• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer/D.S.

02.01.2025

18:06

"Nešto mora da se menja!" Vladimir Tomović besan nakon masakra na Cetinju!

Printscreen/Instagram/vladelije

Estrada

"Nešto mora da se menja!" Vladimir Tomović besan nakon masakra na Cetinju!

Podeli vest

Bivši rijaliti učesnik, Vladimir Tomović, objavio je nekoliko storija na kojima je izrazio bes nakon što je juče u masakru na Cetinju Aco Martinović usmrtio 12 ljudi.

Naime, Aco Martinović je u krvavom piru ubio svoje prijatelje, rođake i kumove, a među njima je bilo i dvoje dece.

Ovim povodom su se oglasile brojne poznate ličnosti, među kojima se našao i Vladimir. Tomović je ukazao na to da zakoni nisu dobri.

Foto: Printscreen/Instagram/vladelije

 

- Kada bi zakon bio radikalan i kada bi osoba koja je u posedu vatrenog oružja dobila kaznu od 10 godina zatvora, a kada bi ko god oduzme nekome život dobijao doživotnu robiju ili smrtnu kaznu, video bih da li bi se nosili pištolji i ubijali nevini ljudi - napisao je on na prvom storiju, pa nastavio:

Foto: Printscreen/Instagram/vladelije

 

- Nešto mora da se menja! Da li treba da strepimo svaki put kada izađemo na ulicu da ne naletimo na pomahnitalog ubicu? Da li treba svi da se naoružamo, pa da idemo ulicom kao da smo na divljem zapadu? - pitao je Vladimir, a zatim se osvrnuo na masakr na Cetinju koji se odigrao pre dve godine:

Foto: Printscreen/Instagram/vladelije

 

- Tako je bilo pre dve godine kada je onaj nepomenik Borilović ubio one nedužne ljude isto na kukalom Cetinju. Tri dana žalosti. Mesec dana tuge. Pola godine patnje. Godinu dana i zaborav. Hoće li tako biti i sada? Hoćemo li opet svi da ćutimo? Hoćemo li svi da se sakrijemo mami ispod suknje ili ćemo da pokažemo svoj stav po ovom pitanju? Nađite način i menjajte zakone! - napisao je Tomović i zaključio:

Foto: Printscreen/Instagram/vladelije

 

- Koje su vere bile žrtve? Koje su nacije? Za koga su glasali? Pita li se iko? Ne pita. Znate li zbog čega? Jer je to nevažno. Žrtva je žrtva, a zločinac je zločinac. Ne dozvolite da postanemo žrtve. Moramo sada svi zajedno da stanemo u odbranu ovo malo časti i obraza koji su nam kao narodu ostali.

Na svim storijima tagovao je predsednika Crne Gore Jakova Milatovića, premijera Crne Gore Milojka Spajića i premijera Skupštine Crne Gore Andriju Mandića.

Podsetimo, ekipa Informera se nalazi na licu mesta, a više informacija o masakru možete pronaći na našem portalu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin