"Ostavljao je najjači bakšiš, od njega sam bukvalno živela": Mina Kostić otkrila koja pevačka legenda joj je najviše pomogla devedesetih godina
Podeli vest
Pevačica Mina Kostić se nikada nije stidila svojih početaka o kojim je u više navrata govorila, a više puta je istakla koliko je Šaban Šaulić zaslužan za njene prve korake u karijeri.
Naime, teških devedesetih godina Mina Kostić je počela da radi po kafanama u kojima je pevala po čitavu noć, a na jedan popularan splav često je dolazio pokojni Šaban Šaulić koji je bio oduševljen njenim talentom.
Milica Pavlović je u petak održala četvrti koncert u okviru svoje aktuelne turneje "Lav", u Bosni i Hercegovini, a dvorana "Laktaši" bila je prepuna. Kako mediji prenose, jedan od kolega koji je trebalo da zapeva sa njom, otkazao je u poslednjem trenutku.
19.11.2024
17:31
Legenda narodne muzike je uvek čašćavao novcem nju i njen bend, a cifre su bile toliko visoke da su svi od tih para mogli da žive.
Pevačica Goca Tržan za razliku od brojnih njenih koleginica nema problem da bez dlake na jeziku razgovara na temu seksa i u javnost često iznosi detalje o svom intimnom životu.
Gojko Baletić koji je glumio sina čuvenog Dimitrija Pantića i Dragana Varagić koja je maestralno tumačila lik Jagodinke Simonović vratili su se na male ekrane u seriji "Sablja"!
19.11.2024
16:53
- Šaban Šaulić mi je bio velika podrška dok sam bila početnica. Tada sam pevala na jednom čuvenom splavu. On je svuda dolazio gde sam ja pevala. Ostavljao je najjači bakšiš. Od njega smo bukvalno živeli moji muzičari i ja - otkrila je Mina svojevremeno za medije i dodala:
- Dolazio je posle svojih nastupa i ostajao do jutra. Ja sednem, pevam mu. Voleo je da mu pevam pesme Goce Stojiljković, njegove pesme, jer kaže da ih ja najbolje pevam.
Foto: ATA Images
Mina je, inače, snimila i duetsku pesmu sa Džejem koja je postala megahit.
- Meni je bila čast da radim i da se družim sa Džejem, zajedno smo dosta vremena provodili zajedno. Mnogo sam naučila od njega, uvek je u mom srcu. On je bio jedini! Imala sam tu čast da snimim pesmu sa njim. On je ljudina! Uradiću spot, ja sam predložila to Marini, imala sam tu želju da snimim sa Džejem. Čula sam Džejev glas i moj! Zvala sam Marinu, rekla mi je da je to veliki hit, posle su je napisali, to je stvarno mega hit - ispričala je Mina Kostić jednom prilikom u emisiji ,,Amidži šou", te je bila na ivici suza.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tajkunska televizija N1 oglasila se danas povodom debate između predsednika Srbije Aleksandra Vučića i generalnog sekretara Evropske demokratske partije Sandra Gocija.
Danas je u Višem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje optuženima u slučaju "Generalštab", a među njima je i ministar kulture Nikola Selaković, čiji je branilac Vladimir Đukanović nakon postupka u ovoj instituciji izneo šokantna saznanja.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac obrušio se svim silama na Pokret slobodnih građana (PSG), na čijem je čelu okoreli opozicionar Pavle Grbović.
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj komentarisao je izjavu zamenika predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrija Medvedeva da su fabrike dronova po Evropi legitimne ruske mete.
U Beogradu je uspešno rešeno stambeno pitanje za deset izbegličkih porodica, čime je, nakon više od decenije čekanja, okončan jedan od najvećih životnih izazova sa kojima su se one suočavale.
Doktorka Jelena Đenadić, specijalista opšte hirurgije iz Šapca trčaće u subotu na Beogradskom maratonu. Kilometre u polumaratonskoj trci "prodaje" u humanitarne svrhe da bi pomogla šabačkom udruženju obolelih od multiple skleroze.
Subotica i njeni građani s ponosom se sećaju dr Artura Munka, jednog od spasilaca putnika čuvenog "Titanika", koji je potonuo na današmji dan pre 114 godina.
Turista iz Srbije koji je za Vaskrs boravio u Grčkoj doživeo je neprijatnost zbog nepropisnog parkiranja, pa je tako ostao bez tablica i dokumenata, uz kaznu od 30 evra.
Šef dela balkanskog kartela, Nenad Vinčić, u čijem je lokalu u Barseloni u utorak oko 16 časova ranjen "škaljarac", Krsto Vujić, godinama je važio za visokopozicioniranog člana narko-kartela, s obzirom na to da se njegovo ime često spominjalo u policijskim izveštajima.
Pripadnici albanske kriminalne bande osuđeni su na zatvor u Velikoj Britaniji zbog više desetina provala i krađe imovine vredne više od milion funti, ili oko 1,1 miliona evra.
Američki i iranski pregovarači ostvarili su napredak i približili se okvirnom sporazumu o okončanju rata, prenosi Aksios, pozivajući se na američke zvaničnike.
Američka administracija demantovala je navode da je formalno zatražila produženje dvonedeljnog primirja sa Iranom, ističući da su pregovori i dalje u toku i da postoji optimizam u vezi sa mogućim sporazumom.
Husein Čokić, najstariji bosanskohercegovački glumac, preminuo je juče, 14. aprila, u 96. godini u Puli, ostavivši za sobom bogatu i značajnu umetničku karijeru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar