"Kristijan će mi smetati kad izađe, faliće mi sloboda": U intervjuu za Informer Kristina Spalević šokirala priznanjem
Podeli vest
Kristina Spalević ekskluzivno za Informer uoči finala "Farme" otkriva koja vrsta slobode će joj najviše nedostajati kada se Kristijan Golubović bude vratio kući.
Finale "Farme" održaće se sutra uveče, a Kristina Spalević je u iščekivanju proglašenja pobednika otkrila da je za ovih devet meseci uspela da ispravi neke svoje navike oko kojih je često imala polemike sa nevenčanim suprugom Kristijanom Golubovićem, kako će ga dočekati, ali i koju vrstu slobode će izgubiti sa njegovim povratkom kući.
Kristina Spalević je rekla da su Kristijan Golubović i ona pričali o proširenju porodice i pored toga je istakla da bi volela da dobiju jednu devojčicu uskoro, nakon dva sina.
Kristina Spalević je rekla da će se Kristijan Golubović i ona venčati čim on izađe iz rijalitija, pošto nisu mogli do sada jer se on još uvek nije crkveno razveo od svoje prethodne žene.
Kristina Spalević se našalila sa sestrom Kristijana Golubovića, rekavši da je njihov sin malon ružan, na šta je ona pobesnela i rekla da više tako ne može da priča za njenog bratanca.
Kristina Spalević aktivna je na društvenim mrežama gde sa svojim pratiocima deli trenutke iz poslovnog, ali i privatnog života, a njena najnovija objava u prvi mah zabrinula je pratioce.
14.04.2025
17:23
Finale "Farme" se bliži, kako ćeš dočekati Kristijana, da li ga očekuje neko iznenađenje?
- Rekla sam Mini Vrbaški da spremi balone, svašta nešto, da prati program i ako vidi da Kristijan nije pobedio sve baci kroz prozor (smeh). Šalim se malo...Rezervisala sam nam apartman sa nekim bazenima, tamo će nas sačekati i deca.
Da li će ti njegov povratak poremetiti životnu rutinu koju sada imaš?
- Mnoge trenutke sam prošla sama, počevši od dečjih boginja, selidbe. Bilo je jako teško. Dve bebe, uopšte nije bilo lako. Nekako sam znala da imam snage, da sam sposobna, ali sada sam i neku drugu dimenziju videla. Pritom sam i radila pet dana nedeljno. Shvatila sam i Kristijanovu vrednost u mom životu, a s druge strane i vrednost sebe. Već sam na izmaku snage, da su produžili još mesec dana ne bih izdržala. Odmorila sam devet meseci od toga da on meni džangriza, jer njemu mora da bude sve pod devedeset stepeni, mnogo je naporan.
Foto: ATA Images
Šta ti najviše smeta kod njega?
- Kristijan i ja znamo da ulenjimo jedno drugo. Sada sam uspela da treniram, a kada je on tu ne izlazimo iz kuće. Biće mi draže da s njim provodim vreme nego da idem da treniram. Možda će mi faliti sloboda od hrkanja, pošto on mnogo hrče. Svakako, malo sam se odvikla od njega i smetaće mi u nekim situacijma. Kada je otišao rekla sam sebi da ću pokušati da ispeglam neke stvari kod sebe oko kojih smo imali nesuglasice da bi nam bio lakši život. Doći će kući i imaće novu ženu i fizički i psihički.
Foto: informer.rs
U kakvim si odnosima sa Kristijanovom bivšom ženom Ivanom?
- Nas dve smo u korektnim odnosima, tačnije poslovnim. Bile smo sve vreme u kontaktu i ja sam završavala sve obaveze prema detetu. Tu sam na usluzi za dete. Ja sam uvek tu za decu, ali ona ne dolazi ovde. Sve je korektno, jako je kulturna, nikad me nije nešto uvredila.
Kristijan je na "Farmi" često imao sukobe sa Predragom Pecom Lazićem, kako komentarišeš osude porodice Lazić upućene Kristijanu?
- Kristijanu kada je odnos sa Pecom u pitanju zameram što nije taktičan i što je impulsivan i što dozvoljava da ga neko iskompleksira. Sa druge strane mogu i da ga razumem, napolju to sigurno ne bi dozvolio. Ta licemernost Kristijana raznosi. Ja sam na sudu sa njima... Oni su navodno tužili Kristijana, verujem da će po tom pitanju sve biti u redu. Oni su sve pumpali, pisali da je u invalidskim kolicima, to je grozno i sramota, pljuvali su po produkciji, ali to je njihov način igre. Vode veći rijaliti napolju, nego unutra.
Foto: printscreen/Instagram/kristina_spalevic
Gde ćete potrošiti novac ukoliko Kristijan pobedi?
- Sigurno ćemo uzeti auto, uložićemo deo u renoviranje kuće i idemo na letovanje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kristina Spalević je rekla da su Kristijan Golubović i ona pričali o proširenju porodice i pored toga je istakla da bi volela da dobiju jednu devojčicu uskoro, nakon dva sina.
U Predsedništvu Srbije danas su održane konsultacije predsednika Aleksandra Vučića sa predstavnicima Pokreta socijalista, Saveza vojvođanskih Mađara i Stranke pravde i pomirenja, a nakon toga građanima se obratio predsednik Vučić.
Haški tribunal ponovo se oglasio povodom slučaja koji se vodi protiv jednog od bivših komandanata zločinačke Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Hašima Tačija.
Ovih dana je jedna od glavnih vesti u svim medijima blokaderska lista za predstojeće izbore na kojoj su sve "biser do bisera", pa je tako slučaj i sa 28. mestom na kom se, verovali ili ne, našao pisac, kolumnista "Peščanika" i blokader sa dna kace, Dejan Ilić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je uskršnju čestitku nadbiskupu beogradskom i mitropolitu, kardinalu Ladislavu Nemetu, kao i svim hrišćanskim vernicima koji najveći praznik slave po gregorijanskom kalendaru, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Direktor dokumentaciono-informacionog centra "Veritas" Savo Štrbac govorio je za RT Balkan o odnosima Srbije i Hrvatske i istakao da su odnosi dve zemlje bili bolji čak i u ratu 90-tih.
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će sutra od 8.30 do 18 časova izvoditi radove na vodovodnoj mreži u opštini Voždovac, zbog čega će deo potrošača ostati bez snabdevanja vodom.
Policija je uhapsila mladića (19) zbog sumnje da je da јe 23. marta ove godine, oko 3.30 časova, aktivirao i bacio ručnu bombu na obјekat јedne teretane u Zemunu.
Rade Rakonjac, bivši telohranitelj i gardista Željka Ražnatovića Arkana, ali i blizak prijatelj Luke Bojovića, ubijen je pre 12 godina, 2. aprila 2014. godine, u kafiću "Mariki" u Zvečanskoj ulici u Beogradu.
Zemlje Evropske unije prave novi centar odlučivanja u kojem SAD ne učestvuju, a inicijator je Velika Britanija, rekao je predsednik Odbora Saveta Federacije Rusije za međunarodna pitanja Grigorij Karasin.
U zemljotresu magnitude 5,8 stepeni po Rihterovoj skali, koji je danas pogodio delove Avganistana i zapadnog Pakistana, poginulo je najmanje osam ljudi u Avganistanu, saopštile su vlasti te zemlje.
Predsednik SAD Donald Tramp ponovo je zaoštrio trgovinsku politiku, uvodi carine do 100 odsto na uvozne lekove i menja režim oporezivanja metala, u pokušaju da sanira posledice prošlogodišnjeg tarifnog eksperimenta koji je oboren na sudu.
Pripadnici plemena Bahtijari u iranskoj pokrajini Huzestan naoružani su se uputili u planine u potragu za nestalim pilotom američkog borbenog aviona F-15.
Glumica Zendaja ponovo je privukla ogromnu pažnju javnosti kada se pojavila na premijeri u upečatljivoj plavoj haljini, koja je odmah postala glavna tema u svetu mode i na društvenim mrežama.
Drveni podovi zahtevaju pažljivo održavanje, a skupa sredstva često ne daju željene rezultate. Rešenje može biti jednostavna prirodna mešavina koja čisti, neguje i vraća sjaj bez štetnih hemikalija.
Možete kupiti televizor vrhunskih specifikacija, ali ako mu nedostaje određena funkcija, iskustvo gledanja neće biti potpuno. Reč je o VRR tehnologiji, koja je danas sve važnija za kvalitetan prikaz slike.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar