Pobednica rijaliti programa „Elita“ Anita Stanojlović oglasila se za Informer i otkrila da ne želi da je povezuju sa bivšom suprugom Jovanom Tomić Matorom.
Zbog učestalih reakcija i iscrpnih analiza rijaliti učesnika, prema tvrdnjama izvora, produkcija Pinka ponudila je Aniti Stanojlović da se vrati u "Elitu 8".
U "Elitu 8" uselila se Jovana Tomić Matora, koja je oštro kritikovala bivšu suprugu Anitu Stanojlović, dok je pobednica "Elite 7", tokom lajva na TikTok-u, pratila njen ulazak i oštro ga komentarisala.
19.02.2025
08:02
Prilikom svađa, Matora i Stefani često pominju Jovaninu bivšu ženu, Anitu Stanojlović, koja se sada oglasila za medije. Kako je Stanojlovićeva rekla, njoj je drago što javnost napokon ima priliku da vidi Jovanino pravo lice.
- Što se tiče odnosa dotične i Stefani, ne želim da komentarišem. Sve što sam imala rekla sam prošle godine, mnogi mi nisu verovali, ali sada imaju prilike da se uvere o profilu dotične osobe. Slabo pratim, ali za sada vidim da Stefani gura jako i podržavam je u tome - rekla je Anita, pa istakla da joj je drago da je Đedović shvatio da je bila u pravu za sve šo je pričala:
Foto: Printscreen/You Tube/Zadruga
- Što se Đedovića tiče, poslala sam mu pre par dana poklon kao znak pažnje i podrške, jer on zna da sam ja govorila istinu i da sam za skoro sve stvari prošle godine bila u pravu. Drago mi je kao što sam mu i napisala što istina uvek nađe svoj put.
Pred toga, Stefani je rekla da je Matora namerno peckala Anđela na jednom splavu, tako što je poručivala pesme koje su posvećene Aniti, u šta Stanojlovićeva nije bila upućena.
- Za peckanje po spavlavovima nisam upućena, niti znam bilo šta o tome - rekla je ona za Pink.rs.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pobednica rijaliti programa „Elita“ Anita Stanojlović oglasila se za Informer i otkrila da ne želi da je povezuju sa bivšom suprugom Jovanom Tomić Matorom.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar