• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M.D.

Novinar

10.03.2025

13:44

Isplivali šok detalji iz Cecine vile! "Ako ovo nije kletva žene koja voli, onda ne znam šta je..." rekla je pevačica

ATA Images

Estrada

Isplivali šok detalji iz Cecine vile! "Ako ovo nije kletva žene koja voli, onda ne znam šta je..." rekla je pevačica

Podeli vest

Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović je tokom svoje karijere otpevala velike hitove, a tesktopisac Biljana Spasić otkrila je kako je pevačica reagovala kada je prvi put čula stihove balade koju ona potpisuje.

Biljana Spasić, koja je bliska prijateljica Cece Ražnatović, prisetila se situacije iz vile na Dedinju.

"Sinoć u prepunoj hali u Aranđelovcu je bilo ovako. A te 2016. godine smo sedele u njenoj dnevnoj sobi i preslušavale šta sam skoro pisala. Na prve stihove pesme, Svetlana je odmah rekla: "Ovo je moje".. a nakon trećeg slušanja: 'Ako ovo nije kletva žene koja voli, onda ne znam šta je'", napisala je Biljana.

Foto: sspasic.biljana/instagram

 

Spasićeva je zatim podsetila na stihove moćne balade.

"Dobar ti, bivša srećo, dan, da Bog da bio ovako sam, nek duša ti za mnom krvari, i buduća svaka te prevari..."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin