slučaj koji govori sve o studentima i njihovim namerama – Marko Kutijevac, student koji je voleo tuđe pare, nalazi se na mestu "glavnog koordinatora" za Srem, dok je ujedno i vođa izbornog štaba u Kuli.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
U Srbiji će sutra biti vetrovito - duvaće umeren i jak istočni vetar, ponegde i sa udarima olujne jačine i to posebno u istočnoj Srbiji, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkkog zavoda.
Policija iz podgorice uhapsila je R.G. (37) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Doktor nauka iz oblasti bezbednosti Ivan Pekić istakao je da je Evropol označio Budvu kao destinaciju gde se najviše pere novac od strane organizovanih kriminalnih grupa u Crnoj Gori.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd i Policijske stanice Obrenovac sproveli su juče dve odvojene akcije hapšenja, u kojima su kod osumnjičenih pronađene materije za koje se sumnja da su narkotici.
Zatvaranje Ormuskog moreuza izazvalo je drastičan poremećaj na globalnom tržištu energije i petrohemikalija, podižući cene nafte i gasa i ugrožavajući snabdevanje ključnim sirovinama za svakodnevne proizvode, objavio je portal "BFM TV".
Oštećeni ruski tanker natovaren tečnim prirodnim gasom (LNG) "Arktik Metagaz", koji već dve nedelje nekontrolisano pluta centralnim Mediteranom bez posade, predstavlja ozbiljan rizik od eksplozije i velike ekološke katastrofe, upozorile su italijanske vlasti.
Sinoć je u MTS dvorani održana svečana premijera filma "Žetva", ostvarenja koje na veliko platno donosi potresnu priču o ilegalnoj trgovini organima i stradanju Srba na Kosovu i Metohiji.
Ruže penjačice predstavljaju jedan od najlepših ukrasa svake bašte, jer prostoru daju poseban, romantičan šarm, a još jedna velika prednost je što sadnja nije zahtevna.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar