"Sviđa mi se Nikola Jovanović!" Jelena Karleuša više ne krije simpatije prema košarkašu: Lep je momak!
Podeli vest
Jelena Karleuša otvoreno je govorila o simpatijama koje oseća prema košarkašu Nikoli Jovanoviću, sa kojim je poslednjih meseci povezuju. Muzička zvezda je priznala da joj se sportista dopada, kao i to da je zgodan mladić.
Jelenu Karleušu su pitali da li je zaljubljena, na šta je pop diva imala spreman odgovor.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se putem društvene mreže Instagram povodom godišnjice smrti komandanta Srpske dobrovoljačke garde, Željka Ražnatovića Arkana.
Pop diva Jelena Karleuša šokirala je javnost tvrdnjama o suprugu poznate pevačice, poznatom po nasrtanju na mlade nade muzičke scene, koji je, kako kaže, imao pik na njenu koleginicu Milicu Pavlović.
15.01.2025
13:56
- Čim razmišljam, nisu čista posla. Pokušavam da zatvorim oči i kažem šta osećam, da li osećam zadovoljstvo? Ne, ne osećam nikakvo zadovoljstvo. Kao majka sam zadovoljna, ali sam omanula u smislu da zaštitim decu od svega toga, taj segment nisam dobro odradila, ali dajem sve od sebe. A kao žena, odavno sam prestala da doživljavam sebe kao neku ženu sa nekim emocijama, pa ja sad želim da budem voljena, mažena, pažena. Sve što sam želela, sama sam sebi kupila, nikada nisam čekala, niti molila da mi neko nešto pruži... Muškarac mi nije bio motiv za neku ličnu ispunjenost i sreću, više su me činile srećnom neke druge stvari nego ti muško-ženski odnosi. Ja sam izgleda uvek sama, i u braku sam bila sama. Povezivali su me sa jednim jako finim momkom, Nikolom, on mi se jako sviđa, lep momak.
Muzička diva Jelena Karleuša snimila je spektakularan novogodišnji program ispred Muzeja Jugoslavije, u sklopu kojeg je, između ostalog, izvela i čuvenu pesmu "Vidovdan".
Muzička zvezda Jelena Karleuša snimila je spektakularan novogodišnji program ispred Muzeja Jugoslavije.
07.01.2025
21:10
Jelena je odgovorila i na pitanje da li ima nekih naznaka da bi mogla jednog dana da kaže da je Nikola Jovanović njen emotivni partner.
- Kada dođe vreme za to i kada to stvarno bude tako, kada neko bude sedeo pored mene na pravi način, u svakom smislu sedeo pored mene, ne samo fizički, onda da. Ljudi se plaše medijskog pritiska, plaše se mene... Njega ne bih sad izlagala ovoj vrsti pitanja i odgovora, zato što nije još vreme, niti je zaslužio da trenutno bude izložen tome - ispričala je JK za Telegraf.
- Nedavno sam srela bivšeg muža, Bojana, pre susreta sa Bogoljubom. Bila sam sa decom u avionu, posle 20 godina sam srela Bojana. Ne znam sa kim je bio. Nas tri smo sedele, on nam je prišao, pružio je ruku Atini i Niki i rekao: "Ćao, ja sam Bojan i ja sam bivši muž od vaše mame." One su se šokirale, pošto im nikada nisam pominjala. Ali, Duško im je par puta pokazao sliku njegovu.
Foto: Printscreen YouTube
Prema Jeleninim rečima, njihov razgovor bio je veoma interesantan.
- Dala sam mu do znanja da pazi šta govori, pošto one ne znaju ništa, a on se začudio. Kad se okrenuo i otišao, Nika me je pitala: "Mama, je l' to onaj jako bogat?". (smeh) Ja sam joj odgovorila da nije bitno da li je neko bogat ili ne, nego da je bivši! (smeh).
Izabrala ga kao najboljeg frajera
Jelena Karleuša je Nikolu Jovanovića u Informerovoj igrici izabrala kao najboljeg frajera među sportistima, što možete pogledati OVDE.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se putem društvene mreže Instagram povodom godišnjice smrti komandanta Srpske dobrovoljačke garde, Željka Ražnatovića Arkana.
Srpska trobojka osvanula je na jednom od najviših objekata u Abu Dabiju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a tim povodom se oglasio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se trenutno nalazi u poseti toj zemlji, istakavši kako mu je srce puno.
Predsednik Slobodne Crne Gore, Vladislav Dajković, saopštio je danas na konferenciji za medije u Skupštini Glavnog grada da je smenjen jer je javno podržao Srbe u Crnoj Gori, naglasivši da ta stranka od danas više nije deo vlasti u Podgorici.
Mark Brnović, koji je preminuo 13. januara, bio je imenovan za kandidata za ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, ali je njegova kandidatura kasnije povučena.
Bivši potpredsednik Narodne stranke, dramski pisac i poznati blokader Siniša Kovačević nezadovoljan je što nije dobio nacionalnu penziju, pa je uputio kritike na račun aktuelne vlasti.
Mark Brnović, amerikanac srpskog porekla i bivši Državni tužilac Arizone koji je iznenada preminuo 13. januara, nedavno se oglasio nakon iznenadne odluke šefa Bele kuće Donalda Trampa da on ipak ne bude ambasador SAD u Srbiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujućii na televiziji Pink u emisiji "Amidži šou", dotakao se i sportskih tema. Prvenstveno onih vezanih za naše najuspešnije sportiste.
Učesnica Plavog tima Anabela Zonai, iznenadila je sve takmičare kada je zbog povrede Amele Melegi, sačekala Elicu Erski da uđe u igru bez prednosti koju je imala.
Opasne nesuglasice probudile su se u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, kada je Amela Melegi ušla u ozbiljnu raspravu sa svim članovima svog Crvenog tima.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra, 14. januara, obeležavaju Srpsku novu godinu, ali i praznik svetog Vasilija Velikog, pa se veruje da u ponoć treba pogledati kroz prozor i posmatrati vreme.
Ministar finansija Siniša Mali u novogodišnjem izdanju emisije "amidži šou" otkrio je da Srbija ima 310 milijardi dinara na računu i čak 29 milijardi evra deviznih rezervi.
Ana Živković (28) iz Vučja, majka dvogodišnjeg Dimitrija, ali i supruga, ima 28 godina i vodi hrabru bitku sa teškom i progresivnom bolešću - multiplom sklerozom.
Zahvaljujući brzoj intervenciji policije iz Obrenovca, izbegnut je ozbiljan incident koji je mogao da preraste u krvoproliće u selu Mislođin jutros oko dva sata posle ponoći.
Takozvana kosovska policija traga za trojicom muškaraca osumnjičenih za pokušaj ubistva u pucnjavi koja se dogodila u kafiću u Dečanima, a u kojoj je ranjeno dvojica Srbi i jedan Albanac.
Žena (68) koja je teško povređena 27. decembra na Novom Beogradu kada ju je, kako se sumnja, Tihomir Krstić (46) brutalno izbo nožem u ulazu stambene zgrade u kojoj živi, puštena je iz bolnice na kućno lečenje.
Iran već treću nedelju potresaju protesti u više od 100 gradova. U obračunu demonstranata i snaga reda stradalo je najmanje 648 ljudi. Sve događaje vezane za situaciju u Iranu pratite uživo na Informer.rs.
Zemlje EU razilaze se u stavovima po pitanju nabavke oružja za Ukrajinu u sklopu paketa pomoći od 90 milijardi evra – Nemačka i Holandija smatraju da deo sredstava treba da bude potrošen za kupovinu američkog oružja, dok Francuska insistira da prioritet treba imaju evropski proizvođači.
Reza Pahlavi, sin poslednjeg iranskog šaha, izjavio je da iranski narod želi slobodnu i prosperitetnu zemlju u miru sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom, ali da bi odluku o obliku vlasti, odnosno o povratku monarhije trebalo da donese narod.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Milioni korisnika Instagrama iznenada su primili mejlove za resetovanje lozinke zbog tehničkog kvara izazvanog API incidentom iz 2024. godine. Iz Instagrama poručuju da bezbednost naloga nije ugrožena, iako su se u međuvremenu pojavili navodi da se povezani podaci nude na prodaju na dark vebu.
Po astrološkim najavama, početak 2026. godine donosi snažan zaokret kada je novac u pitanju, a Blizanci i Strelčevi bi mogli da budu najveći dobitnici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar