• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D.G.

14.05.2024

10:15

Miljković pre Lune bio sa ovom fatalnom crnkom: Posle prekida romanse nestala je iz javnosti, a evo kako danas izgleda (FOTO)

ATAIMAGES

Estrada

Miljković pre Lune bio sa ovom fatalnom crnkom: Posle prekida romanse nestala je iz javnosti, a evo kako danas izgleda (FOTO)

Podeli vest

Marko Miljković u centru je pažnje javnosti posle incidenta koji je sinoć napravio, a ova zanosna crnka bila je u vezi sa njim.

Posle haosa u zgradi u kojoj živi, Marko Miljković završio je u Urgentnom, zatim na Klinici za psihijatriju "Laza Lazarević" i na kraju prenoćio u policiji. O njemu od sinoć ne prestaje da se priča i piše.

Foto: ATAIMAGES

 

Bivši rijaliti učesnik i muž Lune Đogani, pre nego je postao deo džet seta bio je di-džej i puštao muziku u klubovima. Učešće u rijaliti programima donelo mu je slavu, a u poslednjem je upoznao i sadašnju suprugu Lunu Đogani, s kojom ima dve ćerke.

Foto: Printscreen/TV happy

 

Pre Lune, Marko je bio u vezi sa još nekim poznatim damama. Svi se sećaju njegove romanse sa Enom Popov, jer je bila prva koja se odvijala pred očima milionskog auditorijuma, ali manje je poznato da je u rijalitiju "Parovi" Marko ušao u vezu sa zgodnom crnkom Deom Tošić, koja je kasnije nestala sa javne scene i promenila život iz korena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dea Tosh (@dea_tosh)

 

Dea je veoma aktivna na društvenoj mreži Instagram gde često objavljuje fotografije sa putovanja, a neretko objavi provokativnu fotografiju koja nikoga ne ostavi ravnodušnim.

Ona radi kao di-džej i uživa u putovanjima po svetu. 

Podsetimo, Miljković je noćas zadržan u policijskoj stanici jer je pretio policijskim službenicima i vređao ih, oglušavajući se o njihove naredbe, nakon čega je pokušao fizički da nasrne na jednog policajca. Kako sada Informer nezvanično saznaje, Miljković će u pritvoru provesti 48 sati, tokom kojih će biti saslušan od strane javnog tužioca. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin