• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

15.01.2025

22:58

Pejović priredio ženi iznenađenje za rođendan! Biljana nije mogla da veruje šta je pevač smislio, ostala bez teksta

ATAIMAGES

Estrada

Pejović priredio ženi iznenađenje za rođendan! Biljana nije mogla da veruje šta je pevač smislio, ostala bez teksta

Podeli vest

Poznati pevač, Aco Pejović, decenijama unazad je u skladnom braku sa svojom suprugom Biljanom, sa kojom ima tri ćerke.

Biljani je danas rođendan, a pevač se potrudio da joj priredi iznenađenje za pamćenje. 

Naime, Aco i Biljana su zajedno otišli u jedna luksuzni hotel, gde je Pejović priredio gala žurku, na kojoj je okupio sve njihove prijatelje i saradnike. 

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

 

Biljana nije mogla da veruje koliko se njen suprug potrudio oko iznenađenja, a osmeh sa lica nije skidala sve vreme, prenosi "Blic". 

Podsetimo, pevač je jednom prilikom otkrio kako su se upoznali Biljana i on. 

- Biljana je bila iz jedne ugledne profesorske porodice, a ja sam radio u jednom lokalu. Ona je došla te večeri tad i nešto me preseklo u stomaku. Tada sam imao oko 20 godina. Potom smo se sreli u drugom lokalu koju sam držao, a ona je došla sa pričom da me je pozdravio neki prijatelj iz Podgorice - pričao je Aco tad, pa dodao:

Foto: ATAIMAGES

 

- To je tada bila samo fora, jer je ona mene te večeri smuvala. Tada je bila četvrti srednje, sedam dana smo se zabavljali i nakon maturske večeri, odlučio sam da je zaprosim. Pristala je, ali pod uslovom da joj dozvolim da završi fakultet. Tako je bilo i evo sada smo toliko dugo u braku - prenosi "Blic". 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine
Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta predložio je državnim organima Srbije, povodom 84 godine od osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske (NDH), da se 10. april proglasi za Dan sećanja na genocid nad Srbima u NDH sa ciljem, kako je naveo, da ta tema postane sastavni deo kulurnog obrasca i identiteta srpskog naroda, a posebno mlađih generacija.

10.04.2026

20:22

Nebojša Bakarec: Pouka o časti i beščasti!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Pouka o časti i beščasti!

Poređenje dva uporediva događaja najčešće se ne dogodi, ukoliko te događaje deli značajan protok vremena. Da bi do poređenja došlo potrebno je da se pamti duže od kokoške, i da se neko seti da su ta dva događaja sasvim uporediva. Potrebna je i dobra volja da se izvrši poređenje dva događaja.

10.04.2026

18:12

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin