• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

13.02.2025

13:33

"Ovo neće da mi oprosti!" Bora Santana otkrio detalje razvoda sa Milicom Kemez

ATAIMAGES

Estrada

"Ovo neće da mi oprosti!" Bora Santana otkrio detalje razvoda sa Milicom Kemez

Podeli vest

Bora Santana je prvi put govorio o detaljima rastanka sa Milicom Kemez i otkrio šta mu Milica zamera, kada planira da podnese zahtev za razvod , ali i kako će podeliti imovinu ako dotoga zaista i dođe.

Santana je na pitanja koja mu je postavljala veštačja inteligencija odgovarao je na svom Jutjub kanalu, i odmah na početku naglasio da su se on i Milica rastali, ali ne i razveli. On i dalje veruje u brak i da će uspeti da prevaziđu probleme zbog kojih su trenutno rastavljeni.

- Naši problemi počeli možda i pre braka. Ona je tip koji voli da se bavi svojim poslom i bude napolju preko celog dana, da bude u svom salonu lepote.  A moj posao je vezan za kafanu za muziku... Ja uveče zbog posla nisam kod kuće. Prijatelji su govorili da sam nestao, da sam stalno van kuće. Bilo je priča da sam pijandura, kockar, čak i narkoman... Da imam sve poroke, samo da nisam za kuću... Ja volim nekad da popijem ako imam povod, da sam znao da se zezam, pa i da odem i do kazina jesam priznajem, ali daleko od toga da sam kockar.

Foto: Foto: Tanja Andrić

 

Prema njegovim rečima, učestvovao je u kućnim obavezama, plaćao račune, delili su poslove, ali mu je Milica i pored svega toga zamerala da nikada nije kod kuće. Kemezova je istakla da u braku nije bilo nasilja, a to je potvrdio i Santana. 

- Fizičkog i psihičkog maltretiranja nije bilo. Da je bilo svađa, ili nesuglasica jeste, kao i u svakom braku. Nikada nije bilo fizički ničega zaista, to je sigurno tako. Jesmo se pogurali svađali, ali ništa više od toga. 

Prevara i treća osoba nisu bile uzrok nesuglasica tvrdi Bora i prizanje da je Milica bila fantastična domaćica. Santana kaže da njihov brak nije bio idealan, ali da je daleko od toga da je Milica živela u paklu. Kako kaže, mnogo mu je teško pao njen odlazak iz stana, pa je od brige i osedeo. 

 - Milica je napustila dom 30. decembra. Posvađali smo se, uvredio sam je i rekao sam da više ne želim da je vidim. Pozvao sam njenu sestru i rekao da je najbolje da bude sa njom, ali ne znam šta je ona njoj prenela. Sutradan  je nema, prvog januara je nema, pola meseca je nema i eto. Ja sam ćutao i nigde se nisam oglašavao. Evo tek sad. Osedeo sam i mnogo mi je bilo teško zbog toga.

Santana kaže da je verovao da će se Milica vratiti u porodični dom. 

- Mislio sam da je to prolazno da će se vratiti. Govorio sam joj šta ti je, prošle smo i gore stvari. Naročito mi je teško bilo za Božić. Mislim da se ljubav sa njene strane ugasila. Nisam se oglašavao želeo sam da se vrati, nisam se oženio da bih se razvodio posle devet meseci. Videli smo se par dana nakon što je otišla iz stana, na odlasku na romski bal u Skoplju. Tamo nismo ni komunicarli puno, nisam je silio pustio sam sve da ide svojim tokom. Ali ona je rešila da ode, čuo sam da je pričala ljudima da će u martu da podnese zahtev za razvod.

Foto: ATA Images

 

O tome šta će se dalje događati i kako će podeliti imovinu u slučju razvoda: 

- Nisam je tukao, maltretirao, razgovarao bih sa njom da se vrati, ali ne želim da je molim. Ako ne želi ićiće svako svojim putem. Mi nemamo mnogo zajedničke imovine, imamo samo dva placa, nadam se da ćemo se dogovoriti lepo oko toga. Da jedan uzme ona, a ovaj drugi na kom sam počeo da gradim vikendicu ja.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Šta je starije: Kokoška ili jaje? Otkriće naučnika šokiralo svet
Nauka

Šta je starije: Kokoška ili jaje? Otkriće naučnika šokiralo svet

Istraživanje sprovedeno od strane naučnika sa Univerziteta u Varkafu i Univerziteta u Šefildu nudi delimičan odgovor na vekovno pitanje "Šta je starije kokoška ili jaje?". Prema njihovim saznanjima, odgovor je "kokoška", tačnije, određeni protein koji se nalazi u jajetu.

23.03.2025

18:25

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin