• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D. I.

14.02.2024

14:06

Breskvičina tetovaža izazvala haos na mrežama: "Kad bi znali šta ima ispod pupka, raščerupali bi i orla i gnezdo"

E-Stock

Estrada

Breskvičina tetovaža izazvala haos na mrežama: "Kad bi znali šta ima ispod pupka, raščerupali bi i orla i gnezdo"

Podeli vest

Anđela Ignjatović Breskvica sa tradicionalnom pesmom "Gnezdo orlovo" jedna je od favorita na predstojećem takmičenju na "Pesmi za Evroviziju" koje će se održati 27. i 29. februara dok će 2. biti finale. Međutim, sada se "podigla prašina" na društvenim mrežama zbog njene tetovaže koja je u suprotnosti sa njenim predstavljanjem u javnosti.

Breskvica, koja u poslednje vreme sve više peva tradicionalne pesme s naglaskom na pravoslavlje, sada se našla na meti korisnika društvenih mreža koji tvrde da ima đavolje obeležje ispod pupka.

Foto: E-stock

 

 

Na fotografiji objavljenoj na pomenutoj društvenoj mreži, vidi se pevačica u ljubičastim helankama iz kojih vire dva "roga", tačnije deo tetovaže na donjem stomaku. Korisnik koji je objavio sliku napisao je: "Srbi patriote, kada bi znali da ima istetovirane (đavolje) rogove, raščerupali bi i orla i gnezdo", nakon čega je krenula lavina komentara:

"Ko kaže da su to rogovi", ali i "kakve to veze ima s pesmom", pitali su se pojedini u komentarima.

Popularna pevačica nedavno je bila na meti kritičara upravo zbog pesme "Gnezdo orlovo", a pisali su joj mnogo toga, te su komentari bili od onih da će "odsad pevati samo u portama manastira", a stiglo se do toga da "peva genocidnu pesmu".

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tramp stigao u Republiku Srpsku: Posetio Dodikovo imanje (VIDEO)
Politika

Tramp stigao u Republiku Srpsku: Posetio Dodikovo imanje (VIDEO)

Sin američkog predsednika Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi, doputovao je u Banjaluku. Tramp Mlađi se sastao sa domaćim privrednicima kako bi razgovarao o potencijalnim ulaganjima u Republiku Srpsku. Tramp Mlađi je takođe posetio Palatu Republike, kao i porodično imanje Milorada Dodika u Bakincima.

07.04.2026

20:48

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Aleksandra Kovač pozvana u Kan: Veliki uspeh za našu kompozitoriku
Kultura

Aleksandra Kovač pozvana u Kan: Veliki uspeh za našu kompozitoriku

Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.

07.04.2026

13:44

Magazin