Jelena Karleuša nema problem da iskritikuje sve za koje misli da tu kritiku zaslužuju, pa je sada jednu stvar zamerila Severini Vučković.
Jelenu je iznervirao Severinin potez, a reč je o fotografiji koju je Hrvatica objavila iz nekog pomoćnog objekta koji je Karleuša nazvala "šupa". I problem nije bio samo u tome gde se Severina fotografiše, već i u čemu.
Gostujući na jednoj radio stanici, Jelena je izrazila svoje nezadovoljstvo:
- Severina je u haljini, koju sam ja želela da kupim. Slika se u šupi u toj haljini, ta haljina košta oko pet soma evra. Srećom nisam kupila, jer je preskupa. Umesto da je na nekom gala mestu - izjavila je Karleuša za WTF radio.
Iako je Jelena Karleuša izrazila želju da kupi pomenutu haljinu, nakon saznanja da ju je Severina navodno oštetila, Jelena je odlučila da odustane od te ideje. Cena od 5.000 evra za haljinu koja je već bila nošena na način koji nije odgovarao Jeleninim standardima, učinila je da Jelena promeni svoju odluku.
Željko Ražnatović Arkan ubijen je 15. januara 2000. godine u tadašnjem luksuznom hotelu "Interkontitental", dok je njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović bila na svega nekoliko metara od njega. Ceca je u svom iskazu, mesec dana nakon ubistva, govorila o tom danu i svemu što je prethodilo.
Velika prašina podigla se nakon što su Svetlana Ceca Ražnatović i Maja Berović snimile duet za pesmu "Ne računaj na mene". S obzirom na to da je ovaj hit Ceca otpevala s Mirom Škorić pre 30 godina, mnogi su očekivali komentar druge strane koji je izostao, a Maja Berović je sada istakla da bi ona da je na mestu svoje kolegnice, poslala poklon.
Marko Janjušević Janjuš po povratku u "Elitu 7" najviše je govorio o smrti brata Mihaila, a sada su ga pitali i za odnos sa bivšom suprugom Enom koja je bila na sahrani u Prijepolju. Međutim, Marko je dao neočekivan odgovor.
Vesna Dedić na Radio Televiziji Srbije radila je pune 32 godine gde je vodila kultnu emisiju "Balkanskom ulicom" koju generacije nisu propuštale, a veoma je gledana i sada. Međutim, iako su mnogi verovali da je Vesna na RTS-u, gde je započela karijeru, bila tretirana na pravi način, ona je sada otkrila istinu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Željko Ražnatović Arkan ubijen je 15. januara 2000. godine u tadašnjem luksuznom hotelu "Interkontitental", dok je njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović bila na svega nekoliko metara od njega. Ceca je u svom iskazu, mesec dana nakon ubistva, govorila o tom danu i svemu što je prethodilo.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je tokom današnjeg Kolegijuma detalje jednog susreta iz Palate pravde sa advokaticom propalog košarkaša Vladimira Štimca, a zbog kog je taj blokader sa dna kace načisto pobesneo.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, imao je priliku da glavni grad ove zemlje, Tbilisi, vidi iz malo drugačije perspektive.
Pripadnici tenkovskog bataljona iz sastava Treće brigade Kopnene vojske intenzivno se obučavaju na poligonu u okolini Niša, radi daljeg unapređenja osposobljenosti za ealizaciju namenskih zadataka.
Srpska ekonomija ostala je otporna na spoljne i domaće izazove uzrokovane ratom na Bliskom istoku, koji negativno utiče na globalna tržišta, ocenio je Odbor izvršnih direktora Međunarodnog monetarnog fonda.
Na području Gadžinog Hana kod Niša u jednoj firmi poginuo je radnik pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima, rekli su iz policije u Nišu, prenose Južne vesti.
Policija u Beču razbila je navodno visoko organizovanu kriminalnu mrežu koja je, prema sumnjama istražitelja, funkcionisala gotovo kao legalno preduzeće. U akciji kodnog naziva "Operacija Psiho", otkrivena je ilegalna proizvodnja kanabisa.
Pred Višim sudom u Beogradu počinje postupak protiv Srđana P. optuženog za teško ubistvo i paljenje objekata u Velikom Polju kod Obrenovca, navodno zbog spora oko prodaje zemljišta.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
Tokom bilateralnog sastanka sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom, američki lider Donald Tramp najavio je da se Bela kuća, nakon uspešno rešenog pitanja sa Iranom, u potpunosti okreće diplomatskom rešavanju sukoba u Ukrajini.
Poljska neće prebaciti preostale borbene avione MiG-29 Ukrajini sve dok od Kijeva ne dobije naprednu tehnologiju za proizvodnju i upravljanje dronovima.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Dok je godinama privlačila pažnju provokativnim fotografijama i sadržajem za odrasle, influenserka i model Nejlin Ešli danas tvrdi da je odlučila da potpuno promeni svoj život.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.