Slanina, čvarci, luk! Barbara Bobak iznenadila Priju na koncertu, pored mezetluka, darovala joj i nešto što Aleksandra obožava (FOTO)
Podeli vest
Barbara Bobak je bila gost večeras na Prijinom koncertu, a svojoj koleginici je na sceni poklonila korpu u kojoj su se našle mnogobrojne đakonije, što je Aleksandru ostavilo bez reči.
Pevačica Aleksandra Prijović večeras u Novom Sadu održava jedan od tri koncerata koja su zakaza u ovom gradu, u okviru turneje "Od istoka do zapada".
Region je šokiralo priznanje reditelja Dalibora Matanića na Fejsbuku u kom priznaje da je seksualno uznemiravao mlade glumice i koleginice sa kojima je radio.
Pevačica Ana Nikolić je navodno svojim dugogodišnjim prijateljima i saradnicima obećala da će im vratiti pare kada počne da nastupa, a zatim rekla da nema nameru da radi!
Prvi gost na Prijinom koncertu je bio Jovan Perišić, a nakon njega se Aleksandri na sceni pridružila mlada Barbara Bobak, koju je publika pozdravila sa velikim ovacijama.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Barbara je u jednom trenutku svojoj koleginici poklonila korpu prepunu darova. Bobakova tačno zna šta Prija voli, pa je pevačici poklonila njeno omiljeno pivo, zatim slaninu, čvarke, kulen, ali i luk.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Region je šokiralo priznanje reditelja Dalibora Matanića na Fejsbuku u kom priznaje da je seksualno uznemiravao mlade glumice i koleginice sa kojima je radio.
U Srbiji je počeo Dan žalosti zbog tragedije koja se dogodila u Severnoj Makedoniji usled požara koji je izbio u diskoteci Puls u Kočanima kada je poginulo 59, a povređeno 155 osoba.
Čitav Balkan potresla je vest o požaru u diskoteci u Kočanima gde je stradalo 59, a povređeno više od 150 ljudi,. Ovo je već četvrta masovna tragedija sa kojom se Severna Makedonija suočila.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je predstavnike iz gradske uprave opštine Obrenovac, koje su u ponedeljak, tokom prepodneva, ''brutalno terorisali opozicioni nasilnici''.
Sudeći po broju okupljenih na protestu pred današnju sednicu Skupštine grada Kragujevca, građani su očigledno, zadovoljni radom gradskih vlasti. Njih tek nekoliko desetina protestuje ispred zgrade Gradske uprave pred kojom se nalaze i neznatne policijske snage.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović najoštrije je osudila ugrožavanje energetske bezbednosti Republike Srbije od strane opozicionih aktivista iz Lazarevca.
U stravičnom požaru u Kočanima koji je pre dva dana izbio u diskoteci "Puls" u Severnoj Makedoniji, stradalo je najmanje 59 ljudi, dok je više od 150 povređeno.
Na sastanku održanom danas u Opštini Kočani, nakon tragedije koja se dogodila u diskoteci Puls kada je u požaru poginulo najmanje 59 ljudi, gradonačelnik u ostavci je izdao nekoliko preporuka opštinskim organima.
Muškarac M. B. (41) sumnjiči se da je lovačkim nožem ubio svoje roditelje oca J. B. (77) i majku (72) sinoć u porodičnom stanu u Ulici Danice Marković u čačanskom naselju Ljubić kej.
Georgi Veličkov, samo je jedna od žrtava požara u diskoteci u Kočanima. Potresne detalje njegove smrti ispričao je rođak. On je spasavao ljude iz vatrene stihije, a potom i sam stradao.
Muškarac M. B. (41) sumnjiči se da je lovačkim nožem ubio svoje roditelje oca J. B. i majku sinoć u porodičnom stanu u Ulici Danice Marković u čačanskom naselju Ljubić kej.
Goran Ivanišević, bivši trener Novaka Đokovića, otvorio je dušu i progovorio o početku teniske karijere, sestri koja je imala leukemiju, zbog koje je znao da mora da uspe..
Sumnjali su svi kada je Srđan Blagojević (51) zimus imenovan za šefa stručnog štaba FK Partizan, a ispostavilo se da je on uspeo da izvuče maksimum iz igrača, što potvrđuju i sjajni rezultati u drugom delu sezone.
Hajka na Nikolu Jokića i guranje Šaja Gildžesa Aleksandera ka MVP priznanju ne staje! Američki statističari došli su do podatka koji pokazuje kako je srpski centar najlošiji u ligi po broju dozvoljenih poena u reketu.
Peruanski ribar Maksimo Napa koji je proveo 95 dana izgubljen u Tihom okeanu, jedući bube, ptice i morske kornjače da bi preživeo, vratio se kući svojoj porodici.
Kijev strahuje da će američki predsednik Donald Tramp pristati da preda kontrolu nad lukom u Odesi Rusiji, piše Njujork tajms, pozivajući se na najuži krug oko ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog.
Najmanje sedam osoba je poginulo kada se srušio avion koji je pokušao da poleti sa ostrva Roatan nedaleko od obale Hondurasa, saopštile su lokalne vlasti.
Nakon službene objave pod kojim okolnostima su umrli Džin Hekman i njegova supruga Betsi Arakava, sada je vrlo neizvesno šta će se dogoditi sa njegovim bogatstvom od 80 miliona dolara.
Britanski mediji prenose da je vid muzičara Eltona Džona (77) toliko oslabio da sada daje autograme tako što piše samo prvo slovo svog imena, "E", uz poljubac.
Sezonske alergije mogu značajno narušiti kvalitet sna, a razni faktori poput prašine, polena, kućnih ljubimaca i položaja spavanja mogu pogoršati simptome. Evo kako da ih ublažite i konačno se naspavate!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar