"Stegla me je jako!" Radu Manojlović ujela žena na nastupu, pevačica bila van sebe: "Kao da me je ajkula napala"
Podeli vest
Pevačica Rada Manojlović je sinoć, za doček Nove godine, nastupala u jednom prestoničkom klubu, zajedno sa svojim bratom, Nenadom Manojlovićem, ali i kolegom Darkom Lazićem.
Pred nastup, Manojlovićeva je rekla da je ove godine napravila izuzetak. Naime, iako je uvek za doček oblačila miniće, pevačica je sinoć zasijala u dugoj haljini.
Tik pred kraj godine, Rada Manojlović je za Informer govorila o dešavanjima iz 2024. godine, kao i svojim planovima za sledeću. Kako nam je rekla, ostvarila je sve ciljeve, ali i dosta naučila iz svojih gešaka.
Pevačica Rada Manojlović govorila je o srednjoškolskim danima, kada je priznala da je lekcije za školu i kasnije ispite na fakultetu spremala na nastupima.
Rada Manojlović nije želela da bira između dve koleginice i svima je stavila do znanja da obe poštuje.
04.12.2024
08:01
- Uvek nosim miniće, ali sam rešila da u ovu Novu godinu uđem kao dama - rekla je Rada.
Rada je zatim otkrila da je nedavno doživela neprijatnost od fana. Naime, kako je rekla, nju je ujela jedna obožavateljka i tom prilikom joj ostavila modricu na ruci.
- Moram da naglasim da je fan žensko i rekla je da glumi Desingericu. On je kriv za moj tronedeljni oporavak. Znate li kakvu sam modricu imala. Desingerica je mala beba za nju. Ja ne volim da se ujedam, bila sam zatečena, krenula je da me zagrli, a onda me je ujela. Stegla me je jako, kao da me ujela ajkula, ali dobro, tu smo za našu publiku - rekla je Manojlovićeva.
Foto: ATAIMAGES
Pevačicu kad god vidimo ona je nasmejana i kako kaže, trudi se da čuva to dete u sebi.
- Izgledam kao maloletna. Držim to dete u sebi. Svako ko je nasmejan i ko je dobrog srca, čini mi se da mu se to posle 30. vidi na licu, da je čista duša. Tako da, moja duša je na mom licu prelepa (smeh). Nisam narcis, ali treba voleti sebe - kaže Rada koja je iznela svoj stav o estetskim korekcijama i tome što danas devojke liče jedna na drugu:
- Ne kažem ja da neću uraditi nešto ako bude trebalo da se zategne, ali treba zadržati taj svoj lik. Mislim da smo mi malo preterali, sve devojke imaju iste obrve, noseve, usne, jagodice, ali opet, to je njihova stvar, ja ne bih podnela da ličim na druge.
Rada je bila oduševljena kada je čula da je Lepa Brena u kolicima i sa štakama stigla pred publiku i tako dočekala Novu godinu, te joj je uputila reči podrške.
- Nadam se da se oporavila. Svaka joj čast - ispričala je pevačica za Blic.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tik pred kraj godine, Rada Manojlović je za Informer govorila o dešavanjima iz 2024. godine, kao i svojim planovima za sledeću. Kako nam je rekla, ostvarila je sve ciljeve, ali i dosta naučila iz svojih gešaka.
Političar Vladan Đokić, koji je uzurpirao funkciju rektora Beogradskog univerziteta zarad svojih političkih ambicija, dobio je iz Evropske unije direktivu da prizna nezavisnost lažne države "Kosovo" i takozvanog premijera Aljbina Kurtija!
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči stigao je u Sankt Peterburg, gde će se 27. aprila sastati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Irana.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prima pripadnike Vojske Srbije, sastav Voda za zaštitu snaga iz Sektora "Zapad", koji su u proteklih osam meseci bili angažovani u Mirovnoj operaciji Ujedinjenih nacija u Libanu.
Blokaderski odbornik Vlade Ristanović pretio je jutros u Užicu za skupštinskom govornicom novinaru Gvozdenu Nikoliću i svim pristalicama predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Aleksandar Mirković, šef odborničke grupe SNS u Skupštini grada Beograda, izjavio je da se politika bežanja od dijaloga i parlamentarne rasprave nastavila i danas, kada su odbornici opozicije ponovo napustili sednicu Skupštine grada Beograda.
Beogradski advokat Dragoslav Ljubičanović izjavio je danas da od nosilaca vlasti u Republici Srbiji očekuje da suvereno donesu odluku o domaćim pravosudnim zakonima, a ne pod političkim pritiskom i ucenama davanjem određenih sredstava.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić održao je obećanje dato malom Andriji Kneževiću iz Bajine Bašte, koji je imao priliku da prisustvuje večitom derbiju i uživo prati svoj omiljeni klub.
Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov obišla je u jednoj od najposećenijih banja u Srbiji, Specijalnu bolnicu za rehabilitaciju "Termal" u Vrdniku, gde je zamenjen stari kotao koji je decenijama koristio dizel, novim gasnim generatorom.
Savremeni način života negativno utiče na razvoj dece, a previše provedenog vremena pred ekranom ostavlja posledice koje se često primete tek kada dete krene u školu, upozorava stručnjak za razvoj dečje inteligencije dr Ranko Rajović.
Jedan vozač iz Srbije doživeo je veoma neprijatnu situaciju tokom saobraćajne kontrole na auto-putu u Nemačkoj, kada ga je neslana šala koštala čak 500 evra.
Ukrajinske specijalne jedinice izvele su masovni noćni napad dronovima na ruske vojne objekte na Krimu, pri čemu su pogođeni brodovi Crnomorske flote, vojni aerodrom Belbek i sistemi za nadzor u Sevastopolju, piše Kijev post.
Na najvećem baltičkom poljoprivrednom sajmu Mamess 2026 u Tartuu, u Estoniji, poslednjeg dana manifestacije održano je neobično takmičenje u imitiranju svinjskog groktanja, javlja Delfi.
Erika Kirk, direktorka organizacije Turning Point USA i udovica političkog aktiviste Čarlija Kirka, bila je gost na večeri Udruženja dopisnika iz Bele kuće u subotu uveče, kada je došlo do pucnjave u hotelu Vašington Hilton.
Muškarac koji je postao viralan nakon što je snimljen kako mirno jede salatu tokom pucnjave na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće identifikovan je kao Majkl Glanc. On je agent agencije Kreativ artists ejdžensi.
Holivudske glumice Džulija Roberts i Demi Mur su tokom svoje posete Srbiji 2017. godine uživale u kajmaku i roštilju na jednom salašu nedaleko od Novog Sada.
Dragana Droca (22) iz Novog Goražda predstavljaće Bosnu i Hercegovinu na međunarodnom takmičenju koje se održava u Kušadasiju u periodu od 8. do 18. maja ove godine.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar