Haris se hvata za glavu, Melina sve vreme van kuće: Ovako živi poznati par nakon kraha ljubavi!
Podeli vest
Pevač Haris Džinović i modna dizajnerka Melina Džinović se razvode, a ova vest je iznenadila javnost.
Haris i Melina su nakon 22 godine ljubavi stavili tačku na naizgled idiličan brak, međutim, prema paparaco snimcima, već neko vreme žive odvojene živote.
Brakovi učesnika rijaliti šou programa nekoliko puta su pucali zbog javne prevare, a grupi rijaliti preljubnika je po svemu sudeći spreman da se pridruži još jedan zadrugar.
31.01.2024
11:37
Naime, modna dizjanerka je često napuštala kuću bez pratnje supruga, a dosta vremena je provodila u teretani.
Pevačica Dara Bubamara je navodno žestoko zamerila koleginici Milici Pavlović zbog toga što je "iskopirala" njen koncert u beogradskoj Areni.
31.01.2024
09:48
Foto: Printscreen/You Tube
Naime, modna dizjanerka je često napuštala kuću bez pratnje supruga, a dosta vremena je provodila u teretani.
Foto: Printscreen/You Tube
Međutim, često je napuštala njihovu vilu na Senjaku u i kasnim noćnim satima, i odlazila kolima u nepoznatom pravcu.
Foto: Printscreen/You Tube
Podsetimo, ljubav Harisa i Meline započela je 2002. godine, kada je Melina bila na trećoj godini studija. Emocije su odmah planule, a iako ne vole da pričaju o svom privatnom životu, Haris Džinović je u jednom od retkih intervjua priznao da su se "jednostavno našli".
Pevačica Tanja Savić se pre 20 godina pojavila u "Zvezdama Granda" na kojem je zauzela visoko treće mesto, a pevačko takmičenje se od tada dosta promenilo.
Popularnost je mamac za površne emotivne partnere, kaže Slaven Došlo. Glumac je za Informer otkrio da li mu je zbog prepoznatljivosti teško da se upusti u emotivne odnose, te da li uspeva da proceni iskrenost i nameru osobe koja mu se u tom smislu približi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Branko Ružić, potpredsednik SPS-a koji se svrstao na stranu blokadera uprkos tome što je njegova stranka u vlasti, mogao bi da bude izbačen iz te partije!
Kina je u finansijskoj godini 2025/26 postala najveći trgovinski partner Indije, prestigavši Sjedinjene Američke Države, saopštila je kineska ambasada u Nju Delhiju.
Lider Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) Miloš Jovanović zapretio je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da će mu naredni izbori biti "poslednji megdan".
Više od 43.000 predmeta u radu, veoma veliki broj odbačenih ustavnih žalbi zbog nedostatka procesnih pretpostavki i postupci koji katkad traju godinama – to nije samo pitanje kapaciteta, već i dublji nesporazum o tome šta Ustavni sud jeste, a šta nije.
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić učestvovaće danas na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija u Njujorku, na kojoj će biti razmatran redovan šestomesečni Izveštaj generalnog sekretara Ujedinjenih nacija o radu Misije UN na Kosmetu(UNMIK), saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas u Beogradu sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Peterom Sorensenom, saopštila je Služba za saradnju s medijima predsednika Republike.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
U javnosti su se prethodnih dana pojavile spekulacije o bezbednosti vidikovca na Kablaru, ali stručnjaci koji su direktno učestvovali u realizaciji projekta tvrde — razloga za brigu nema.
Cene mesa u Srbiji blago su porasle na stočnim pijacama pred praznike, uz najveći skok kod prasadi i jagnjadi, koje u nekim mestima dostižu i do 500 dinara po kilogramu.
U Srbiji će jutro biti hladno sa slabim mrazem, a u toku dana biće promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i malo svežije, posle podne sa lokalnom pojavom kratkotrajne kiše ili pljuska, u planinskim predelima ponegde i sa kratkotrajnim snegom. Temperature će se kretati od minus jedan do 15 stepeni.
Brigu o četvoro dece koja su ostala iza državljanke Srbije poreklom sa Kosova i Metohije, Zoje Oroši (38) koju je ubio bivši suprug Luka O. (47) u bašti porodične kuće u mestu Sos, okrugu Baden u Austriji, preuzele su nadležne službe.
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana M. B. (47) iz okoline tog grada, osumnjičenom da se oglušio o naređenje policije da zaustavi vozilo i potom pucao na pripadnike policije.
Bore Videvski, jedan od četvoro osuđenih na doživotnu robiju za ubistvo male Vanje Gorčevske i Panča Žežovskog, hitno je hospitalizovan. Kako prenose makedonski mediji, on se nalazi u teškom stanju.
Dr Boško Milev, glavni dežurni hirurg VMA, otkriva da je u prethodnom danu povećan broj povređenih, a u ovu instituciju je dovezena i devojka (24) sa Mirijeva koja je pala sa 20 metara visine.
U toku protekle noći Hitna pomoć imala je ukupno 114 intervencija, od kojih je 18 bilo na javnom mestu, među kojima nije bilo nijedne saobraćajne nezgode, saopšteno je iz službe Hitne pomoći.
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute ne može da zaštiti propali Severnoatlantski savez, smatra specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom i direktor Ruskog fonda za direktne investicije Kiril Dmitrijev.
Kina je u finansijskoj godini 2025/26 postala najveći trgovinski partner Indije, prestigavši Sjedinjene Američke Države, saopštila je kineska ambasada u Nju Delhiju.
Sporazum o prekidu vatre koji je prihvatio američki predsednik Donald Tramp i dalje stavlja Sjedinjene Američke Države u veoma nezgodan položaj, objavio je Blumberg.
Izjave šefa Pentagona Pita Hegseta o mogućnosti da Sjedinjene Američke Države silom oduzmu uranijum Iranu ne vode ka trajnom miru, već predstavljaju pripremu terena za nove vojne akcije, ocenio je član ustavnog odbora Saveta Federacije Aleksej Puškov.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV imaju priliku da prate intrigantne poteze Stepana Ivanoviča Šeškovskog, čoveka koji iz senke čuva tron moćne carice.
Vlada Velike Britanije zabranila je Kanjeu Vestu dolazak u zemlju gde je trebalo da bude glavni izvođač na Vajrles festivalu u julu, u Londonu, javljaju britanski mediji.
Redovno zalivate biljku, dodajete joj prihranu, stavili ste je u najidealniji prostor, ali ona i dalje ne izgleda srećno? Problem često nije u vama, nego u saksiji.
Većina korisnika nesvesno oštećuje bateriju telefona pogrešnim punjenjem i lošim navikama. Izbegnite ključne greške i produžite vek trajanja uređaja uz jednostavne savete.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar