• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic/Informer/D.S.

22.12.2024

11:01

"Počela sam da se tresem, bacila sam mikrofon i pobegla sa bine": Maja Marijana otkrila kako je izgledao jedan od njenih najgorih nastupa, evo čega se uplašila

ATAimages

Estrada

"Počela sam da se tresem, bacila sam mikrofon i pobegla sa bine": Maja Marijana otkrila kako je izgledao jedan od njenih najgorih nastupa, evo čega se uplašila

Podeli vest

Pevačica Maja Marijana (51) prisetila se početka karijere i tom prilikom priznala da je imala veliku tremu kada je počinjala da peva.

Maja Marijana, koja je nedavno otkrila da sprema dve nove pesme, ispričala je jednu šokantnu scenu kada je pobegla sa bine na jednom od prvih nastupa i to sve zbog treme.

- Bila sam veliki tremaroš, imala strah od mnogo ljudi. Kada sam pevala na jednoj manifestaciji sa 14 godina, toliko sam bila nesigurna, počela sam da se tresem, u pola pesme sam bacila mikrofon i pobegla sa bine - rekla je Maja.

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

 

Međutim, kako je istakla, brzo je shvatila da joj je to bila greška i prebrodila je taj strah.

- Naredna tri dana sam toliko plakala, zato što sam shvatila da sam pogrešila. To nije trebalo da se desi. Sećam se da mi je jedna komšinica rekla: "Nikada se ne zna zašto je nešto loše za nešto dobro". Sada imam 51 godinu, to se dogodilo kada sam imala 14, a i danas se setim te komšinice i te rečenice - zašto je to tada bilo loše, a u stvari dobro - ispričala je ona.

Foto: Miloš Rafailović

 

Maja je otkrila da se treme oslobodila i da je postala sigurna na sceni tek kada je stekla dovoljno životnog, ali i pevačkog iskustva.

- Radila sam na tome da ne budem nesigurna, ali se samopouzdanje stiče tokom karijere. Iskustvo se gradi godinama, mnogo grešaka i padova vode vas do toga da steknete samopouzdanje i da nesigurnost izbacite iz života - zaključila je ona.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Muke blokaderske: Nema para - nema ni motivacije!
Politika

Muke blokaderske: Nema para - nema ni motivacije!

U tzv. "Krovnoj radnoj grupi za strategiju" beogradskih blokadera izbile su oštre rasprave o motivaciji članova i finansijama. Razlog zbog kojeg mnogi ne dolaze na plenume i radne grupe, brzo je zaključen - nezadovoljstvo zbog neplaćenog rada.

26.02.2026

09:57

Exatlon

TV

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro čuveni reper (52)
Showbiz

Umro čuveni reper (52)

Jedan od osnivača kultnog hip-hop kolektiva Wu-Tang Clan, Oliver "Power" Grant, preminuo je u 52. godini.

25.02.2026

20:14

Magazin