"Nisam prirodna, radila sam usne i redovno idem na botoks": Gabrijela Pejčev priznala koje je korekcije radila
Podeli vest
Dame sa javne scene ne prezaju od podvrgavanja različitim metodama podmlađivanja, ali o tome često ne žele da govore. Međutim, gabrijela Pejčev nije krila šta je sve radila na sebi.
Mnogi su spekulisali da je pevačica imala nekoliko intervencija, međutim ona je sada otkrila pravu istinu.
Frizer Božidar Pavlić, poznat kao Božo Kralj, postao je tema društvenih mreža i medija nakon što je objavio fotografiju s Aleksandrom Prijović posle njenog koncerta.
Bosanskohercegovački glumac otkrio je jezive detalje iz svoje prošlosti.
09.12.2023
10:10
- Grudi su moje, radila sam usne pre 2,3 godine, i radim botoks redovno. Nisam sto posto prirodna jer imam malo hijalurona u usnama i to se računa u neku korekciju. Nisam protivnik, sve dok to izgleda umereno i lepo i podržavam dok je u granicama normale - kaže Pejčeva koja trenutno nema u planu novu korekciju:
Rijaliti par Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš uživaju u vezi koju nakon izlaska iz rijalitija "Elita" planiraju da krunišu i brakom, ali i detetom!
Evergrin hitovi legendarnog Marka Bulata obeležili su decenije za nama, a pevač je sada svoju publiku obradovao osveženim verzijama.
09.12.2023
09:35
- Nemam, hvala Bogu pogledao me je kada me je stvarao i mislim da nema potrebe za sada. Možda kada jednog dana imala decu, pa mi se nešto ne bude svidelo, ja sam pristalica toga i zašto bih trpela neko nezadovoljstvo kada mogu da ga ispravim - iskrena je Gabrijela u emisiji „Popodne sa Leom Kiš“.
Foto: ATAIMAGES
Podsetimo, pevačica je na Farmi priznala vezu sa oženjenim Semirom Džakovićem. Njemu je supruga Sanela oprostila neverstvo s koleginicom. Naime, ona je osetila da je suprug, s kojim je pet godina u braku i ima dvoje dece, vara, ali da joj je žao što sada svi krive njega, a ne Gabrijelu, koja se spetljala sa čovekom koji je oženjen.
Maja Marinković rešila je da zagorča život svom bivšem Marku Janjuševiću Janjušu i njegovoj emotivnoj partnerki Aneli Ahmić kojima je obećala da će od sada komentarisati njihov odnos redovno. A osim njih, dotakla se i Janjuševe bivše supruge Ene.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Frizer Božidar Pavlić, poznat kao Božo Kralj, postao je tema društvenih mreža i medija nakon što je objavio fotografiju s Aleksandrom Prijović posle njenog koncerta.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do snimka s tajnog plenumaškog sastanka održanog na Medicinskom fakultetu, koji otkriva sve o blokaderima i tome kako ne prestaju da vade oči zbog funkcija, ali i novca.
Blokaderski profesor Filološkog fakulteta Milo Lompar gostujući u emisiji "Utisak nedelje" na tajkunskoj televiziji Nova S, potvrdio rasulo među blokaderima.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da su budući izbori biti ili ne biti i ispit za Srbiju kao naciju, koji, kako je rekla, moramo da položimo.
Blokader sa dna kace Feđa Dimović, inače član muzičke grupe "Beogradski sindikat", posetio je Beograd na vodi i tom prilikom načinio video-snimak u kojem je bez imalo srama ponizio sve neistomišljenike blokadera kao i sam projekat Beograda na vodi.
Imam razumevanja za entropijske procese na N1‚ tj. za raspadanje, propadanje i rastakanje te redakcije. Ipak, ni ovi entropijski procesi ne mogu biti opravdanje za poplavu idiotski lažnih vesti sa N1.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Almer Inajetović, koji je osumnjičen za pucnjavu u restoranu 7 šuma "Minjo" u Sedreniku, juče se predao policiji, a prema najnovijim informacijama on je imao pomagače.
Danas se na putnom pravcu Novi Pazar - Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila stravična saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
Policija u Novom Sadu zaplenila je 17 kilograma kokaina i uhapsila N. S. (41) i D. P. (31) iz Smedereva i L. S. (35) sa područja Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Dvojica najvećih političkih rivala izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, bivši premijeri Naftali Benet i Jair Lapid, saopštili su danas da udružuju snage pred izbore koji se očekuju kasnije ove godine, sa ciljem da s vlasti smene aktuelnu koalicionu vladu.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar