Breskvici bivša svekrva "zabila nož u leđa"! Vojažova mama objavila fotografiju, svi komentarišu kako je "zakopala" mladu pevačicu
Podeli vest
Majka popularnog repera ne voli njegovu nekadašnju veliku ljubav
Veliko negodovanje traje danima zbog činjenice da Anđela Ignjatović Breksvica s pesmom "Gnezdo orlovo", koja je dobila najveći broj glasova, ipak nije pobedila na "Pesmi za Evroviziju". Umesto nje, Srbiju će predstavljati Teya Dora s pesmom "Ramonda" koja je dobila više glasova članova žirija.
Strasti nakon finalne večeri festivala "Pesma za Evroviziju", ne jenjavaju, a sada se povodom cele situacije oglasio i Albino, sa kojim ovogodišnja predstavnica Teya Dora ima duetsku pesmu, pa napravio pravu pometnju na društvenim mrežama.
Pobeda Teya Dore na "Pesmi za Evroviziju" i nula poena koliko je članica žirija dala Breskvici, podelilo je Srbiju i javne ličnosti
04.03.2024
10:39
A Teya Dora dobila je podršku i majke popularnog repera Vojaža, koji je pre nekoliko godina bio u vezi sa Breskvicom. Ovo je "zapalo za oko" brojnim korisnicima društvenih mreža koji su odmah reagovali uz šaljive komentare:
Foto: Instagram prntscreen
- Za one koji ne znaju ovo je Vojažova majka, svekrva rules - piše u objavi koju je postavila reperova mama Žana, dok su ispod počeli da se nižu komentari: "Klasična svekrva", "Užas", "Breskvica na aparatima", pisali su tviteraši koji su komentarisali i da je ovo klasična provokacija.
Inače, Breskvica je nakon pobede Teya Dore uputila koleginici podršku.
- Dobro jutro dragi moji. Javljam vam se tek sada jer smo sinoć malo slavili, pa sam želela da ostavim telefon i uživam u društvu svoje porodice i svog tima. Želim da vam se zahvalim na svim glasovima (i još jednom da naglasim da su išli u humanitarne svrhe tako da mi je zbog toga još draže što ih je toliko bilo), i na svoj podršci koja je bila zaista ogromna. Takođe želim i javno da čestitam našoj dragoj Teya Dori i da joj poželim puno sreće, bodrićemo te svi. Sada se vraćamo starim navikama i obavezama i naravno nastupima. Jedva vas sve čekam. Voli vas vaša Breskva - napisala je ona na Instagramu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki predsednik Donald Tramp pročitao je u Kongresu pismo ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, u kojem Kijev izražava spremnost da se vrati za pregovarački sto.
Američki predsednik Donald Tramp pozvao je Kongres da usvoji zakon kojim bi se trajno zabranile i kriminalizovale operacije promene pola kod dece, oštro kritikujući „vok“ kulturu u Sjedinjenim Državama.
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potpisao je večeras ukaze o proglašenju zakona koji su usvojeni na Posebnoj sednici Narodne skupštine Republike Srpske, a kojima se zabranjuje delovanje Suda i Tužilaštva BiH, SIPA i VSTS BiH.
Političar Čedomir Jovanović bio je gost u novoj emisiji na Informer televiziji ''Da se ne lažemo'' kod voditelja Novice Popovića gde je komentarisao jučerašnji opozicioni teror u Skupštini!
Opozicioni poslanici predvođeni Marinikom Tepić danas nisu prisustvovali sednici Skupštine Srbije, ali su uredno tražili da im se isplate putni troškovi!
Gosti "Info dana", Zoran Đorđević, član predsedništva SNS i Bojan Bilbija, novinar "Politike" razgovarali su sa Dejanom Kljajić o brutalnoj kampanji protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koja je ušla u poslednju, terminalnu fazu.
Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob i perspektiva Evrope nakon krucijalnih globalnih dešavanja.
Nestanak dvogodišnje Dunje Marković iz Uba i dalje se istražuje, a glavno pitanje je kako je tako mala devojčica dospela toliko daleko od svoje porodične kuće uzimajući u obzir njen uzrast. To pitanje sebi postavlja i majka sada sedamnaestogodišnjeg F.F. iz zaplanjskog sela Veliki Krčimir koji je kao osamnaestomesečna beba nestao iz svog porodičnog doma da bi sutradan bio pronađen u šumi na Suvoj Planini.
Osiguranje kao jedan od značajnih stubova finansijskog sistema poslednjih godina doživljava pravu ekspanziju zasnovanu na rastućem poverenju stanovništva, istakao je Miloš Milanović, član Izvršnog odbora Kompanije „Dunav osiguranje“ u izjavi za medije po završetku panela o toj delatnosti, koji je pod nazivom „Ljubav, strast, sloboda“ održan 3. marta u okviru 32. Kopaonik biznis foruma.
U Dečjem dispanzeru u Leskovcu, u Opštoj bolnici Leskovac, u utorak je tačno u 21:18 časova dovezen dečak (7) u teškom zdravstvenom stanju, odakle je sanitetom upućen u u Univerzitetski klinički centar u Nišu, ali transport nije preživeo, a informacije su potvrdili iz OB Leskovac i UKC Niš.
Zbog sumnje da je posredovao u prostituciji i zarađivao od toga, jedan muškarac je uhapšen i određono mu je zadržavanje do 48 sati, a još uvek se traga za još dvojicom muškaraca koji se terete za isto delo.
Zbog nelegalne gradnje na Savskom nasipu, po nalogu javnih tužilaca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, doneto je rešenje o zadržavanju tri lica - I.F. (rođen 1987. godine, S.B. (rođena 1977. godine) i I.Š. (rođen 1967. godine) za koje postoji osnovana sumnja da su izvršili po jedno krivično delo Građenje bez građevinske dozvole.
Sergej Milinković-Savić je ponovo odbio poziv selektora Dragana Stojkovića za nastup u reprezentaciji Srbije, vezista Al Hilala više nije u planovima selektora za buduće akcije.
Dobro došli na lajv blog prvih utakmica dvomeča osmine finala Lige šampiona koje su na programu od 21 časa. Bez ikakve dileme u fokusu je duel Liverpula i Pariz Sen Žermena, ali biće zanimljivo pratiti i mečeve Bajern - Bajer kao i Benfika - Barselona.
U Somboru je preminuo doktor Aleksandar Zonjić, istaknuti anesteziolog i reanimatolog, koji je imao važnu ulogu u životu trostrukog MVP-a NBA lige Nikole Jokića.
Uvek su odnosi Zvezde i Partizana manje više bili korektni, a meni ovo pokazuje neprirodnost u svemu, ističe Ivan Golac, legendarni fudbaler i trener kluba iz Humske, kome se nije svideo dolazak Predraga Mijatovića na proslavu 80. rođendana kluba za "Marakane".
Ruski sud je danas osudio na 19 godina zatvora britanskog državljanina Džejmsa Andersona, pritvorenog u Rusijii optuženog da se borio za ukrajinsku vojsku u ruskoj oblasti Kursk, koja se graniči sa Ukrajinom.
Jedno dete je poginulo, a drugo teško povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kada je automobil uleteo na sportski teren Ragbi kluba Kendal, na Šap Roudu u Kendalu.
Nemačka vlada razmatra mogućnost reaktivacije gasovoda Severni tok 2, uprkos prethodnim sankcijama i političkim tenzijama, prenosi Bild pozivajući se na izvore bliske vlastima.
Deniz Ričards, bivša zvezda serije "The Real Housewives of Beverly Hills", izazvala je veliku pažnju kada je odlučila da se priključi platformi "OnlyFans".
Najpopularniji svetski mjuzikl Endrua Lojda Vebera, u kojem Džordžija Vilkinson tumači glavni ženski lik, do sada se odigrao pred preko 160 miliona ljudi, u 46 zemalja i 195 gradova, a u Beogradu će imati svoju premijeru od 22-29. aprila u Plavoj dvorani Sava centra.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar