Prvo oglašavanje Goge Sekulić nakon hapšenja: Pevačica otkrila zašto je završila u policiji, pomenula i vlasnika kluba
Podeli vest
Goga je zajedno s kolegom Aleksandrom Misojčićem Xanderom, s kojim često nastupa, zaustavljena na granici između Hrvatske i Bosne Hercegovine i uhapšena.
Pevačica se sada oglasila za Kurir i progovorila o razlozima hapšenja.
Pevačica Goga Sekulić je večeras uhapšena na granici između Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a sada se ovim povodom za Informer oglasio njen menadžer Nenad Šipka.
Pevačica Goga Sekulić uhapšena je večeras na granici između Hrvatske i Bosne.
25.12.2024
21:22
- Ovo mi se nikad nije desilo! Telefon ne prestaje da mi zvoni, a ja ne mogu nikome da se javim, doživeli smo veliki stres - rekla je Goga i objasnila kako se desio incident:
Pevačica je ispričala da joj je velika motivacija da se oporavi i pregura težak period bio upravo njen sin.
11.10.2024
07:02
- Moj kolega Xander, muzičar i ja krenuli smo u Hrvatsku na nastup u klub Vrgorec. Navigacija nas je navela na granični prelaz koji više ne radi. Kad smo stigli tamo i ugledali rampu, izašli smo da pitamo policajce da nam pomognu.. Rekla sam Xanderu "idi pitaj ih gde je glavni granični prelaz". On je zakoračio, ja sam stajala kod rampe - govori vidno uznemirena pevačica.
Sekulićeva dalje navodi da se tada desilo hapšenje.
Foto: Instagram/sekulicgoga
- Policajci su rekli Xanderu da je prekršio zakon, to sam čula ali ne znam zbog čega... Onda su mu rekli da je uhapšen i da niko vise ne prilazi. Ja i ostatak ekipe smo čekali sa strane, sve dok nam policajci nisu rekli da idemo na glavni prelaz i da dodjemo u policijsku stanicu. Ne znam sta da vam kazem više, zvala sam menadžera da obavesti vlasnika kluba, da se reši ovaj nesporazum.
Pevačica kaze da su ih u stanici zadrzali nekoliko sati.
- Agonija je trajala sigurno četiri, pet sati. Tek malopre smo pušteni. Ja povređena od nezgode, posle dužeg vremena počela pomalo da radim i samo mi je još ovo falilo... Na kraju je vlasnik kluba došao po nas. Pustili su nas, Xander je morao da plati kaznu - rekla je Goga za Kurir.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Goga Sekulić je večeras uhapšena na granici između Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a sada se ovim povodom za Informer oglasio njen menadžer Nenad Šipka.
Blokader iz Novog Sada Dejan Bagarić, poznat i kao jedan od glavnih novosadskih siledžija koji je u jednom trenutku fizički nasrnuo i na novinarku Informera Milicu Škorić, opleo je po predsedniku Stranke slobode i pravde (SSP), tajkunu Draganu Đilasu, inače svom dojučerašnjem gazdi.
Plan ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da se uključi u sukob sa Iranom kako bi obezbedio finansijsku podršku iz zemalja Persijskog zaliva teško je ostvariv zbog mogućih reakcija Rusije, ocenio je bivši ministar spoljnih poslova Indije Kanval Sibal.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se jutros na društvenoj mreži "Instagram", dan nakon velikog skupa u Beogradskoj areni koji je nadmašio sve rekorde.
Poznata pevačica Vesna Zmijanac našla se na meti jezivih uvreda blokadera, koji su osudili njen nastup na velikom istorijskom skupu u Beograskoj areni.
Narodni poslanik Milenko Jovanov na satiričan način pokazao kako je prema izveštavanju tajkunskih medija izgledao jučerašnji skup SNS-a u Beogradskoj areni, na kojem je govorio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Marko Mitrović iz Malog Orašja, jedan je od devet žrtava masakra koji je 4.maja 2023. godine počinio Uroš Blažić, a njegova majka Olivera, oglasila se na društvenim mrežama povodom njegovog "trećeg nebeskog rođendana".
Plan ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da se uključi u sukob sa Iranom kako bi obezbedio finansijsku podršku iz zemalja Persijskog zaliva teško je ostvariv zbog mogućih reakcija Rusije, ocenio je bivši ministar spoljnih poslova Indije Kanval Sibal.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Vrtlarski entuzijasta Iš, koji na društvenim mrežama deli savete o uzgoju biljaka, preporučuje sadnju nigele, poznate i kao devojačka ljubav u magli ili crni kim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar