"Udvaraju mi se žene"! Ljupka Stević otkrila sve o ljubavnom životu
Podeli vest
Ljupka Stević, pevačica i voditeljka "Nove TV zvezde" na Informer televiziji, progovorila je o ljubavnom životu i mnogobrojnim udvaranjima od strane muškaraca, ali i pripadnica nežnijeg pola.
Pored ljubavnog života, Ljupka Stević je progovorila o karijeri, ali i estetskim intervencijama.
Pevačica i voditeljka televizije Informer, Ljupka Stević, oglasila se puna utisaka nakon što je u kafani u Beogradu zapevala Rodu Blagojeviću, najmoćnijem Srbinu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Bivši guverner Ilinoisa Rod Blagojević bio je ekskluzivni gost Informer televizije, nakon čega se uputio u kafanu, gde mu je na uvo zapevala Ljupka Stević. Najmoćniji Srbin u Americi provodio se do kasno u noć, a atmosfera je dovedena do usijanja kada je pevačica otpevala pesme "Srpkinja je mene majka rodila" i "Mito, bekrijo".
05.02.2025
10:25
Poznato je da je vaš ljubavni život bio izuzetno buran. Kakva je trenutna situacija na tom polju?
- Kada me neko pita za ljubavni život, kažem da idem iz poraza u poraz, do konačne pobede. Svi izbori koje sam do sada napravila bili su poražavajući. Ne stidim se nijednog partnera, jer sam ih birala sama, ali je činjenica da su bili pogrešni. Ipak, nisam izgubila veru u ljubav i čekam gospodina pravog.
O prvoj epizodi novog projekta Informer televizije, "Nova TV zvezda" ne prestaje da se priča. Veliko iznenađenje bilo je to što novi takmičarski šou program vodi pevačica Ljupka Stević.
14.01.2025
13:49
- Da! Takve situacije su se dešavale i bile su beskrajno zabavne. Jedna devojka je čak želela da me vodi na putovanje, ali sam je ljubazno odbila. Trudim se da budem pristojna kada se tako nešto desi, jer ne bi bilo lepo da budem gruba prema ženama koje mi pružaju pažnju i žele da me poljube i zagrle.
Na koje sve načine pokušavaju da vas osvoje?
- Na nastupima mi poklanjaju cveće, papirna srca i ruže, a dobijam i poruke u vidu komplimenata... Ne mogu da ih nazovem udvaračima, jer da bi to bili, mora da postoji bar mala povratna iskra s moje strane, a toga u ovom trenutku nema. To su samo pokušaji udvaranja.
Foto: Tanja Andric
Mnoge vaše koleginice priznale su da im muškarci na društvenim mrežama šalju eksplicitne fotografije. Da li je takav slučaj i kod vas?
- Aktivna sam na društvenim mrežama, ali ne stižem da pročitam sve što stigne. Bilo je eksplicitnih poruka i slika, ali takav sadržaj i ne pogledam, već odmah završi na blok listi.
Šta muškarac treba da poseduje da bi vas osvojio?
- Izgled mi je na poslednjem mestu. Da bih "pala", treba da bude kulturan, vaspitan, inteligentan i da ima manire kojima su ga roditelji od detinjstva naučili. Želim čoveka sa kojim ću imati o čemu da pričam i koji će biti na mom intelektualnom nivou. Nakon ovoga što sam navela, razjuriću sve udvarače! (smeh)
Otvoreno govorite o estetskim korekcijama. Da li postoji još nešto što biste promenili na svom licu i telu?
- Ne bih menjala ništa više. Uskoro punim 40 godina i uradila sam jedino podočnjake, koji su bili vrlo primetni. Nisam želela da u sebe ubrizgavam strana tela, pa sam istraživala i odlučila se za operaciju koja nimalo nije naivna. Oporavak će trajati bar šest meseci i tek nakon toga videće se realni rezultati. Podržavam sve što je s merom i ukusom i žao mi je što devojke preteruju i što liče jedna na drugu.
Foto: Tanja Andric
Nedavno ste postali voditeljka na Informer televiziji. Kakvi su vaši utisci?
- Prezadovoljna sam! Od čelnih ljudi sam dobila potpunu slobodu i drago mi je što mogu da ostanem spontana i prirodna, da slobodno komuniciram i sa žirijem i sa kandidatima, a da pored toga ispoštujem norme voditeljskog posla. O voditeljstvu nikada nisam maštala, više bih volela da se oprobam na filmu, i to u nekoj žešćoj akciji, poput "Gospodina i gospođe Smit".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica i voditeljka televizije Informer, Ljupka Stević, oglasila se puna utisaka nakon što je u kafani u Beogradu zapevala Rodu Blagojeviću, najmoćnijem Srbinu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Motiv ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43) koju je juče usmrtio njen komšija, a kako tvrde njeni prijatelji i kum Duško G. (55), još se utvrđuje, ali postoji sumnja da je zločin izvršio pod uticajem ideja da mu je žrtva “smestila” hapšenje.
Severna Makedonija suočena je sa najdramatičnijim talasom protesta ove godine, izazvanim hapšenjem vozača bez dozvole, paljenjem guma i blokadama puteva.
GOSI je “uhvatio” jednog od glavnih pretendenata na mesto na studentskoj listi - advokata Boža Prelevića, kako traga za umetninama. On se motao po galerijama u centru grada, sa sve mobilnim u rukama, kao turista izgubljen u vremenu i prostoru.
Tajkunski mediji nastavljaju da sprovode lažna istaživanja, pozivajući se na fantomsku agenciju "Sprint insajt", odnosno nepoznatu agenciju sa jednim zaposlenim, dok je naručilac istraživanja fondacija koja ne postoji.
Ponovo smo bili svedoci rasprave u Plavom timu pošto je Sanja Kalinović od Anabele Zonai zatražila da se ne druži sa Nevenom Petrović i Crvenima zato što misli da spremaju nameštaljku.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
U Ulici Tošin bunar, od 9. februara do 11. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza zbog radova na izgradnji kišne i fekalne kanalizacije i rekonstrukcije vodovodne mreže.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije i potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke Ana Brnabić, obišla je danas porodicu Premović koja se iz Kule preselila u Ruski Krstur.
Policija u Herceg Novom sprečila je rano jutros pokušaj otmice državljanina Bosne i Hercegovine i uhapsila dvojicu državljana Srbije, potvrđeno je iz Uprave policije Crne Gore.
Efikasnom i pravovremenom akcijom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, sprečeno je izvršenje planiranog teškog ubistva muškarca starog 38 godina.
Istražitelji u Srbiji i Severnoj Makedoniji razotkrili su snažnu međunarodnu vezu u jednoj od najvećih zaplena marihuane u regionu, u kojoj se linija šverca jasno proteže od Skoplja i Strumice do sela kod Kruševca.
Serija najnovijeg višecevnog raketnog sistema Sarma isporučena je Oružanim snagama Rusije i trenutno prolazi kroz sveobuhvatna ispitivanja u zoni Specijalne vojne operacije, izjavio je industrijski direktor klastera naoružanja u državnoj korporaciji Rosteh, Bekan Ozdojev.
Potraga za Nensi Gatri, majkom poznate TV voditeljke Savane Gatri, i dalje traje, dok raste zabrinutost zbog njenog zdravstvenog stanja i brojna pitanja o tome šta joj se dogodilo ostaju bez odgovora.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski pozvao je međunarodnu zajednicu da hitno reaguje nakon, kako je naveo, masovnih ruskih napada na objekte od kojih zavisi rad nuklearnih elektrana u Ukrajini.
Na snimku, koji se munjevito proširio internetom, u kadru su 23 godine mlađa Bojana Radić i njen partner, popularni glumac Vahidin Prelić, dok opis videa glasi:
"Tata kad mu kažem da mi je dečko njegovo godište". J
Filmovi nosioci 12 nominacija za Oskara i nagrađeni na svetskim festivalima biće premijerno prikazani publici u Beogradu u okviru dvodnevnog događaja FEST Intro, 25. i 26. februara 2026. u Sava centru.
Italijanska manekenka Vitorija Sereti, devojka holivudske zvezde Leonarda Dikaprija, pojavila se na svečanom otvaranju Zimskih olimpijskih igara kao nosilac nacionalne zastave i svojom pojavom zasenila čitavu ceremoniju
Želja za snažnijim i ispunjenijim seksom vodi ka jednom jednostavnom triku koji može potpuno promeniti doživljaj u krevetu, i svaku ženu i muškarca dovesti do orgazma.
Instagram "Reels" može brzo da postane monoton kada stalno vidite iste video klipove. Srećom, postoji jednostavan način da osvežite svoj fid i dobijete preporuke koje bolje prate vaša trenutna interesovanja.
Stanovnik ruskog grada Jekaterinburga osvojio je 10 miliona rubalja na lutriji tako što je na tiket upisao datum svog venčanja, saopštila je pres služba Nacionalne lutrije, brenda svih državnih lutrija koje organizuje rusko Ministarstvo finansija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar