• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Blic

04.11.2024

07:01

"Šta da se radi!" Pevač održao nastup nakon tragedije u Novom Sadu, pa priznao: "Bilo mi je jako neprijatno"

ATA Images

Estrada

"Šta da se radi!" Pevač održao nastup nakon tragedije u Novom Sadu, pa priznao: "Bilo mi je jako neprijatno"

Podeli vest

Isak Šabanović se pokajao nakon nastupa na Dan žalosti.

Velika tragedija se dogodila 1. novembra, kada je betonska nadstrešnica ispred Železničke stanice u Novom Sadu pala i usmrtila 14 osoba. Srbija je u šoku, a u znak poštovanja proglašen je Dan žalosti, dok je u Novom Sadu uvedena trodnevna žalost. Čak je i Crna Gora odlučila da sutra bude Dan žalosti zbog stradanja srpskih građana.

Brojne poznate ličnosti otkazale su svoje nastupe, kako u zemlji, tako i u inostranstvu, međutim ima i onih koji su ipak pevali na taj dan.

Među njima su Seka Aleksić, koja je pevala u jednom manjem klubu u BiH, Sloba Radanović, koji je nastupao u Cirihu, reper Mihajlo Veruović Vojaž, koji je pevao u Oslu, kao i Isak.

Nakon što je danas sleteo na aerodrom "Nikola Tesla", Isak Šabanović je priznao da nije mogao da otkaže nastup.

- Svi su morali da otkažu, šta će, tragedija nas zadesila, šta da se radi... Ja sam morao da nastupam sinoć jer sam imao povezane nastupe u Nemačkoj, ali to što se desilo nije nikom drago i milo - rekao je Isak.

Foto: ATA Images

 

Na pitanje da li se na nastupu osetila drugačija energija zbog nesreće koja je potresla Srbiju i region, odgovorio je:

- Kako nije. Neprijatnost na broj jedan. Najradije bih da sam i ja to otkazao - rekao je Šabanović.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin