"Nemoj više da me dovodiš u ove situacije": Sofija Šašić o sukobu s Lukasom, do detalja opisala kroz šta prolazi
Podeli vest
Ćerka Sonje Vuksanović i Željka Šašića otvoreno o odnosu sa očuhom, popularnim folkerom
Sofija Šašić, mlada dizajnerka, progovorila je o odnosu s majkom Sonjom i njenim bivšim suprugom Acom za koje kaže da ih je redovno mirila i savetovala.
Emisiju "Život kao takav" možete pogledati danas u 18 časova na Informer TV.
25.02.2024
16:43
Kako je Sofija istakla, često je bila "lula mira" između majke i očuha o čijem se turbulentnom braku redovno pisalo:
- Milion puta sam balansirala između njih. Ja sam vrlo realna. Naravno da ću uvek biti na ženskoj strani, pogotovo na strani moje majke, to se ne dovodi u pitanje. Ali, kada ona u nekom momentu pretera, a on je u pravu, onda sednem sa njom i kažem: "Mama, polako, mislim da grešiš i mislim da je on u pravu za to i to" - rekla je Sofija, pa još otkrila:
Foto: Informer
- Ali isto tako umem i sa njim da se posvađam kad znam da je debelo pogrešio i kada nije u pravu - priznala je Šašićeva i objasnila zbog čega najčešće ulazi u sukob sa Lukasom.
- Ne dolazimo mi više u sukob zbog mame i njega, nego sada je tu Viktorija, koja je velika devojčica i koja je prioritet svima nama. Oko nje uglavnom. To su neke sitnice, ali kada se te sitnice skupe... Viktorija, na primer, ide na jahanje, ima svog konja, to je njena najveća ljubav. I sada se dogovorimo po danima, ko je kako vozi. Pritom, mi smo svi puni obaveza i onda on kaže da ne brinemo, da će on da je odveze. Međutim, zaboravi ili ima neko snimanje u tom momentu organizovano ili je baš tada odlučio da snima pesmu, spot, štagod. To je katastrofa dok njega uhvatiš. I onda kad mi pukne... Kažem mu:"Samo mi reci na vreme, nemoj više da me dovodiš u ove situacije!" Onda Viktorija plače što neće stići na čas, na primer. Ona je zaista mnogo odgovorna osoba - otkrila je Sofija.
Foto: printscreen instagram
Inače, Sofija Šašić sa Lukasom nije razgovarala punih pet godina, a sada je otkrila šta mu je tačno zamerila:
- Zamerila sam mu njegovo ponašanje i njegovu promenu ponašanja prema meni onog momenta kada je on našao nekog sa kim će da živi i sa kim će da provede ostatak života - bila je iskrena Sofija.
Foto: TV Pink printscreen
Inače, ćerka folk pevača Željka Šašića, Sofija, progovorila je i o raskidu dvogodišnje veze sa fudbalerom Nemanjom Radonjićem. Kao razlog njihovog rastanka, često se navodila fudbalerova preljuba, a Sofija je sada otkrila da li je to istina:
- Ne daj Bože da nešto treba Nemanji ili meni, mi smo uvek tu jedno za drugo. To je najbitnije i najlepše, na kraju. Ipak sam sa nekim dve godine provela, nije to malo... Mi nismo raskinuli zbog njegovog neverstva. Šta je radio pre mene i šta radi posle mene to me ne zanima. Mi smo se družili dugo pre nego što smo uplovili u vezu. Nemanja Radonjić i ja se jako dobro poznajemo. Baš zbog toga nije mogao da se opušta nešto preterano, jer sam znala, a znam i dan-danas, kako diše. Znam da se pisalo da smo raskinuli zbog neverstva, ali to nije istina - kazala je ona.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Predsedništvu Srbije danas su održane konsultacije predsednika Aleksandra Vučića sa predstavnicima Pokreta socijalista, Saveza vojvođanskih Mađara i Stranke pravde i pomirenja, a nakon toga građanima se obratio predsednik Vučić.
Haški tribunal ponovo se oglasio povodom slučaja koji se vodi protiv jednog od bivših komandanata zločinačke Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Hašima Tačija.
Ovih dana je jedna od glavnih vesti u svim medijima blokaderska lista za predstojeće izbore na kojoj su sve "biser do bisera", pa je tako slučaj i sa 28. mestom na kom se, verovali ili ne, našao pisac, kolumnista "Peščanika" i blokader sa dna kace, Dejan Ilić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je uskršnju čestitku nadbiskupu beogradskom i mitropolitu, kardinalu Ladislavu Nemetu, kao i svim hrišćanskim vernicima koji najveći praznik slave po gregorijanskom kalendaru, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Direktor dokumentaciono-informacionog centra "Veritas" Savo Štrbac govorio je za RT Balkan o odnosima Srbije i Hrvatske i istakao da su odnosi dve zemlje bili bolji čak i u ratu 90-tih.
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će sutra od 8.30 do 18 časova izvoditi radove na vodovodnoj mreži u opštini Voždovac, zbog čega će deo potrošača ostati bez snabdevanja vodom.
Policija je uhapsila mladića (19) zbog sumnje da je da јe 23. marta ove godine, oko 3.30 časova, aktivirao i bacio ručnu bombu na obјekat јedne teretane u Zemunu.
Rade Rakonjac, bivši telohranitelj i gardista Željka Ražnatovića Arkana, ali i blizak prijatelj Luke Bojovića, ubijen je pre 12 godina, 2. aprila 2014. godine, u kafiću "Mariki" u Zvečanskoj ulici u Beogradu.
Zemlje Evropske unije prave novi centar odlučivanja u kojem SAD ne učestvuju, a inicijator je Velika Britanija, rekao je predsednik Odbora Saveta Federacije Rusije za međunarodna pitanja Grigorij Karasin.
U zemljotresu magnitude 5,8 stepeni po Rihterovoj skali, koji je danas pogodio delove Avganistana i zapadnog Pakistana, poginulo je najmanje osam ljudi u Avganistanu, saopštile su vlasti te zemlje.
Predsednik SAD Donald Tramp ponovo je zaoštrio trgovinsku politiku, uvodi carine do 100 odsto na uvozne lekove i menja režim oporezivanja metala, u pokušaju da sanira posledice prošlogodišnjeg tarifnog eksperimenta koji je oboren na sudu.
Pripadnici plemena Bahtijari u iranskoj pokrajini Huzestan naoružani su se uputili u planine u potragu za nestalim pilotom američkog borbenog aviona F-15.
Glumica Zendaja ponovo je privukla ogromnu pažnju javnosti kada se pojavila na premijeri u upečatljivoj plavoj haljini, koja je odmah postala glavna tema u svetu mode i na društvenim mrežama.
Drveni podovi zahtevaju pažljivo održavanje, a skupa sredstva često ne daju željene rezultate. Rešenje može biti jednostavna prirodna mešavina koja čisti, neguje i vraća sjaj bez štetnih hemikalija.
Možete kupiti televizor vrhunskih specifikacija, ali ako mu nedostaje određena funkcija, iskustvo gledanja neće biti potpuno. Reč je o VRR tehnologiji, koja je danas sve važnija za kvalitetan prikaz slike.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar