• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

17.11.2024

17:12

Preminula pevačica narodne muzike! Estrada se oprašta od nje

Printscreen You Tube/Gold Music TV

Estrada

Preminula pevačica narodne muzike! Estrada se oprašta od nje

Podeli vest

Pevačica narodne muzike Nena Vasić, koja je svojim emotivnim pesmama dirnula srca mnogih, nažalost je izgubila svoju životnu bitku.

Tužnu vest o njenoj smrti potvrdili su članovi njene porodice, a brojni prijatelji i kolege opraštaju se od nje putem društvenih mreža.

Nena je bila jedan od najvoljenijih izvođača na muzičkoj sceni, poznata po pesmama koje su izazivale i osmehe i suze, a njene melodije i dalje žive u srcima mnogih. Rođena u Požarevcu, dugi niz godina je živela u Beču, gde je nastavila svoju karijeru, ali je zauvek ostala povezana sa svojom domovinom i publikom koja ju je obožavala.

Foto: Foto: Printscreen/YouTube

 

Među onima koji su se oprostili od Nene je i pevačica Jasna Arnautović, koja je na društvenim mrežama iskazala duboko saučešće. Jasna se emotivno obratila svojoj preminuloj koleginici i prijateljici, prisećajući se trenutaka koje su delile.

- Počivaj u raju, Kraljice moja mila - napisala je Jasna Arnautović.

- Kao i uvek, tvojim pesmama sam otvarala muzički program, kao i na veseljima… Nikada te zaboraviti neću, ni ja niti Ibro. Draga moja Neno, nismo uspele popiti kafu i ispričati se, pa i zapevati, kao što smo se dogovorile kada smo se čule preko mesindžera. Nije nam bilo suđeno… Teško mi je i mnogo, mnogo žao… Ali ipak ćemo se sresti kad i ja budem došla gore. Kao i svi koji će doći.

Ovaj dirljiv oproštaj potvrdio je koliko je Nena Vasić bila voljena, i kao umetnica, ali i kao osoba koja je ostavila dubok trag u životima svih koji su je poznavali.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin