• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

20.01.2025

13:16

Napolju minus, a Aleksandra "gori" u kupaćem! Od Mladenovićkinog izgleda će muškarcima zastati dah (FOTO)

ATAimages

Estrada

Napolju minus, a Aleksandra "gori" u kupaćem! Od Mladenovićkinog izgleda će muškarcima zastati dah (FOTO)

Podeli vest

Popularna pevačica Aleksandra Mladenović nedavno je oduševila svoje pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je pokazala zavidnu figuru u kupaćem kostimu.

Aleksadra je trenutno na odmoru i koristi svaki trenutak da se opusti i uživa u zimskim danima.

U kombinaciji s prelepim pejzažima, Aleksandra je pozirala u atraktivnom kupaćem kostimu koji je istakao njenu vitku liniju i elegantan stil. Fotografije su ubrzo privukle pažnju njenih fanova, koji su je zasuli komplimentima u komentarima.

Mladenovićka je još jednom pokazala da osim talenta za muziku ima i istančan osećaj za modu, dok istovremeno inspiriše mnoge svojim samopouzdanjem i pozitivnom energijom.

Aleksandra je nagovestila da se na ovom odmoru priprema za nove projekte, ostavljajući fanove u iščekivanju iznenađenja koja dolaze.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Novak nakon poraza: Ništa nije isto kao pre 15 ili 10 godina...
Novak Đoković

Novak nakon poraza: Ništa nije isto kao pre 15 ili 10 godina...

Novak Đoković je nakon poraza u prvom kolu ATP turnira u Dohi od Matea Beretinija podelio svoja razmišljanja o trenutnoj formi i stanju na terenu. Iako se činilo da je spreman nakon kraće pauze zbog povrede, Đoković je priznao da još uvek nije na željenom nivou i da je Italijan bio bolji tokom meča.

18.02.2025

20:26

Promene u Humskoj pred derbi! Natho u glavnoj ulozi! (VIDEO)
Partizan

Promene u Humskoj pred derbi! Natho u glavnoj ulozi! (VIDEO)

Nakon višegodišnjeg čekanja, Humska je konačno dobila nove svačionice koje su bile obećane, a ovaj trenutak posebno je doživeo defanzivni vezista Bibras Natho. Tokom razgovora sa klupskim sajtom, Natho je podsetio da je prilikom potpisivanja ugovora 2019. godine obećano da će svlačionice biti renovirane, a sada je to i ostvareno.

18.02.2025

22:48

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin