• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

04.05.2024

21:31

Jovana Jeremić dala preko četiri miliona samo za kamenje: Pogledajte kako je voditeljka sredila vilu za Vaskrs, sve pršti od luksuza (FOTO/VIDEO)

Instagram/Tanja Andric

Estrada

Jovana Jeremić dala preko četiri miliona samo za kamenje: Pogledajte kako je voditeljka sredila vilu za Vaskrs, sve pršti od luksuza (FOTO/VIDEO)

Voditeljka jutarnjeg programa, Jovana Jeremić, potrudila se da za Vaskrs sve bude perfektno u njenom domu.

Jovana Jeremić je podelila na svom Instagram profilu video iz njene vile u Grockoj.

Voditeljka je pokazala kako teku pripreme za Vaskrs. U "Vili Jovani" će se održati i dve žurke tokom sutrašnjeg dana, jedna za vreme ručka na terasi, a druga, nešto kasnije, pored bazena.

- Ovaj video je posvećen Velikom šefu i velikoj šefici, da vide šta mi radimo i kako pripremamo sve ovde. Preko 28 tona belog kamena je stavljeno ovde, zajedno sa ovim crvenim kamenjem i biljama, da sve bude kako treba uređeno - pokazivala voditeljka i nastavila:

- Tu je i ljuljaška, pokažite i zeleni tepih, dekoracija još se sprema, radimo na tome. Tu će biti i deo za žurku, dok je gore sto gde će se održati svečani doručak, vaskršnji - rekla je Jovana u svom obraćanju.

Jovana je samo za beli kamen dala preko 4 miliona dinara.

Podsetimo, vilu je Jovana dobila na poklon od svog partnera, biznismena Dragana Stankovića. Kuća poseduje veliko dvorište, zidine koje je štite od znatiželjnih pogleda i ogroman bazen.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova
Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova

Predsednik Republike Srbije Aleksadar Vučić juče je predstavio sveobuhvatni paket državnih mera, koje su usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana. Jedna od mera, jeste smanjenje cena lekova.

30.06.2026

10:02

Najbolji odmor i zabava: Otvoren bioskop na stadionu, ima najbolji hlad ovog leta
Društvo

Najbolji odmor i zabava: Otvoren bioskop na stadionu, ima najbolji hlad ovog leta

Najbolji odmor i zabava, govorila je reklama u zaglavlju naslovne strane "Večernjih Novosti" poslednjeg dana juna te, globalno turbulentne, 1954. godine. Dok su u dalekim delovima planete buktale revolucije, oslobodilački ratovi i državni udari, a velike korporacije i kolonijalisti pokupavali da spreče narode malih zemalja da povrate ono što su im jednom davno uzeli, na stadionu JNA tog leta je - otvoren bioskop.

30.06.2026

11:18

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

TS Media serije stižu na AXN kanale
Kultura

TS Media serije stižu na AXN kanale

Antenna Entertainment – deo Antenna Group, jedne od vodećih međunarodnih medijskih i entertainment grupacija, otkupila je prava za emitovanje odabranih naslova iz produkcije TS Media, čime se dodatno potvrđuje rastuće interesovanje globalnih emitera za domaći audiovizuelni sadržaj.

30.06.2026

10:24

Magazin