(FOTO) Sani Armani za Informer iz srca apokaliptičnih požara: Šteta je nemerijiva, ovo je katastrofa
Podeli vest
Sandra Drašković, poznatija kao Sani Armani, se oglasila za Informer iz Los Anđelesa u jeku razornih požara. Nekadašnja voditeljka nam je otkrila da je stihija u delu grada u kojem ona živi, a odakle je juče hitno morala da se evakuiše, ugašena.
Sani Armani kaže da je nebo prekriveno dimom i da se oseća miris paljevine, kao i da je šteta nemerljiva.
Srpska influenserka sa adresom u Los Anđelesu, Anđela Šimšić, se oglasila sinoć za Informer sa detaljima razornih požara koji su zahvatili Kaliforniju, a danas je putem društvene mreže Tiktok otkrila da je buktinja nastavila da se širi.
Anđela Šimšić oglasila se za Informer iz Los Anđelesa koji je pogođen razornim požarima. Influenserka, poreklom iz Beograda, u Kaliforniji živi sa suprugom u luksuznoj vili, a impresivne kadrove neretko deli putem društvene mreže Tiktok, gde je prati više od 30.000 ljudi.
08.01.2025
22:44
- Požar u blizini mog kraja su danas ugasili. Nadam se da će ostale ubrzo savladati - počinje priču Sani, pa dodaje:
- Šteta je skoro nemerijiva, ali na sreću, stan u kojem sam, kao i stambeni objekti ljudi koje ja poznajem nisu pretrpeli oštećenja. Jako mi je žao jer veoma volim Los Anđeles, takođe saosećam sa ljudima koji su u trenu izgubili sve. Nebo je prekriveno oblacima dima i u većini delova grada se oseća miris paljevine. Ovo je zaista jedna katastrofa velikih razmera, svi smo potreseni. Nadamo se poboljšanju situacije jer su se od juče popodne stvorili uslovi za gašenje požara iz vazduha. Želim da iskoristim priliku da se zahvalim svima, pa i vama na interesovanju i brizi - rekla je Sani Armani za Informer.
Sandra nam je poslala i fotografije koje je uspela da zabeleži, s obzirom na to da se sve desilo iznenada.
Influenserka iz Beograda, koja već 10 godina živi u Los Anđelesu, Anđela Šimšić, oglasila se za Informer u jeku razornih požara koji su zahvatili Kaliforniju.
Nekadašnja voditeljka Sani Armani poslednjih godina živi u Los Anđelesu, koji je pogođen razornim požarima. Ona je otkrila da Kalifornija ne pamti ovakvu stihiju, iako je poznata po požarima, te da na području treće po redu najveće američke države nije pala kiša od aprila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpska influenserka sa adresom u Los Anđelesu, Anđela Šimšić, se oglasila sinoć za Informer sa detaljima razornih požara koji su zahvatili Kaliforniju, a danas je putem društvene mreže Tiktok otkrila da je buktinja nastavila da se širi.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i poslanik Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Zlokobni antisemitizam blokaderskih plenuma, ZLF i SDA!" koju prenosimo u celosti.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi „mnogo toga moglo biti odlučeno pre Nove godine“, dok se ubrzavaju diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini.
Video koji kruži društvenim mrežama navodno prikazuje ruske vojnike kako zauzimaju komandno-posmatrački punkt jedne ukrajinske jedinice u samom centru Huljajpolja, u Zaporoškoj oblasti.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Majstori feng šuija ističu da postoje tri biljke koje bi svaka kuća trebalo da ima na početku nove godine, jer se veruje da donose sreću, harmoniju u ljubavi i finansijski napredak.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar