• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/M.D.

10.05.2024

22:31

Kiki Lesendrić pao sa pet metara visine: Roker ozbiljno povređen nakon nezgode

Aleksandar Jovanović Cile

Estrada

Kiki Lesendrić pao sa pet metara visine: Roker ozbiljno povređen nakon nezgode

Podeli vest

Muzičar je otkrio da je pao sa velike visine, zbog čega je primoran da se odrekne voljenih aktivnosti.

Zoran Kiki Lesendrić pao je sa drveta, a pukom srećom posledice nisu tragične. Pevač je priznao da je pao sa velike visine i otkrio da je zadobio povrede koje ga još uvek ometaju da se lagodno bavi svojom omiljenom rekreacijom - tenisom.

- Nešto sam povredio rame, pa sam malo posustao - rekao je Kiki i objasnio kako je došlo do nezgode.

Foto: ATAIMAGES

 

- Spašavao sam mačku sa drveta, mačka je pobegla u krošnju, a ja sam fljusnuo na zemlju. Pukao mi je jedan mišić - priznao je frontmen grupe "Piloti" koji se peo na drvo kako bi pomogao svom ljubimcu.

- Tako je, peo sam se na drvo ispred studija. To je moja mačka i očekivao sam da će nekako da siđe. Međutim, bila je uplašena - dodao je roker.

Foto: ATAIMAGES

 

Kiki je priznao da ni sam nije bio svestan opasnosti kojoj se izložio pokušavajući da spase mačku.

- Kada mi je objašnjeno da sam mogao da se polomim kao i većina ljudi kada pokušava da spase mačke sa drveta, što se često dešava, i da budem mnogo teže povređen - rekao je Kiki.

Foto: ATAIMAGES

 

Pevač je otkrio i sa koje je visine pao.

- To je 5 metara, tolike su bile merdevine, od 5 metara dok sam došao do nje i onda se to zaljuljalo sve i… - otkrio je Kiki Lesendrić za Grand.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin