• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer/D.S.

17.11.2024

19:38

Privatno jezero, šume, vila... Evo kako izgleda velelepno imanje na kojem će Branko Babić živeti sa novom ženom! (FOTO)

Printscreen/Instagram/milica.scekic, Printscreen/You Tube/Biznis Priče

Estrada

Privatno jezero, šume, vila... Evo kako izgleda velelepno imanje na kojem će Branko Babić živeti sa novom ženom! (FOTO)

Podeli vest

Biznismen Branko Babić izgovorio je danas, 17. novembra, sudbonosno "da" svojoj izabranici Milici Šćekić koja je, kako Informer ekskluzivno saznaje, u drugom stanju.

Na venčanju koje se održalo u Hramu Svetog Save prisustvovalo je svega 50 gostiju, a mladenci su se trudili da budu neupadljivi.

Foto: ratkovcanin/instagram

 

S obzirom na to da je Branko vredno radio kako bi svojoj porodici obezbedio luksuzan život, nema sumnje da će novopečeni bračni uživati na velelepnom imanju u Ratkovu.

Babić je svojevremeno pokazao svoje "parče raja" u okviru kojeg pored kuće ima i privatno jezero.

Foto: Printscreen/You Tube/BiznisPriče

 

- Kada sam kupio privatno jezero i staru kuću, želeo sam da napravim vikendicu. Kako sam ja megaloman, želeo sam sve više i više. Probio sam budžet pet puta za ovo imanje. Međutim i od komšije pored sam kupio plac, kako tu ne bi napravio fabriku. Znao sam da vredi oko 100.000 evra plac od 6 hektara. Međutim, pretpostavio sam da će tražiti za 200.000, a mi ćemo ga kupiti za 150.000. Već sam imao tu ideju u svojoj glavi. Bio je neraspoložen kada je pričao o prodaji, ali sam znao da ima svoju cenu. Prodao nam je za 600.000 evra plac, nismo mogli da mrdnemo od te cene. Bio sam u situaciji da sam već započeo pravljene kuće i nisam hteo da mi fabrika bude na imanju pored - ističe Babić.

Više fotografija ovog velelepnog imanja koji će biti pravi raj za život van grada možete pogledati u videu ispod.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Vođa "vračaraca" sejao strah svuda po svetu! Menjao identitete i lični opis, pao u Španiji, a Nemačka ne da njegovo izručenje!
Hronika

Vođa "vračaraca" sejao strah svuda po svetu! Menjao identitete i lični opis, pao u Španiji, a Nemačka ne da njegovo izručenje!

Nikola Džoni Vušović, koji je označen kao vođa organizovane kriminalne grupe protiv kojeg se u Beogradu vodi postupak zbog tri ubistva i tri pokušaja, tužilaštvo smatra prvim čovekom iliti vođom "vračaraca", bliskim saradnikom Veljka Belivuka, zvanog Velja Nevolja, i "srpskom vezom" crnogorskog "kavačkog klana", uhapšen je po Interpolovoj poternici 18. oktobra u Barseloni prošle godine.

24.03.2025

22:00

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin