Boba nosi Brenu na leđima! Evo kako se pevačica u Tajlandu oporavalja od povrede noge (FOTO)
Podeli vest
Lepa Brena je pre nekoliko dana sa porodicom otišla u Tajland gde se oporavlja od povrede noge, a na društvenim mrežama je pokazala kako uživa na odmoru.
S obzirom na to da je Brena nedavno imala povredu noge na koncertu u Zagrebu, kada je kamerman sa bine pao na nju, sve je zanimalo u kakvoj je formi pevačica sada.
Lepa Brena prisetila se kobnog koncerta u Zagrebu, kada je prilikom pada snimatelja slomila nogu. Muzička zvezda ispričala je da nakon incidenta nije mogla da zaspi, pa je morala da popije lek za smirenje.
Na društvenoj mreži TikTok pojavio se stari snimak sa nastupa pevačice Lepe Brene, na kojem fudbalski funkcioner Zdravko Mamić, ponesen atmosferom, skida košulju.
19.01.2025
09:38
Sudeći prema fotografijama koje je muzička zvezda objavila na svom Instagram nalogu oporavak posle operacije zgloba protiče odlično. Brena se baškarila u bazenu u crvenom bikiniju, sa šeširom na glavi, dok se Boba potrudio da joj boravak u vodi bude što udobniji.
Na snimku se vidi kako se pevačica drži za dasku za plivanje, a zatim odmara na Bobinim leđima. Oni su se zajedno i snimali, a ako je suditi po osmesima na licu, odlično se provode.
Pevačica Vesna Zmijanac otvoreno je govorila o višedecenijskom rivalstvu sa Lepom Brenom, kada je priznala da su obe uvek dobro izgledale, ali da smatra da je ona bolja pevačica.
Lepa Brena je na svom Instagram profilu objavila fotografiju koja je izazvala pravu buru na mrežama.
28.12.2024
11:05
Sa Brenom i Bobom je i njihov sin Viktor Živojinović, ali i njegova devojka Sofija Spasojević. Svi se zajedno opuštaju na tajlandskim plažama, ispijaju koktele uz zalazak sunca i uživaju u raznovrsnosti azijske kuhinje.
- U 2024. godini želim da zaboravim, a nikako neću moći, koncert u Zagrebu, kada je snimatelj pao na mene. U trenutku kada sam bila u svojoj najboljoj fizičkoj i psihičkoj formi, desila mi se tako neprijatna stvar i to mi je neverovatno. Ali pomirila sam se s tim da je i to, kao i mnogo toga ranije, jedna od prepreka u životu koju moram da prevaziđem i da iz toga izvučem pouku - rekla je Brena za Story.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lepa Brena prisetila se kobnog koncerta u Zagrebu, kada je prilikom pada snimatelja slomila nogu. Muzička zvezda ispričala je da nakon incidenta nije mogla da zaspi, pa je morala da popije lek za smirenje.
Ruska teška bespilotna letelica „Merlin-VR“ uspešno je korigovala udar vazdušne bombe FAB-1500 na veliko okupljanje ukrajinske pešadije, koja se skrivala u bunkeru na desnoj obali Dnjepra u Hersonskoj oblasti. O tome izveštava dopisnik RIA Novosti, koji je pratio rad posade drona 18. armije ruske grupacije snaga „Dnjepar“.
Sjedinjene Države zagovaraju održavanje predsedničkih izbora u Ukrajini kako bi prestale da sarađuju sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, napisao je poslanik ukrajinske Vrhovne rade Aleksandar Dubinski u svom Telegram kanalu. Dubinski se trenutno nalazi u pritvoru pod optužbom za izdaju.
Američka agencija za međunarodni razvoj (USAID), pod maskom pomoći, bila je angažovana na promovisanju političkog uticaja SAD i finansiranju priprema za rušenje vlade, a posebno u Mađarskoj.
Tokom današnje debate u Evropskom parlamentu, predsedavajući Delegacije u Parlamentarnom odboru za stabilizaciju i pridruživanje EU-Srbija Lukas Furlas, istakao je da je Srbija veoma važna za EU i da njenim članstvom, unija mnogo dobija.
Nova emisija "Astro Zapisi" na Informer televiziji, bavila lošim aspektima koji se nalaze u zenitu, a utiču na razne loše situacije u kojima se trenutno nalazi naša zemlja.
Tokom dana očekuje se naoblačenje, mestimično sa slabim mešovitim padavinama (s kišom i snegom) koje će prvo zahvatiti zapadnu polovinu Srbije, a uveče i tokom noći proširiće se na celu zemlju.
Mraz i hladan vazduh na pojedinim deonicama stvaraju opasnost od poledice, najčešće na mostovima i putevima pored reka, a danas vozači mogu očekivati promenljive uslove vožnje zbog najavljenih padavina, dok jak vetar i dalje moze otežavati vožnju u košavskom području, na jugu Banata i donjem Podunavlju.
Mladi influenser Luka Alerić, već dugo daje primer svojim vršnjacima, ali i čitavoj Srbiji, kako se treba ophoditi prema okolini, ljudima i životnoj sredini!
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras u Vrčinu da je došlo do prevrtanja vagona sa sumpornom kiselinom i da je najvažnija da nema stradalih i povređenih, a nivo štetnih materija trenutno nije veći od dozvoljenog, to znači da nema opasnosti za građane.
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović naglasila je da na mestu akcidenta koji se dogodio večeras na železničkoj stanici u Vrčinu trenutno nema prekoračenja sumpor dioksida
Narkoman Marko Đokić (29) ubio je iz pištolja ratnog veterana Miodraga Milovanovića (39), posle banalne svađe u saobraćaju u beogradskom naselju Kaluđerica!
Najbolji košarkaš sveta Nikola Jokić (29) pre tri godine dobio je prvu MVP nagradu za najboljeg igrača NBA lige, a sada je otkriveno da je intervju povodom tog priznanja dao, ni manje ni više, nego u alkoholisanom stanju! To je otkrio novinar Majk Singer u svojoj knjizi "Zašto tako ozbiljno", koja je posvećena upravo Jokiću.
Kucnuo je čas, kreće borba za prvi trofej u sezoni 2024/25! Utakmicom Crvena zvezda - Borac Čačak danas (18.00, Arena 1 premijum) počinje 23. izdanje Kupa Radivoja Koraća, na kome će titulu braniti košarkaši Crvene zvezde.
Tri utakmice baraža za osminu finala Lige šampiona odigrane su večeras, dok su svi timovi su pokazali borbenost. Real Madrid je šokirao Mančester Siti pobedom 3:2, Juventus je sa mnogo muke pobedio PSV 2:1, gde je Samuel Mbangula postigao odlučujući gol i doneo prednost. Dortmund je briljirala u Lisabonu, pobedivši Sporting 3:0. Ova tri rezultata ostavljaju velike šanse za sve ekipe u revanšu.
Legenda italijanskog i svetskog fudbala Pjerluiđi Kolina i šef sudijske komisije UEFA Pjerluiđi Kolina predložiće promenu prilikom izvođenja jedanaesteraca.
Sjedinjene Države zagovaraju održavanje predsedničkih izbora u Ukrajini kako bi prestale da sarađuju sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, napisao je poslanik ukrajinske Vrhovne rade Aleksandar Dubinski u svom Telegram kanalu. Dubinski se trenutno nalazi u pritvoru pod optužbom za izdaju.
Odluka predsednika Sjedinjenih Država Donalda Trampa da uvede uvozne carine na proizvode iz Kanade, Kine i Meksika mogla bi značajno da poveća cene mesa i mlečnih proizvoda u Americi, upozorava glavni ekonomista EY Gregori Dako, a prenosi televizija NBC.
Mađarski premijer Viktor Orban razgovaraće sutra u Budimpešti sa ko-liderkom partije Alternativa za Nemačku (AfD) Alis Vajdel, saopštila je pres služba premijera.
Marko Živić preminuo je 14. oktobra 2021. u KBC "Dragiša Mišović" posle tronedeljne brobe sa korona virusom, a pre smrti je trebalo je da igra i Ahmeta u seriji o knezu Mihailu Obrenoviću
Iva Štrljić je prekjuče gostovala u jednoj emisiji na Tanjug TV zajedno sa Branislavom Lečićem zbog čega ju je Jelena Tinska napala, pišući pogrdne komentare na Fejsbuku.
Bolovi u stomaku, nadutost i promenjeni ritam pražnjenja creva su simptomi nervoznih creva. Evo zbog čega se tačno javljaju i na koji način možete da ih smirite.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar